Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 1-től ki tart velem? Fogyjunk közösen. fórum

Március 1-től ki tart velem? Fogyjunk közösen. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2011. febr. 28. 14:13
SZiasztok csatlakozok enis hozzatok :)155cm 60 kg vagyok :( 10 kg kell leadnom
2011. febr. 28. 13:36

én is csatlakoznék csajok:)

amit rólam esetleg tudni kell, hogy tavaly április közepétől június közepéig fogyóztam 171 cm-hez 72 kg-ról 63 lettem, aztán felugrott 64-65 re, de a 65-öt tartottam még karácsony után is, ámbár jól ettem....most nem tudom mi történt, két hét alatt 2 kilo jött fel rám...s mind csak ennék....én is ma már jobban odafigyelek és holnap reggeltől még jobban...viszont nem akarok drasztikus fogyókúrát, kicsit lightosabbat, mint tavaly, jöjjön a jó idő és irány a hegyoldal!

sok kitartást mindenkinek, és ne adjátok fel!

57. vénusz567 (válaszként erre: 56. - Cullinan)
2011. febr. 28. 13:34

Szia!

én 173/71 vagyok. Hát egy olyan -10es jól jonnne.

Te melyik diétát szeretnéd elkezdeni holnaptól?

én úgy gondoltam megpróbálom a 90 naposat, ismét.

Te mennyit szretnél fogyni, cm, kg?

Kitartás!!!

56. cullinan (válaszként erre: 55. - Vénusz567)
2011. febr. 28. 13:24

Akkor hasonló az indulási pont:)

Mennyit szeretnél fogyni? hány cm vagy?

Igen, a mozgás nagyon fontos, csak azt irjátok, mikor mit esztek, mert mekem nincs ötletem!!

2011. febr. 28. 13:03

Na sziasztok!

neekem meg volt a mérlegelés 71 kg vagyok. :(((

Ahogy írtam tegnap ma lénapot tartok, elég jol bírom.

Tornáztam is, ellipszis tréneren furtottam (azt hittem a tudom kikopom) 20 percet, és 95 kcalt elégettem.

Muszáj lesz ráállnom valahogy a tornára, mert nyárra szeretnék bombano lenni.

Kitartás csajok és hajrá!!!

2011. febr. 28. 08:39

:((igen, ezek olyn sunyin feljönnek, döbbenet!

én is 70:( a nyáron és elötte 63-65 voltam. csoda hogy minden ruha feszül rajtam:(

de ennek vége!

datolyaszilva, ne igyál energiaitalt, az nagyon egészségtelen, én azt hiszem a citromos viznél maradok:(

2011. febr. 28. 08:29
Nem hiszem el... 73,3 kg!!! Híztam 3 kilót a télen :( Decemberben még 69,5 voltam!
52. 0b42638902 (válaszként erre: 49. - Lizabella)
2011. febr. 28. 08:18

A lébőjt kúra engem is érdekelne. Majd oszd meg velünk is ha valamit megtudsz.

Nálam a reggeli: két görög joghurt, extrudált kenyér, energiaital, majd mindjárt jön a kávé. És egy jót sétáltam az óvodától haza :)

A mérleget még nem vettem le a szekrény tetejéről...

2011. febr. 28. 08:17

jó reggelt!

az ötlet nekem is tetszik, hogy ma lemérjük magunkat, ugye itt nem verseny van, mert mindenkinek más nagyságrendü sülyból kell leadni, inkább a saját ösztönzésünkre irjuk ki, talán ez is segit minket.

a léböjttel kapcsolatban, ha valaki ezt szeretné, én csakis a juharszirupost vagy a neera szirupos léböjtöt javasolnám, az nagyon klassz és nem vagy éhes, csak az evés, mint rituálé hiányzik majd a mindennapjaidba.

Én tavaly tavasszal csináltam 10 napot, fantsztikus volt!

igaz, hogy fogysz tóle, de annak nem az a fő célja, inkább frissebb vagy jobb a kozérzeted.

nekem a 4 kg minusz hamar visszajött, amikor visszaálltam a régi étkezésre.

De egy hosszabb diéta kezdetének mindenképpen jó döntés.

jaj, ma reggel felvettem egy nadrágom, ami nem volt rajtam kb két hónapja, és majd szét reped, ugyhogy totál el vagyok keseredve, de ma reggel is 4 szelet lekváros piritóst megettem a kávéhoz:(((((((((((((

erről képtelen vagyok lemondani, ez a legnagyobb bajom!

Na, lányok, vágjunk bele, 6-7 kg-tól meg AKAROK szabadulni, és meg is fogok!!

MIndenkinek sok kitartás, és a végcél lebegjen a szemünk elött, ahogy libegünk majd nyáron a strandon:))

2011. febr. 28. 07:53
Szerintetek egy hét léböjtkúrával mennyit lehet fogyni??
49. lizabella (válaszként erre: 48. - 2a121f40c1)
2011. febr. 28. 07:51

Jó reggelt.Na tessék meghirdettem a mérlegelést és nekem nincs mérlegem.Na sebaj talán anyumnak van elmegyek este mérlegelni.

Majd utána nézek ennek a léböjt kúrának mikor van hivatalosan.

Ma reggelim egy update péksüti volt és egy túrórúdi.

48. 2a121f40c1 (válaszként erre: 45. - Lizabella)
2011. febr. 27. 20:38

Nagyon jó ötlet : ) 78

Egyébként én egyszer csináltam egy 6napos léböjtöt...nem voltam sosem éhes de a rágás hiányzott már a végén. A legjobb megoldás: sok gyümölcslé,sok víz illetve sok csomag rágó : ) Mikor van a hivatalos böjtidőszak? Mert akkor érdemes elkezdeni, mivel akkor az asztrológia is megsegít. Utána nagyon energikus leszel, szép bőrrel és teljesen megkönnyebbült. Az első 3 nap nehézkes, utána már gyerekjáték. : )

2011. febr. 27. 20:23

Hát igen tök jó lenne léböjt kúrát tartani,de délnél tovább nem nagyon bírom.

De megpróbálom én is megcsinálni.

2011. febr. 27. 20:20

nekem tetszik!!!

Elhatároztam, hogy holnap bemelegítéskép víznapot tartok, és úgy vágok bele a 90 napba.

2011. febr. 27. 20:17

Hellóka újra itt.Az nagyon jó ötlet,hogy holnap mindenki leméri magát és ha akarja kiírja ide. És akkor egy hónap múlva újabb mérlegelés.

Ez hogy tetszik???

44. vénusz567 (válaszként erre: 40. - Ditta08)
2011. febr. 27. 19:22

Szia!

Gratulálok a -22kghoz!!!

Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen módszerrel fogytál le?


Én is 173cm vagyok és sajnos én 72 kg. úgy tervezem, h márciustól elkezdem a 90 napos diétát.

remélem sikerul.

2011. febr. 27. 18:50
Még mindig csak azzal vagyok amit a délben ettem, de egyáltalán nem vagyok éhes. Az én esetemben nem az evés a gond, kifejezetten rossz étvágyú vagyok. Valószínűleg többet kéne mozognom. Szóval ünnepélyesen megfogadom, hogy elsejétől mindennap tornázom egy fél órát :). Na, leporolom a mérleget.
2011. febr. 27. 17:48
Én pl arra gondolok ilyenkor, hogy pl 1+ óra az elipszis tréneren ha félre kajolok és egyből elszál a gondolatom,a sokk fincsi nasitol.
2011. febr. 27. 17:31
Nos, eltelt a nap. Ez amolyan rávezető jellegű volt, reggelire ettem egy szelet barnakenyeret + teát, ebédre egy kis salit és most ettem kínai tésztát. Holnaptól viszont már komolyabban odafigyelek. A mai spinninget kihagytam, mert nem éreztem valami jól magam. De majd jövőhéten akkor 3napon fogok spinningelni. : )Pl ma volt olyan pillanatom, hogy leültem tanulni és annyira a kaja járt az eszemben, hogy egyszerűen nem bírtam felfogni azt amit tanulnom kéne..tehát így pro és kontra mozogtak a fejemben a dolgok a kaják ellen. Ez ellen ti mit szoktatok csinálni? Én csináltam most egy olyan word dokumentumot, ahová összegyűjtöttem minden olyasmit, képet, dokumentumot, ami a fogyúkúrámat segítené, és amint ránézek el is megy a kedvem a nassolástól.
2011. febr. 27. 15:38

Sziasztok!

Csatlakoznék én is:)

Célom 7 kg leadása. most jelenleg 173/67.

22 kg már sikerült 1 éve azota tartom a sulyomat.

edzés, és diéta remélem most már sikerülni fog az utcso 7 kg is.

2011. febr. 27. 15:11
Koszi! Hát én tervezek tornát is és a diétát is. Remélem sikerulni fog.
2011. febr. 27. 15:07
Szia.Jó,hogy itt vagy. Tornázni,fogsz vagy csak a diéta?
2011. febr. 27. 14:59

Sziasztok! én is csatlakoznék!

elterveztem, hogy márciustól elkezdem a 90 napos diétát. Egyszer már elkezdtem, de nem fejeztem be, nem tudom miért. De most szeretnék leadni kb. 10 kgot.

Áprilisban végén Takács Nikolas koncertre megyek, és addigra jó lenni 5 kgot leadni. Remélem sikerul.

Hát így, szóval március 1én belevágok, ha másnak is sikerult már, akkor nekem miért ne sikerlhatne.

Hajrá mindenki, sikerulni fog!!!

2011. febr. 27. 14:16

Már a víz nekem is a könyökömön jön ki.Én édesítős szörpöt iszok....vagy teát vagy limonádét.A kaja az nem érdekel,hanem inkább a csoki meg a nasi.

Ha egyedül lennék nem izgatna,mert nem vennék,de a gyerekeknek mindennap kell valami finomság és így marha nehéz megállni.

35. cullinan (válaszként erre: 34. - Lizabella)
2011. febr. 27. 14:07
de ami a kemenyebb, a kaja csokkentes,es a sok folyadek, ami nagyon nehezen megy, nem szeretem a vizet:(
2011. febr. 27. 13:53
Valószínű én is beszerzek egyet.Kislány koromban nekem is volt, nagyon szertettem vele karikázni.
33. cullinan (válaszként erre: 32. - Lizabella)
2011. febr. 27. 13:44
nekem 35 eves a karikam, velem egyutt oregszik, lanykoromban mindig karikaztam, 62 cm-es derekam volt, ma mar nagyon ra kellene erre dolgozni, de igyekezni fogok:)
32. lizabella (válaszként erre: 31. - Cullinan)
2011. febr. 27. 13:43
Hulla hopp karika??? azt hallottam az nagyon jó a hasra derékra.
31. cullinan (válaszként erre: 30. - Lizabella)
2011. febr. 27. 13:35

na en meg ma azert nem tartom be, most kaptam be egy darab csokit:((

De valami elvet kell kovetni, mert ha csak maugunkra van bizva, esik ahogy puffan, akkor hajlamosak leszunk melle enni

nekem az este a razos, ndem birom ki, hogy ne csipegessek:)

de a mozgas is fontos, en futni fogok, azt mar elkezdtem a heten, meg esténként karikazom

30. lizabella (válaszként erre: 27. - 0b42638902)
2011. febr. 27. 13:31

Én is ittam kávét kettőt,bár én édesítővel iszom,azt nem nagyon számolom.


De azért ne ess túlzásba,mert a fokozatosság nagyon fontos.Egyből nem lehet lemondani mindenről,mert az úgy nem fog hatásos lenni.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook