Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 2-tól kezdené velem valaki a 90 napos diétát? fórum

Március 2-tól kezdené velem valaki a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4354. kacsa118
2010. febr. 22. 14:20

Akkor kezdem én:

Reggeli: 10 dkg sovány pulyka sonka + 1 csomag mini mozzarella

Ebéd: zöldséges csirke tönköly-tarhonyával

Ittam már két kávét, még egyet tervezek.

Este meg max egy bögre tej edzés előtt.

4353. t-anita
2010. febr. 22. 10:00

Tőlem is írhatjuk a napi menünket, dehát én eddig is írtam a naplómba és eztán is fogom :-) (igaz, mostmár nem a hoxásba). Szóval bocsi, ha elfelejtem bemásolni ide :-) Ha mégis, megtaláljátok.


Sisssa, én fel vagyok ám rázva, én már nem tágítok az update mellől, csinálom is rendesen, igaz, általában hétvégén a bűnözés győz! :-) Remélem egyszer ezen is túllépek...


Csajok, akkor rázódjunk fel jobban :-))))

4352. sisssa (válaszként erre: 4349. - Kacsa118)
2010. febr. 22. 09:38
Jó reggelt, nekem tetszik Kacsa ötlete, ha másoknak is!!! Csak úgy látom,hogy nem vagyunk valami aktívak mostanában. Fel kellene rázni a bandát!!
4351. kacsa118 (válaszként erre: 4350. - Sünciné)
2010. febr. 22. 09:01
attól, hogyh teljes kiőrlésű, attól még búzaliszt, csak nincs finomítva, hanem a teljes búzaszemet őrlik meg... attól teljes kiőrlésű.
4350. Sünciné (válaszként erre: 4349. - Kacsa118)
2010. febr. 21. 20:36

Van benne igazság!

De mindenki becsületesen!

Azt azért áruljátok el nekem hogyan kerül a teljeskiőrlésű kenyérbe búzaliszt? Erre kíváncsi lennék!!!

4349. kacsa118
2010. febr. 21. 18:39

Hahó! Én is vagyok!

Meg egy ötletem is... Ha nem tetszik, szóljatok.

Nem tudom, nekem van e csak szükségem kontrollra, de nekem van. Úgyhogy az a zseniális (?) ötletem támadt, hogy mi itt magunk közt, minden nap írjuk le, ki mit evett. És igen is dorgáljuk :) le a másikat, ha bűnbe esik...

Na? Vagy nincs nagyon kapacitás rá? :D


Puszi!

4348. sisssa
2010. febr. 19. 09:01

Halihó, én is itt vagyok ám!!!!

Anita, ha szeretnél egy új topicot, nyugodtan indítsd el!Én támogatlak és biztosan fogok írni, csak jelezd, ha már az is elindult. Ez természetesen nem azt jelenti,hogy ezt a fórumot hanyagolni fogom::)))

Ancsy, azt hiszem én most nem vagyok képben. 117,7kg-t mutat a mérleg???

Kacsa anyu, a CT mindig ilyen sajnos.Alig lehet korai időpontot kapni és mindig csúszik az egész::((

Ma reggel 65,5kg voltam, vasárnap meg még 67. Ha hetente lemenne másfél kiló, akkor nagyon boldog lennék!!!!!Egyébként ami igaz, az igaz! Az ember csak attól fogy, amit nem eszik meg. Márpedig én alig eszem valamit a héten!!

2010. febr. 18. 19:39

sziasztok :)

Jelenlegi helyzetem hogy 14 hetessek vagyunk ÉÉS még csak 117,7et mulat a mérleg :)

Tudom hogy ez igy is ugy is sok de én igy is boldog vagyok mert ez még nem nagyon rengeteg gyarapodás! DE még csak most jön a java :S :S

És ti hogy vagytok?

4346. Sünciné
2010. febr. 18. 19:05

Nem tüntünk el!

Vagyunk csak néha lusták!

Kis Kacsa dolgozik ezerrel!

Én ma voltam CT-n ( agyin vagyis a fülemet nézték )! Tiszta ideg voltam mert időpontra mentem és csupán 2 órát csúszott az egész!

De most már vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4345. t-anita
2010. febr. 18. 15:56

Hahóóóóóóó!


Azon gondolkodom indítok egy új topikot "90 napost Norbival megcsalók" címmel, hátha jobban jönne, aki update-ezik....:-) Vagy tök mindegy mi a címe, akkor sem jön senki...?? Sajnálom, hogy így eltűnt mindenki :-(

4344. t-anita
2010. febr. 16. 16:34

Én is el szoktam bízni magam, ha épp jó eredményeim vannak a fogyiban. Vigyázni kell ezzel, nehogy "egyet előre kettőt hátra" legyen belőle.... már jártam úgy párszor.

Most nem akarom elrontani, karácsonyi időszakban volt egy hosszabb szünetem és tuti jelent valamit, hogy nagyon nehezen ugyan, de rábírtam magam a folytatásra. Biztos, hogy eljött az én időm és ki kell használnom!! :-)))

Na, tessék Sisssa: én meg ennyire vagyok hülye :-)))))))

4343. sisssa (válaszként erre: 4340. - Sünciné)
2010. febr. 16. 08:41

A palacsinta tényleg nem egy olyan étel, aminek ellen lehet állni. Nagyon szeretem és a család férfi tagjai is mindig ezért nyúznak minket!

Azt hiszem fogytam egy kicsit, de nem merek mérlegre állni, hátha nem azt mutatja, amit most érzek!!

Úgyis az érzet a fontos, nem??

Ti nem vagytok úgy vele, ha fogytok egy kicsit, akkor elbízzátok magatokat és újra esztek "nemszabad" ételeket. Közben meg azt mondjátok magatoknak, - ugyan már, ez a kicsi nem számít! - ??


Vagy csak én vagyok ilyen hülye? Most megpróbálok változtatni!!

4342. sisssa (válaszként erre: 4339. - T-anita)
2010. febr. 16. 08:37

Én szerettem az "Atoszkát::((("


De nem baj, a lényeg, hogy te így jobban érzed magad! Akkor ezentúl Anita!!

4341. t-anita (válaszként erre: 4340. - Sünciné)
2010. febr. 15. 21:10

Ó, palacsinta... annak nem tudnék ellenállni... még jó, hogy nálunk nincs túl gyakran... sőt leginkább csak akkor, ha valaki más megcsinálja helyettem. Pl. ha Anyósom itt van, vagy a szomszéd direkt többet süt és ad egy csomót...

Előreláthatólag hétvégén ismét palacsintás buli lesz, már beígérte drága Anyósom. Jön hozzánk, mert ovis farsang lesz és akkor már persze családi bulival összekötjük. Nekem a tervezett menüből csak a levest szabadna ennem, az frankfurti leves lesz.....

4340. Sünciné
2010. febr. 15. 12:28

Sziasztok!


Én most már több mint egy hete se le se fel! Áll a 75 kg. Pedig néha megcsúszok! Ez van!

De próbálom tartani a diétát de valahogy vannak dolgok aminek nem tudok ellenállni! Péntekenn is sütöttem palacsintát mert jött a keresztlányom kisfia, aki imádja! Persze nem nagyon kellett Neki!

4339. t-anita
2010. febr. 15. 12:14

Sziasztok Lányok !


Én vagyok az, atoszka :-)), csak töröltettem a regisztrációmat, mert egyszerűen utáltam a nevemet (nem is tudom, anno miért írtam be regisztrációnál, biztos épp kutyaneveket nézegettem v. ilyesmi.... :-)))

Na, mindegy is, a lényeg, hogy a t-anita azért az igazi nevemhez sokkal jobban hasonlít és így már szeretni fogom.


A naplóm szerintem szintén törölve lett, de a blogomba már elég régen átmentettem, úgyhogy az nem gond.

A táblázatos naplót úgyis rég frissítettem, ha igény van rá, bármikor felteszem, mert a gépemen megvan a táblázat.

A régi, atoszkás hozzászólásaim vajon megmaradnak????


Puszi Lányok és írjatok, ki hogy halad????

4338. kacsa118
2010. febr. 12. 17:32

Hahó Csajok!


Mizu? Megint nem írtok már vagy két napja... (mondom ezt én... :D)

Ugye jól vagytok? Nekem elég szétcsúszós ez a hét, de hát ez van! Jövő héttől össze szedem magam. A mozgás meg lesz viszont! Ma edzés, holnap meg ha minden igaz, megyek korizni!

Úgyhogy ez van!

De Ti meg nehogy lazsáljatok! Higgyétek el, nem jó! Tényleg! Kifejezetten rossz érzés, hogy tudom, ezt be kell pótolni, meg minden. Úgyhogy mindent bele Csajok!!!!

Puszi

4337. kacsa118
2010. febr. 10. 18:03

én meg búnözök ezerrel... nem részletezem, de légyszi kövezzetek meg! no mindegy, jövő hétre már diétás ebédet rendeltem, újra jó kislány leszek. főleg így, hogy ti is nyomjátok... :D

pusszancs

4336. Sünciné
2010. febr. 10. 15:25
Én is tornáznék csak ahhoz kellene egy gyógytornász!
4335. sisssa
2010. febr. 10. 14:28
Oké Lányok, akkor lehet updaelek én is! Megjön a zumba dvd-m és ezerrel pörögni fogok. Lassan lehetne már jó idő (persze nem lesz), a kedves is jobban megjönne a diétára!!
4334. Sünciné (válaszként erre: 4332. - Sisssa)
2010. febr. 10. 12:38

Sziasztok!

Sissa!

Ez nagyon édes volt!

Én is maradok Norbinál! Most megállt a csökkenés, viszont nem híztam! Mondjuk ez nem vigasztal!

Kis Kacsa viszont nagyon belehúzott!!!

4333. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 4332. - Sisssa)
2010. febr. 10. 11:17

Szia sisssa!


Én is olvasom a fórumot, csak begubóztam itt ebben a nagy télben és nem nagyon írogatok sehova.


Csinálom a fogyit, kitartok az update mellett.


Nekem a kalóriaszámolósdi nem jött be, próbáltam, bírtam kb. másfél napig. Egyszerűen nincs időm minden grammocska számolgatására és észben tartására. Most nehogy megsértődjön, aki számolgatja a kalóriákat! Nem azt mondtam, hogy aki eszerint fogyózik annak nincs is más dolga és időmilliomos. Nem. Csak ügyesebb, mint én valószínűleg :-)) Én alkalmatlan vagyok erre, maradtam Norbinál, a kódokat még észben tudom tartani :-))


Tudod, már írtam, hogy a naplómat is vezetem, csak nem itt, hanem blogként, ott is meg tudod nézni, ha ötlet kell (nem mintha olyan fantáziadús lennék kaja terén, a melóhelyen nem tudok nagyon alkotni, általában marad a hideg kaja és az esti otthoni evés)

4332. sisssa
2010. febr. 10. 09:11

Sziasztok LÁnyok, mi ez a pangás?? Senki sem fogyózik a neten::)))

Kezdem elveszíteni a lendületemet, kicsit dobjuk fel a fórumot, jó??? Gondolom többen benézünk, aztán látjuk hogy nem írt senki, semmit....ez nem jó!!!

Ma megmértem magam!! 67kg-basszus

Nyár végén volt, hogy 62,5voltam. Mi a fene van??? Az a bajom, hogy nem tudok kiállni egy konkrét diéta mellett sem!Még nem döntöttem el, hogy melyiket szeretném csinálni. A Norbi diéta tetszik, a 90napossal már értem el sikereket, csak macerás. A kalória számlálást meg nem értem...nem értem a szisztémáját. Ha délben ebédelekk honnan a francból tudjam, hogy ez most hány kalória volt??MIndenhová mérleggel kell futkározni, vagy hogy működik??

Többiek, merre vagytok??

2010. febr. 5. 22:30

sziasztok:)

Szerdán betöltötte Mákszem a 12 hetet ugyhogy ovatossan elkezdek majd mozogni :)

Mázli hogy a drágám estére csak gyümölcsöt s zöldséget kiván :)

és még mindig alig szedtem vissza 116,7 kgnál állok :)

Jajj de jó lenne ennél nem sokkal többnek lenni de persze most az ő egészsége az első :)

4330. c6fe44f4e7 (válaszként erre: 4329. - Sisssa)
2010. febr. 4. 13:23

Szia Sisssa!


Én maradtam az update módszernél. Nekem bevált.


Mindent leírok, amit eszek, később én is tanulhatok belőle vagy ha elfogyott az ihlet, akkor visszaolvasom a naplómat, hogy kajaötleteket gyűjtsek :-))


Mondjuk nekem valószínűleg az újrakezdés miatt szaladt le gyorsan az 1.7 kg, az első napokban mindig gyorsan mutatkozik fogyás (gondolom a víz... azt mondják :-))))

4329. sisssa
2010. febr. 4. 08:21

Kacsa és Atoszka gratulálok nektek, veletek együtt örülök!!!


Milyen módon fogytok, illetve konkrétan arra lennék kívnáncsi, hogy milyen módon étkeztek?! Nem tudom, hogy mi van velem, de rólam meg semmi sehová! Bár tegnap este vendégségben voltam és ettem finomakat, de egyáltaán nem vészes mennyiségben!

Szóval, várom a bíztató leírásokat!!!

puszi

2010. febr. 4. 07:31

Kacsa! Ez szuper jó érzés, tudom!! Csak így tovább!! És úgy örülök, hogy örülsz :-)))))))


Csajok, én is örülök, hétfő óta nyomom, 80.2-vel indultam, ma reggel már 78.5-öt mértem!! Ez nagyon klassz és feldob és emiatt egyre lelkesebb vagyok :-))))


Az update jó, csak nem szabad ráunni, újabb és újabb kajaötletekkel fel kell dobni időnként.

4327. kacsa118
2010. febr. 3. 16:50

Hahó Csajok!


Vettem ma két farmert... Tök jó volt, tudtam válogatni is... De ami a legjobb: nem a legnagyobb kellett!!!!!!!! Óriási érzés volt!

2010. febr. 2. 20:45

Sisssa, remélem hamar beindul újra a fogyásod, nem nagyon tudok ötletet adni.... én általában még stagnálás előtt feladom :-)))))))))


De most másképp lesz, megígérem, ma reggel is már fél kilóval kevesebbet mértem, mint amennyi tegnap reggel voltam, egy nap fogyi után.... persze, tudom, hogy csak a víz, meg hogy kevesebbet ettem, de akkor is szuper.

Naplózom, hogy miket eszek, hogy ha elunom v. nincs ötletem, akkor vissza tudjam nézni, miket ettem, hátha átlendít....


Engem lelkesít, ha mások eredményeit, naplóit, stb. nézegetem, feldob, tettrekésznek érzem magam tőle :-) Olyankor elhiszem, hogy meg lehet csinálni:-)


Mindent bele Csajok!

4325. sisssa (válaszként erre: 4321. - C6fe44f4e7)
2010. febr. 2. 08:46

Atoszka, sikerülni fog, ha ennyire akarod. Ehhez viszont tartanunk kell egymásban a lelket!!


Mindig az utolsó 5-6kg a legnehezebb, tudom!


Amúgy nekem jó a mérlegelés, de kérlek csak 2hetente, vagy elmegy a kedvem az egésztől. Már egy ideje nem is álltam mérlegen...nem merem megnézni....

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook