Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Másfajta fényképek fórum

Másfajta fényképek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Másfajta fényképek

2010. dec. 27. 22:18

ebből az irományból kábé ennyi a sajátod:


Ilyen fényképet készített a szemem a jelenlegi barátomról, amikor először kellett találkozzunk. Bejött a klubba, szétnézett, rámnézett! És egy halvány mosoly látszott az arcán, ami őszinte volt és csak nekem szólt.

Ilyen fényképen őrzöm halott cicám emlékét is.


a többit már a neten is megtalálom, teljesen más embereknél :)


egyébként a stílusod, az, ami elárul, hogy nem a tié az eredeti.

ha megnézzük hozzászólásaidat, a naplóidat, akkor te ettől a fajta stílustól igen messze állsz, már ne haragudj :)

ha

2009. márc. 21. 22:53
pedig ugy remeltem hogy tobb mindenkinek tetszeni fog az iromanyom....;( nekem tetszik..:)
5. 852308703c (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2008. nov. 28. 14:11
orulok hogy tetszett a cikkem..:)
4. 236fe2f68e (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2008. nov. 27. 20:49

Hát ezekre biztosan mind emlékezni fogsz :D


Én se felejtem sohse el kicsi Cilám...bár már nincs köztünk...mindig látom magam elött "lelki szemeimmel"

2008. nov. 27. 17:05

Nagyon tetszik a cikked, elgondolkodtató, emlékeket felelevenítő.

Ahogy olvastam, nekem is eszembe ötlött egy-egy "szomorú-boldog" menyasszony, kedves cicám, régen meghalt kutyám...

...S persze a párom szeretetteljes-szenvedő arca, mikor még viszonzatlanul udvarolt, meg a kisfiamé, mikor életet adtam neki.

Szerintem ezek a legszebb képek.

2008. nov. 27. 16:50
:D szerintem jó lett a cikked :D .. nekem is vannak "fényképeim" amiket különböző módon készítettem :)
2008. nov. 25. 11:03
Két fajta fénykép létezik szerintem, egyik, amit fényképező géppel készítünk, a másik meg az, amit a SZEM nevű "fényképezőgép" készít...
Vannak jó képek, vannak rossz képek...így osztályozzák.
Szerintem meg vannak reálisak és irreálisak...

Ugrás a teljes írásra: Másfajta fényképek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook