Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Más babája is eltünteti a cumikat? fórum

Más babája is eltünteti a cumikat? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 13. 21:47
Nálunk most a kutyusunknak van cumija. Kb egy éve tűnt el az utolsó darab (pedig volt 4-5 belőle), akkor azt mondtam, hogy elvitte a cica. Most, hogy eladtuk a franciaágyat, előkerült alóla... Szerencsére már nem kell, így megkapta a kutyánk:))
2009. okt. 11. 13:15
Elvileg asszem, 18 db cumink van! Mostmár gyakorlott vagyok, 10 el van rakva, azt csak akkor használjuk, ha a másik 8 nincs meg. :)
2009. okt. 11. 11:04

Én akkor nevetek,ha egy sincs meg:D...

És kereshetem,hogy hol is vannak:D

2009. okt. 11. 11:01
Én is magam mellé készítek vagy 3 cumit éjszakára hogy bármikor felébred csak a szájába teszem és alszik tovább.A gond csak akkor van ha egy nyűgős éjszaka többször is felkel. Ilyenkor tuti hogy hasalhatok az ágy alá összeszedni a cumikat.
12. Sziszmoly (válaszként erre: 11. - Böbe77)
2009. okt. 11. 10:59

Szia!

Ma is láttamm,hogy tudtosan dugta el,de most eldobta,alig bírtam kiszedni:D.Estére én is bekészülők,egy párral,kb van 10 cumija,de ebbol csak kettöt szeretd:D-játszócumikal nem alszik el:S

2009. okt. 11. 10:56

Szia,

nekünk most 6 cumink van, mert mindig eltűnik valamelyik. Lefekvés előtt kínosan ügyelek rá, hogy legalább 3 be legyen készítve a kiság mellé, ha éjjel ébred és futni kell, akkor kéznél legyen. Szerencsére már nem igen ébred meg, vagy ha igen akkor cumi be, és durmol tovább, de azért biztos ami biztos, én minden este betárazok : ))

10. Sziszmoly (válaszként erre: 9. - Sütimama)
2009. okt. 11. 10:54
Ezzel én is így vagyok,ha kell sose találok egyet sem.
2009. okt. 11. 10:51
Sziasztok! Az én fiam 21 hónapos és ugyanez a problémám. Nem győzök cumit venni. Akármennyi is van, amikor kéne biztos nem találok.
2009. okt. 11. 10:24

Szép:D


A radiátor és az ágy mögé dugja el a legtöbbdzör:D

2009. okt. 11. 10:21
Nekem a legkisebbem volt nagy cumi-eltüntető! Volt, mikor a szennyestartóba, máskor meg a sütőben találtam cumit! Volt olyan, ami soha nem lett meg, pedig már elköltöztünk abból a lakásból-tehát üresen maradt, de akkor sem találtuk meg :)
2009. okt. 11. 10:17
Hiába keresek egyet,nem találom.Nemrég vettem kettőt,de azok is eltüntek...
2009. okt. 11. 10:10
Sziasztok! Nálunk is ez a helyzet,babakocsiba és autós ülésbe is van egy-egy állandó,a lakásban még vagy 3,a kiságyba 1. Ja és már hónapok óta nem találok legalább 4-5db-ot, amit ÉN raktam el valahova! :-D
2009. okt. 11. 10:06

Sziasztok!


Nálunk is ugyanez van!

A fiamnál is ez volt, legalább 6 cumija volt állandóan, hogy legalább egy legyen, ha kell!

A lányomnak csak 3 cumija van, de ő is állandóan eltünteti!

Én azt szoktam csinálni, hogy egyet felcsiptetek a kimenős rucijára, hogy ha elmegyünk itthonról. Az mindig meglegyen. De van, hogy - mikor a másik kettőt nem találom - azt az egyet is igénybe kell venni! :P

3. Sziszmoly (válaszként erre: 2. - Borbelya)
2009. okt. 11. 09:41
Na ez az,hogy én is egy helyen gyűjtöm őket,de valahogy mindig eltünnek,néha még a felkútatása is órákat vesz igénybe!Szórakoznak velőnk?:D
2. borbelya (válaszként erre: 1. - Sziszmoly)
2009. okt. 11. 09:38

Ne aggódj én is elképesztő helyen találom meg őket, van hogy hetek múlva kerül elő!

Egy helyen gyűjtöm őket, és több van pontosan azért mert állandóan eltűnik. :)

2009. okt. 11. 09:33
10 hónapos a fiam állandó jelleggel eltüntei a cumijait.Elképesztő helyeken találom meg.Lehet ez ellen tenni valamit?:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook