Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig igyon cumisüvegből a gyerek? fórum

Meddig igyon cumisüvegből a gyerek? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. katic (válaszként erre: 8. - 0a6ce1d48d)
2007. okt. 29. 19:42
Igazad van, köszike! :):):)
13. katic (válaszként erre: 12. - A7a90ace89)
2007. okt. 29. 19:41
Én csak alig három hónapig tudtam szoptatni, muszáj volt cumisüveget használnunk. :(
2007. okt. 29. 18:31

Nekem nincsen babám, csak unokatesóm esetét tudom leírni.


A szoptatás után azonnal üvegpohárból itatta babáit, semmi gond nem volt.

2007. okt. 29. 17:23
A nagyobbik fiam használt csak cumis üveget de ő sokáig abból itta reggel este a kakaóját.Már 4 éves múlt mikor leszoktattam róla.Megjegyzem azóta a kakaót sem issza rendszeresen.Csak ha eszébe jut vagy megkívánja akkor kéri már a kis bögréjéből.A cumis üveget csak a kakaózásra használta.Inni pohárból ivott...
2007. okt. 29. 17:21
Három gyerek felnevelése után csatlakozom az előttem szólóhoz!
2007. okt. 29. 16:54

Amíg jól esik neki.

De, nem mindegy hogy cumi vagy csőrös pohár?

2007. okt. 29. 16:53
Hát addig igyon, amíg ki nem ürül. :)))))))))))))
2007. okt. 29. 16:33

Az én fiam 26 hónapos és még mindig cuclis üvegből iszik, de nem zavar egyáltalán. Tud ő pohárból is de abból nem iszik annyit mint amennyire szüksége van igazából.

A cumit már jó ideje csak alváshoz haszálta, és most nem rég állandóan kidobálta ha neki adtam lefekvéskor, gondoltam akkor nem is kapod meg. Azóta nem is kérte és szépen elhagytuk. Sztem idővel a cumi is el fog maradni. Legalább is mire megyünk oviba biztosan, majd legfeljebb ha nagyon nem akarja elhagyni akkor majd a tavasszal vagy a nyáron majd megpróbálom rábeszélni hogy ő már nagyon nagy fiú és hogy aki ovis lesz az már nem iszik cuclis üvegből, én bízom benne hogy sikerülni fog.

De eröltetni semmi képp nem fogom. Az tuti, had cuclizzon ha jól esik neki, és legalább megissza azt a mennyiséget amire szüksége van. Na meg a rucija se iccis állandóan legalább.

2007. okt. 29. 16:19
Add neki oda bátran a cumisüveget,élvezkedjen még egy kicsitt. Elöbb- uttóbb elhagyja. A mi lányunk még öt évesen is néha elővette a cumisüveget....nosztalgiázott. (bevallom még én is a maradékját előszeretettel szippantottam ki...33 éves apuka voltam akkor)
5. Elviracska (válaszként erre: 3. - Katic)
2007. okt. 29. 16:15
Semmit ne erőltesd...ő majd leszokik magától,de szerintem nem múlta idejét..mikor nagyobbacska lesz jobban megérti ,hogy ő már nagy lány ,mindig nem ihat cumisüvegből..de ha most neki egy féle nyugtató ,ne tiltsad szerintem...pontosan azért kéri az üveget mert nyugtatja őtet,és nem azért mert somjas...
2007. okt. 29. 16:15
Nem kell olyan mereven venni a leszoktatást. Hagyd őt, ha jól esik neki cumizzon nyugodtan, de időnként próbálkozz a pohárral is. Egyéni vélemény, de a csőrös pohár egy nagy marhaság.
2007. okt. 29. 16:11
Kislányom egy éves, folyamatosan próbálom leszoktatni a cumisüvegről. Csőrös pohárból itatnám - próbáltuk már sima pohárból is -, de inkább nem iszik, vagy csak pár kortyot és kéri a cumisüveget. :( Mit tegyek?
2007. okt. 29. 16:10
miért, hány éves a gyereked?
2007. okt. 29. 16:09
Meddig igyon cumisüvegből a gyerek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook