Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Másodszor is anyává válni fórum

Másodszor is anyává válni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Másodszor is anyává válni

2010. ápr. 14. 17:28
Nagyon szép baba, megérte a sok fájdalom, így utólag
13. MANCIKA123 (válaszként erre: 12. - Vanessa2006)
2010. ápr. 7. 19:29
Igazad van én sem ijeszgetni akartam,hanem igy éltam meg a szülést.
2010. ápr. 7. 15:37
Szerintem senki nem ijesztget senkit csak leirja hogy neki mennyire fájt,én sem gondolok vissza rá szivesen nagyon fájt bár én nem kértem fájd csillapitot. Nagyon szép kislányok sok boldogságot .
2010. ápr. 6. 20:22
Köszönöm szépen a jo kívánságokat.
2010. ápr. 6. 18:23

Boldog névnapot a kicsi lánynak!

És persze szívből gratulálok a cikkhez!

Nagyon jó lett!

Minden jót nektek!

2010. ápr. 6. 16:41
Boldog névnapot Bíborkának! Arik a lányok nagyon
2010. ápr. 6. 13:31
Köszönöm a gratuláciokat lányok aranyosak vagytok.Ma van Bíborkám nevenapja és pont ma jelent meg a cikkem.Ez gondolom véletlen,mindenesetre jol jött ki.
7. MANCIKA123 (válaszként erre: 4. - JUL17)
2010. ápr. 6. 13:30
szia.Nem tudom még mi lesz lesz e harmadik,de a két lány mellé egy kisfiu még elférne.De ezt még majd eldöntjük a párommal.Kettövel sem könnyű,most mindakettő beteg náthásak nagyon.Érdekes mindig együtt betegek,még bárányhimlősek is voltak,a pici 3 hos volt.De túl éltük azokat a nehéz napokat.Gondolom neked sem könnyü 2 gyerekkel.Nagyon édik néztem a képeteket.
2010. ápr. 6. 13:29

Szia!

Gratulálok a kislányodhoz, és boldog névnapot neki;)


Nálunk 5 és fél év van a két fiú között, és én is hasonlóan éltem meg a szülést...A második gyorsabb volt, de fájdalmasabb

(minden ijesztegetés nélkül;))

2010. ápr. 6. 13:08

Húúúúú ez aztán a születés történet....gratulaálok a 2 kislányodhoz!!


Akik most fognak szülni itt leírom hogy nem mindenkinek ilyen kín ez.


Kislányomat 1 jajjszó nélkül szültem meg és nem azért mert türtőztettem magam ..én sem tágultam jött a dokim kézzel is rásegíteni.DE ne íjedjetek meg nem mindenkinek egyforma a fájdalomköszöbe!Szomszédasszonyaimból szinte kipottyantak:-))


Sajnos nekem a 35 héten meg kellett szüljem :(


DE ott a szülőágyon azt mondtam akarok még szülni!!

Kisfiammal aki 4 éves császárom volt mert faros volt!!Nagyon megszenvedtem!!!


Szóval kérem nem elíjjeszteni a kismamikat:-))

2010. ápr. 6. 12:09
SZIA !Gratulálok a lányokhoz!Nekem hét év van köztük.Én ugyanígy éltem meg a szülést ,mint te.A második lányom most született dec 11-én.És terveztek harmadikat?
2010. ápr. 6. 11:14
Minden jót Nektek! Szerencsés vagy, hogy az orvosoddal jól megvoltatok! Az enyém nem volt elérhető a szülésnél...
2010. ápr. 6. 10:07
Gratulálok a gyönyörű családodhoz! :)
2010. ápr. 6. 10:03
Párommal úgy gondoltuk, hogy két gyermekünk lesz. Egy lány és egy fiú. Na de amit elgondol az ember, az nem úgy szokott összejönni. Az első gyermekem szüléséről már írtam, ő kislány lett. Másodszor is kislányt szültem 2009. 08. 24-én a MÁV kórházban, de nem bánom, hogy így alakult, hisz ő is az életem értelme, imádom úgy ahogy van. Talán majd a harmadik fiú lesz…

Ugrás a teljes írásra: Másodszor is anyává válni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook