Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Második babánk születése fórum

Második babánk születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Második babánk születése

2011. nov. 17. 22:58

Nagyon jó az írás, öröm volt olvasni, főleg azt, hogy ennyire kellemes és jó tapasztalatod volt a másodiknál.


Mi még csak az elején vagyunk a párommal a második babának, de az első is nagy élmény volt.


Mint tapasztalatlan apuka izgultam végig az első szülést, segítettem nem láb alatt lenni, és annyira magával ragadó csoda a szülés, hogy vérbeli fotós létemre a dokinak kellett rám szólnia, hogy apuka, nem szeretne fényképezni?


Az első hála Istennek nagyon jó élmény volt, kedves és nagyon jó fej volt a szülésznő, a doki is, de sajnos vágni azt kellett, és a kisfiamnak is segíteni, hogy megszülessen...


Már alig várom a következő alkalmat... :-)


Köszönöm a beszámolót!

2010. jún. 6. 17:09
Gratulálok a gyerekekhez,gyönyörűek,igazán szerencsés vagy egy ilyen családdal:)
2010. jún. 6. 15:11
Mindannyiotoknak köszönöm a kedves sorokat! :-*
2010. jún. 5. 23:08
Gratulálok Neked, gyönyörűek a gyerekek,igazán szép családod van!!!Jó egészséget kívánok!
2010. jún. 5. 22:34
Szép történet:)! Annyira érzelemdus dolog a szülés meg életet adni meg a kezedben tartani meg anyává vállni meg még sok-sok meg...!Na meg éljen Györ!
7. sara1986 (válaszként erre: 5. - 3799e1fce4)
2010. jún. 5. 22:24
én is olvastam a könyvet, most már másikat gyűrök :D
6. bettike2007 (válaszként erre: 5. - 3799e1fce4)
2010. jún. 5. 22:16

Ja értem,itt csak a császárosok kapnak katétert:-))


Sok-sok egészséget!!

2010. jún. 5. 21:46

Köszönöm a kedves hsz-okat és hogy elolvastátok! ;)

Bettike2007: a katétert itt mindenkinek, automatikusan bekötik, ezt velem is közölték. (hátha kell alapon, akkor már ott legyen...)


Sara1986: igen, egyrészt már másodszor szültem, tehát volt azért tapasztalat is, másrészt a kismamajógán nagyon sok jó dolgot tanultunk (légzés, laza száj, stb.), harmadrészt olvastam Ina May Gaskin: Útmutató szüléshez c. könyvét

( [link] ) amit ajánlanék minden várandós kismamának!!!


Egyébként ilyen kismama és bababarát szülésorvos, vagy szülésznő itt sem igen van, ez egy örömteli kivétel ez a doktornő, ő az úttörő egyenlőre. De legalább már egy ilyen van!!! :)

Hajrá!

2010. jún. 5. 19:55

köszönöm ezt a történetet, igazán öröm olvasni, hogy egy kicsit végre nyitnak az orvosok és a szülésznők a természetes szülésre.

Te pedig igazán magabiztos vagy és olyan nő, aki tudja, hogy a teste képes szülni, hogy erre (is) találták ki. Tudtad használni a segítő technikákat, a laza szájat, a légzést, ez nekem is sok erőt ad októberre ;)

igazán gratulálok!

2010. jún. 5. 17:55

Gratulálok a szép nagy babádhoz!Milyen jó hogy gátvédelemmel szültél!!!Nálam vágtak meg sem kérdezték!A lepényt sem láthattam és apát nem kérdezték meg elvágná-e a köldökzsinórt,de egyébként az én szülésem sem volt rossz élmény.

Mért kellett a katéter??

2010. jún. 5. 16:57
Gratulálok nektek:) Én vagyok az első itt:)
2010. jún. 5. 16:08
Ma már kétgyerekes anyuka vagyok. A szülés, az nagyon jó volt! Annyira jól sikerült, hogy a kitolás előtt 2 perccel még tudtam mosolyogni és azt mondtam a férjemnek hogy én olyan boldog vagyok! A boldogságom oka pedig az volt, ahogy szültem.

Ugrás a teljes írásra: Második babánk születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook