Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második, harmadik esély?! fórum

Második, harmadik esély?! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Második, harmadik esély?!

11. zsana0
2021. jan. 5. 12:56
Aranyos... Én szingli vagyok, a pasim is az... Félig.... Nem tudja feledni a múltat.. Várom én is jigy megcsorrenjen a telefon, és ő legyen az... De semmi... Kitartás
10. AAnita
2021. jan. 3. 21:56
Na, én az ilyen emberektől hányok... Csak magukkal foglalkoznak. Hogy a másik felekkel mi van, nem is számít. Egy dekát nem tudlak sajnálni, ne haragudj
2020. dec. 2. 18:09
Elolvastam ez inkább egy vallomás.Szép volt..jó volt és marad csodás emléknek..Ahogy irtad..ennyi.
2020. dec. 2. 16:46
Én semmit nem értek...
7. unom
2020. dec. 2. 16:43

"Naplóm, 2016. március 18.



Közeleg az év vége"

Ezt csak én nem értem?

6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Streamline:))
2020. dec. 2. 16:38

Évekig csaltad vele a férjedet, és mit vársz tőle?

Ha a házasságod olyan rossz, hogy más férfi mellett keresed a boldogságot, akkor először azt számold fel, és tedd magad szabaddá.

Csodálkozol, hogy nem téged vett feleségül? És ha igen? Később őt is csalni fogod a következővel? Kérdezi ő ezt magában!

Engedd el, hagyd hogy élje a saját életét, és te is rendezd le először saját magadban, hogy mit is akarsz? Férjedet, a jelenlegi családodat, vagy valami/valaki mást. Teremts magad körül tiszta helyzetet. Döntsd el, hogy a férjed, vagy valaki más?

5. vanjobb (válaszként erre: 1. - Streamline:))
2020. dec. 2. 14:08

A férjeddel zárd, le a kapcsolatod, és kezdj új életet.

A szeretőd, is hagyd.

Lesz más!

4. Melinda85FLP (válaszként erre: 3. - Mézes-Krémes)
2020. dec. 2. 13:51
Teljesen egyet értek.Undorító,hogy másról álmodozik,miközben teljesen hidegen hagyja,hogy van férje,számára ez tök normális,hogy megcsalja.
3. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Streamline:))
2020. dec. 2. 11:41

Ha valóban annyira szép lett volna az a 3 eltöltött év, akkor nyilván te vagy, aki feleségül vesz, és nem hagy el másért. A társadat, azt az embert árulod el, aki melletted tette le a voksát, téged választott, egy olyanért, akinek nem kellettél, de utólag azért szívesen beléd ürít.


Azért nem keres, mert le se car. És pont ezért is hagyott el, és vett el mást. Ennyi.

2020. dec. 2. 10:53
Szóval itt most van egy nő,aki feleség,és van egy férfi,aki nős,és köztük van a nagy szerelem?És ez most olyan szép?Hogy átvernek mindenkit?
2020. dec. 2. 09:35
Nem telik el úgy nap, hogy ne rezzennék össze, ha megcsörren a telefon. De nem hív, sohasem ő van a vonal túlsó végén. Ez eléggé bánt engem, de akkor sem hívom fel! A szívem szakad meg, de nem tárcsázom a számát, ezúttal nem! Erősnek kell lennem, pedig nagyon hiányzik. Mit nem adnék érte, ha legalább a hangját hallanám... De most tartani fogom magam: ha tényleg jelentek neki valamit, neki kell jelentkeznie!!

Ebből, ezúttal nem engedek, egy kicsit se!

Tavaly Karácsonykor is végig az eszemben volt: emlékeztem az utolsó együtt töltött ünnepre. A kis műanyag karácsonyfánkra, és arra, milyen boldogok is voltunk akkor...

Ugrás a teljes írásra: Második, harmadik esély?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook