Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második házasság avagy ne féljünk újrakezdeni...(?!) fórum

Második házasság avagy ne féljünk újrakezdeni...(?!) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. dec. 27. 09:24
... akárhányszor újra kezdeném, ha kellene...
10. fe20557d00 (válaszként erre: 6. - LoLiNa)
2007. dec. 27. 09:21
És akkor nem bonyolult gyerekekkel???!!! Hát amit itt leírtál már az nem egyszerű...
2007. dec. 27. 07:44
Szóval én nem bántam meg egy pillanatig sem,a kivülállóknak pedig fogalma sincs hogy nem apa fia mindkettő babónk,és én sem érzem a különbséget,mármint hogy máshogyan kezelnék egymást.
2007. dec. 27. 07:41
Nekem szerencsére csak jó tapasztalataim vannak ezen a téren,pedig nem vártam,gondolkoztam sokáig...vagy ép azért?Nagyfiam apuja szeptember végén elköltözött,jövő februárban megismertem a "nagy Ő"t,áprilisban mondták ki a válást,ősszel összeházasodtunk,következő év májusában megszületett a picifiam.Nagyobbikom apjával rendezett normális a viszonyunk,rendszeresen viszi a fiát,neki is van már felesége,és a fiam szerint két apuja és két anyuja van:)
2007. dec. 27. 05:35
ja és nem voltunk házasok, hála az égnek :D
6. LoLiNa (válaszként erre: 3. - 298dc77b34)
2007. dec. 27. 05:35

dehogy bonyolult gyerekkel..

pár havonta jön az exem látogatni a fiát.. a gyekeket olyankor nem látom, mert kihasználja,hogy végre itt van az apja. nem érdeklődik felőle ezen felül, és mikor itt van, sokszor én eröltetem rá a gyereket. nagyon ki van ilyenkor.. 5 éves egyébként.. mikor elmegy az exem, max 3 napot tölt az anyjánál, a gyerek bedepizik, hisztis lesz.. stb. teljesen megkergül. folyton sír... szörnyű látni :(

5. 11a91585fe (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2007. dec. 26. 19:54
Értelek.Szerinted,maga a házasságmentesség a mód arra,hogy jól menjen egy kapcsolat? Csak kérdem,mert én túl egy váláson és (talán)egy másik kapujában állok. :)
4. fe20557d00 (válaszként erre: 3. - 298dc77b34)
2007. dec. 26. 19:32
Sokkal egyszerűbb...színte összehasonlíthatatlan....
2007. dec. 26. 17:34
Miért félnénk? Nem értem! Legyünk boldogok, egy v. több házassággal v. anélkül, ki hogyan gondolja. Én hamarosan férjhez megyek másodszor, és hol érdekel engem az exem, meg a családja, nem azért váltam el, hogy bánkódjak utána, az anyagiak, vagy a távol lakó anyós után. Igaz, h. gyerekünk nem volt, így egyszerűbb, de gyerekkel sem lehet túl bonyolult.
2007. dec. 26. 16:39

Én megelőzöm az "ex-állapotot"... Nem megyek férjhez...

Mások tapasztalataiból merítettem tanulságot: ez az út általában (de nem törvényszerűen) fájdalommal van kikövezve... Legtöbb esettanulmányom szerint.:SSS

2007. dec. 26. 11:45

Talán amikor kimondták a válásodat,megkönnyebbülve mondtad: Soha többet! De mi van ha van valakid,akivel mégis eltudnád képzelni az életed?! Kell-e az a fránya papír?

De mi van a múlttal és a régi emlékkekkel? Igaz,az sem mindegy,hogy Te vagy a második feleség/férj,vagy Neked lesz második férjed/feleséged. Hiszen nem mindegy,hogy a férjed,(akinek Te vagy a második felesége),amikor kicsit jobban a sarkadra állsz,ha megakarod venni magadnak azt a csodaszép kosztümöt amit kinéztél már egy hónapja,azt mondja: Pont úgy viselkedsz mint az exfeleségem!:)) aztán vannak a pozitv meg negatv dolgok.Például,lehet,hogy az előző házasságodban rosszabb volt az anyagi helyzeted,de tündéri anyósod 200 km-re lakott..de most nagyházban,vastag bankszámlával rendelkezel,meg egy szomszéd utcában lakó,igen házsártos anyóssal. :))

Aztán meg ott vannak a gyerekek..Hiszen,ha Te új párt találsz magad mellé,nem azt jelenti,hogy új apát kap a gyerek.(Bár néha a gyerek jobban jár és jobban szereti az "újjat")Egy biztos,fontos megyjegyezni az aranyszabályt: Vannak exfeleségek,exférjek,de nincsenek exgyerekek és exszülők!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook