Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Masnak is fogyiba kezdett a gyermeke? fórum

Masnak is fogyiba kezdett a gyermeke? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 2. 02:18
es nincs vmi etvagyat serkento vitamin?????
2008. okt. 2. 02:18

koszonom a valaszotokat,valamennyire megnyugodtam,hogy nem csak az enyem csinalja ezt...de azert ez nem vigasztal.


Dani sem eszi mar az edessegeket,eleinte en kezdtem el megvonni,amiert nem ette a norm.kajat,de most mar o maga sem akarja...Amit eddig ket pofara tomott ,azt most utalja.


Lehet,hogy most alakulnak ki az hogy egyes eteleket kedvelni fognak masokat pedig nem?


Miano!

Kb.uennyit evett nekem ma.Elvagyok keseredve,ma mar odaig fajult a dolog,hogy ra is szoltam,erre elkezdett sirni...:-(

6. Mianó (válaszként erre: 3. - MoncsiMama)
2008. okt. 1. 22:57
Szerintem nem kell orvos.Nem hiszem,hogy sok mindent csinálna!
5. Mianó (válaszként erre: 1. - MoncsiMama)
2008. okt. 1. 22:56

Ne is monnd!Én kész vagyok ettől a nem evéstől:(

Tegnap pl.egész nap kb.8 falat kenyeter reggelire és kb 4 kanál levest evett ebédre:((

Nem tudom mi van,hogy nem esznek ezek a gyerkőcök!

Én is arra gondoltam,hogy a tea,meg a gyümilevek elveszik az étvágyát,úgyhogy most csak víz van,ami nem tettszik,egész nap egy kis cumisüvegnyit ivott(150ml),de remélem holnap már többet fog!Meglátjuk így eszik e majd!

Ja és én is azt vettem észre,hogy válogatni kezdett,de ezt sem akarom engedni!:((

2008. okt. 1. 22:39

Szia, az én fiam is ugyanez. Én azt hittem a betegség az oka, 21 hónapos és kb. 3 hete esett át élete első betegségén, makacs láz, torokfájás, fülgyulladás, orrfolyás. Végén sajna antibiotikumot is kapott. Azóta nem eszik olyan jól, mint előtte. Még a túró rudi sem megy és semmi édesség (jó, ez nem olyan tragédia). Arra gondoltam a sok hülye szirup miatt, ami ugye édes. Mostanában kezd visszajönni az étvágya, de válogatós lett:(((

Hála istennek a súlya nem változott, egyébként a játszótéren is mesélte egy-két anyuka hogy nem eszik a gyerek. Nem tudom mi a fene lehet ez.

3. MoncsiMama (válaszként erre: 2. - 8ef78160df)
2008. okt. 1. 22:27

ez nem nyugtatott meg:-(


A hugom is ilyen volt annak idejen,mara mar jobb a helyzet...


A fiam,pedig kb. ket hete kezdte el uezt csinalni.

Az etellel jatszik kiveszi-beteszi a szajaba,ledobja.


Attol felek,hogy meg fog betegedni.

szerintetek vigyem el az orvoshoz?

2008. okt. 1. 22:15

Az én unokahúgom 2-3 éve csinálja ezt! Van olyan nap, amikor egy falatot nem tudunk lerimánkodni a torkán :(

Ennek ellenére szerencsére egészséges!

2008. okt. 1. 22:09

Sziasztok!


Azt szeretnem megtudni,hogy van e vki rajtam kivul,akinek mostanaban nem eszik a csemeteje???


Nem tudom,hogy mi tortenhetett,mert jo evo volt es most egyik pillanatrol a masikra alig eszik.

Ma mar nem is akart reggelizni es az ebed sem ment olyan jol...

Pedig mindennap tud fott kajcsit is enni ill.minden mast amit szeretne....


Segitsetek,talan vmi vitamint kellene szednie?


A valaszokat elore is koszonom!

Moncsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook