Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 2-tól kezdené velem valaki a 90 napos diétát? fórum

Március 2-tól kezdené velem valaki a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4294. ancsyangel (válaszként erre: 4293. - Sünciné)
2010. jan. 9. 21:08

Hát igen :(

De szerencsére már jól van :D

És én is bár bevallom megijedtünk apával hogy a sokktól Mákszemnek baja lesz :( De erős baba :D

4293. Sünciné (válaszként erre: 4292. - Ancsyangel)
2010. jan. 9. 21:06

Azért ez nem semmi! Szerintem ennek kellett volna lenni a legelsőnek, legalábbis én laikus fejjel így gondolom!

Bár engem már nem ér meglepetés!

De egy ilyen csepp gyermeknél! Felháborító!

4292. ancsyangel (válaszként erre: 4291. - Sünciné)
2010. jan. 9. 19:34

leesett az ágyról és sírt mikor felvettem majd rongybaba lett a karomba lecsukta a szemét nem vett levegőt elvesztette az eszméletét :(

Szerencsére párom tudtam mit kell tenni oldalra fektette és belefujt az orrába akkor felsírt.. 30mp-ig volt eszméletlen :( mentővel vittek be minket megfigyelésre de a röhely az hogy a kicsiről egy koponyaröntgent se csináltak :(

4291. Sünciné
2010. jan. 9. 19:13

Sziasztok!


Úgy látszik lassan újra összejön a csapat!

Ancsy!

Mi történt a kisfiaddal?

Kacsának igaza van! Minden nagyképűség nélkül fantasztikus lett a gerbau-m! Ezt is a Hoxának köszönhetem! Itt kaptam a receptet!

2010. jan. 9. 19:08

sziasztok én is vagyok :)

Most tartottuk lányom 8. szülinapi buliját :) Mákszem babánkról már tudni hogy hivatalossan Aug 25re várható :)

milussal kórházba kezdtük az évet és ott is szilvesztereztünk egy kis baleset okán de szerencsére már jól van :)

4289. kacsa118
2010. jan. 8. 20:38

Hahó Csajok!


Hosszú idő után én is feltűnök!

A helyzet a következő röviden és tömören:

Dolgozom látástól Mikulásig, de igazán élvezem! Tartani a diétát igazából nem tudom... Sajnos. De! Kevesebbet eszem, és láss csodát fogyogatok! Lassan, de biztosan. Sajnos a karácsony igencsak betett nekem is, nem nagyon állt szándékomban tartani semmit! Ez van! Ha megkóstoltátok volna anyu gerbau-ját, ti is így döntöttetek volna. :D


A munka mellé bekúszott nem kevés tanulnivaló is, úgyhogy nem unatkozom! Most már kezd rendeződni körülöttem a világ, úgyhogy újra köztetek leszek, és ígérem, folytatom a diétát, amilyen hamar csak tudom!


Millió puszi Nektek!!!!!!

4288. Sünciné (válaszként erre: 4287. - C6fe44f4e7)
2010. jan. 7. 16:38

Sziasztok!


Nem vesztünk el!!!!!! Én mindig benézek! Sajnos nálam a karácsony fogyással ment! Alig tudtam enni. Itt volt a sok finomság és én csak néztem mert nem kívántam semmit! Még most sem kecmeregtem ki a betegségből. Nem tudom mi az oka!


Atoszka!


Szerintem a karácsony miatt nem adta meg senki az eredményt!

Én holnap mindenképp küldöm!


Kacsa annyira dolgozik, hogy szerintem hetek óta nem volt gépközelben! Szereti a munkahelyét és a munkáját is! Ennek nem csak Ő hanem mi is örülünk! De majd szólok Neki!!!!!

2010. jan. 7. 12:49

Helló Lányok!


Látom elfogytunk teljesen.....


Sisssa, örülök, hogy benéztél, én is azt remélem, hogy azért mindenki próbálja folytatni a diétát, csak esetleg külön utakon.... sajnos.


Ancsyangel!

Rólad tudok, Te igazoltan hiányzol!! :-))))) Gratulálok és nagyon örülök! :-) Vigyázzatok Magatokra és egymásra!


A táblázatot külön kérésre tovább vezetem szívesen, de senki nem jelentkezett mostanában ilyesmivel nálam.... pénteken lenne egy aktuális mérlegelős nap, gondolom, nem fognak tolongani az eredmények :-))


Nem baj Lányok, de azért csináljátok tovább, ha nem is értek rá írni!!


Én elkanászodtam az ünnepek alatt, aztán beteg voltam, most mászok ki belőle, kilóilag tuti megszedtem magam.... Hétfőn lesz a szülinapom.... szerintem utána vetem magam bele újra úgy igazából a diétába... kell és kész!!

Nem hiszem, hogy gyakran jövök majd, munka is van, meg a Család.

A naplómban is jeleztem, hogy elkezdtem írni blogban a napjaimat (csak először rosszul írtam a címet, már javítottam...:-)). Szóval, valószínűleg, ott többet leszek jelen, mert nincs idő kétfelé jegyzetelni. Azért biztos néha idekukucskálok.


Buék Csajok és Hajrá!!!

4286. sisssa
2010. jan. 4. 10:01
Sziasztok Lányok, bocsánat az eltűnésért, de gond-gond hátán! Remélem minden rendben veletek és új év, új diéta. Egyébként így utólagosan kívánok mindenkinek nagyon boldog új esztendőt:))
2009. dec. 31. 16:56
BUÉK 2010 SOK SIKERT MINDENKINEK !
2009. dec. 12. 09:49

sziasztok


itt vagyok nem tüntem el :)

csak nem akartam nagyon babatémán göcsölni igy kicsit eltüntem apázni meg nyugizni :D

3napja 12,5km-t tekertem

2 napja 20km-t

tegnap meg 22km-t szobabiciglin :P

2009. dec. 11. 09:42

Lááááányooooookkkkk!!!!!!!!


HOL VAN MINDENKI ??????


Persze... én mondom.... én is eltűntem...


Kicsit linkeskedtem, beteg voltam/vagyok és ilyenkor egyszerűen nem megy az, hogy még a kajákra is figyeljek.... sajnos :-(


Ma mérős nap van ám!

Én nem mérek, nem akarok elszomorodni (bár nem hiszem, hogy visszajött volna túl sok kiló, mert étvágyam sem sok volt). Én stagnálásnak veszem, úgyhogy maradok a két héttel ezelőtti eredménynél.


Többiek? Eredmény valakinél?

4282. kacsa118 (válaszként erre: 4280. - C6fe44f4e7)
2009. nov. 27. 13:24
Én szokás szerint holnap küldöm, mert előtte még ma este mozgok egy nagyot! :D
4281. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 4278. - Dorkinc)
2009. nov. 27. 10:05
Ügyi vagy!!! Gratula!!
2009. nov. 27. 10:05

Hahó Csajok, mi újság?


Mértem: kicsit megint kevesebb lettem (persze kilóban), büszkeségben meg pont fordítva :-)))


Írjon, aki még nem küldött eredményt, vagy kénytelen leszek naplókban turkálni!!! :-))

4279. Dorkinc (válaszként erre: 4274. - Sünciné)
2009. nov. 26. 19:47
ez tök jó:) én is szeretnék 3 napig pizzát enni, azt nem lehet megunni, annyi féle van :D
4278. Dorkinc (válaszként erre: 4277. - C6fe44f4e7)
2009. nov. 26. 18:39
én előrehoztam a mérlegelésemet mára, 62.8 kg vagyok! :)
2009. nov. 26. 16:24

A BB-nek (bűnös brigádnak) üzenem, hogy holnap mérlegelés, várom az eredményeket!!!!!

:-))

4276. Sünciné (válaszként erre: 4275. - Ancsyangel)
2009. nov. 26. 16:19

Hát azok! Szerintem az 1,5 kg jó!!!! Állítólag - bár én nem értek hozzá ez a normális. Két hét alatt 1,5 - 2 kg.

Mondjuk ma még csak 1 banánt ettem, hogy valami legyen a gyomromban!

Ez a vacak gyógyszer kikészíti!!!

2009. nov. 26. 14:46

Háát én se voltam makulátlan de ma reggel a 2 héttel ezelötti kiindulu sulyomhoz képest 1,5kg al kevesebb oltam az azért nem olyan rossza :)

De hogy micsoda bünös brigád vagyunk :D

4274. Sünciné
2009. nov. 26. 14:07

Sziasztok!

Bevallom őszintén 3 napig csak pizzát ettem, mert semmi mást nem kívántam! De ma reggel rálltam a mérlegre és ugyanannyi mint két hete!

4273. kacsa118
2009. nov. 26. 10:44

Hahó Csajok! Kicsit benézek én is! Hát az első munkahelyemen sikerült kemény 5 napot dolgoznom, de sebaj, mert kaptam másik ajánlatot, ami alapvetően álmaim munkája!!!!!!

A diéta érdekesen alakul. Nem voltam teljesen makuláltlan az elmúlt napokban, de igyekeztem! Tartom a súlyom. Tegnap ráadásul pizzát ettem. Ünnepeltük az új helyem! Bocsi! :D

Ti hogy vagytok! Halad szépen mindenki, ugye?

2009. nov. 26. 09:06

sziasztok

én vagyok és olvastam volna de mivel nincs mit olvasni így kénytelen vagyok írni :P

2009. nov. 26. 08:54
Nnnaaaa, ne már!! Hol vagytok?????
4270. Sünciné (válaszként erre: 4269. - C6fe44f4e7)
2009. nov. 24. 09:02
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!! Aranyos vagy!!!!!!
2009. nov. 24. 07:15

Sziasztok!


Igen, nagy a csend..... Írjon Mindenki, aki csak olvas!! (mondom én....)


Hétvégén mászkáltunk, voltunk vendégségben is, szóval eltelt, tegnap pedig dolgoztam.


Mi újság? Én csinálom az update-et, persze hétvégén mindig kicsit elengedem magam (nem kéne, de így legalább még kitartok... :-)))


Sünciné! Jobbulást! És boldog házassági évfordulót Nektek!!! :-)

4268. Sünciné
2009. nov. 23. 22:40

Sziasztok!

Bevallom bűnöm! Én ma csaltam! Pizzát ettem, de rendeset! Az az igazság, hogy annyira belázasodtam, hogy este ki kellett hívni az ügyeletet. Kaptam kőkemény antibiotikumot és már annyira rossz volt a gyomrom és csak ezt kívántam! És sajnos holnap is ( de csak kicsit ) fogok bűnözni, mert holnap lesz a házassági évfordulónk!

2009. nov. 23. 19:20
nagyon el van tünve mindenki :(
4266. ancsyangel (válaszként erre: 4265. - Sünciné)
2009. nov. 21. 19:47
Akor kivételessen igyál olyat amibe van egy kis energia is hogy nehogy baj legyen :)
4265. Sünciné (válaszként erre: 4264. - Ancsyangel)
2009. nov. 21. 16:17

Remélem igazad lesz!

Ma még nem ettem semmit, mert elég kacatul vagyok! Bár most már jobb de még mindig nem kívánok semmit csak folyadékot!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook