Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik az a korrektor, ami tényleg eltünteti a szem alatti karikákat? fórum

Melyik az a korrektor, ami tényleg eltünteti a szem alatti karikákat? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 21. 12:54
hideg kanál:)
2009. szept. 19. 15:48
Ti nem néztek ki ezektől úgy, mint egy múmia? Vagy hogy fogalmazzak... Mert nekem is sötétebb a bőr a szemem alatt, viszont kicsit táskás és ráncos is (orvosilag megállapított kötőszöveti renyheség, egész test, kívül belül, örökölt, mielőtt valaki életmódváltást ajánlana), és ha azt a részt lefedem korrektorral vagy színezett hidratálóval, oké, egészen addig, míg először el nem mosolyodom. Mert abban a pillanatban még sokkal rosszabb.
12. 38da83de25 (válaszként erre: 2. - 96126be7d9)
2009. szept. 19. 14:04
Ennek mi a neve pontosan?
11. 96126be7d9 (válaszként erre: 4. - Hidewatch)
2009. máj. 6. 14:33
azt hiszem 4 árnyalat van, hidd el könnyű kiválasztani. :)
10. ryta
2009. máj. 6. 13:51
Az apukámnak és az öcsémnek is ilyen a szeme...
9. ryta (válaszként erre: 8. - Princes47)
2009. máj. 6. 13:50
Nem bántottál meg,de nekem 10 éves koromtól van.
2009. máj. 6. 13:46

Látom te is csak a felületi jeleket szeretnéd eltüntetni. Nem arra gondolsz, hogy ez valaminek a jele. Tehát, vagy nem alszol eleget, vagy valamilyen betegséged van amit kezelni kellene.

Lehet hogy rosszul gondolom, de az emberek legtöbbje a külső jeleket szeretné eltüntetni, és nem akarja megoldani a belső problémát. Lehet ez egy lelki eredetű is, nem biztos hogy örökölted.

Én ezt nem bántásnak vagy szidásnak szántam.

7. ryta
2009. máj. 6. 13:40

sajnos nekem sem megy a megfelelő kiválasztása,már azon gondolkodtam, hogy megkérek egy kozmetikust,sminkeljen ki úgy,ahogy kell.

Hiába használom reggel,délutánra megint olyan vagyok,mint egy panda maci:-((sajna én örököltem..

2009. máj. 6. 13:39

F'athyol a neve ;)


a korrektort meg csakúgy, mint az alapozót, a csukló belső felén érdemes kipróbálni színileg és töménységileg (mennyire takarja el a csuklódnál lévő ráncocskákat és mennyire gyűlik oda be ha mozgatod kcisit...eltávolodni a pultbeli megvilágítástól érdemes kicsit, mert olyan lámpát használnak, ami összezavar :P vannak próbadarabok, azzal lehet kenegetni csuklótájt :) érdemes pár hosszanti csíkot húzni a különböző árnyalatokkal egymás mellé és akkor látod melyik lesz a megfelelő... az ivory pl, általában mindegyik márkánál a legvilágosabb színt jelöli

2009. máj. 6. 13:38
Ha szabad kérdezni, mitől van a szemed alatt karika?
4. hidewatch (válaszként erre: 2. - 96126be7d9)
2009. máj. 6. 13:35
És ebből van több árnyalat? Mert akkor megint meg vagyok lőve :O
2009. máj. 6. 13:34

Én azt láttam az ilyen átváltoztatós műsorokban, hogy a sötét bőrűeknek szem alá sárgásabb árnyalatú korrektort tettek, mert azok jobban elfedik a szem alatti nagyon sötét részt, de egyben üdébb lesz tőle a tekintetük. Világosbőrűeknek szerintem az alapozó színéhez hasonlóü korrektor is jó.


Vagy márkát kérdeztél? Amúgy ez nekem is mindig gond, sosem tudok megfelelőt venni, valahogy sosem tudom kiválasztani a megfelelő színt...

2009. máj. 6. 13:33

A klasszikus kitekerős Maxfactor korrektor rúd.

Annál jobb nincs.

2500-3000ft körül van, én minden nap használom az enyémet, már lassan egy éve megvan, és még több mint a fele megvan.

Alkalmaszkodik a bőrszínhez és nem jön le.

1. ryta
2009. máj. 6. 13:30
Melyik az a korrektor, ami tényleg eltünteti a szem alatti karikákat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook