Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Marcipántorta házilag!!! fórum

Marcipántorta házilag!!! (beszélgetős fórum)


2011. márc. 3. 08:26

[link]


Ezen a linken pontosan leírja Kricky a fondant készítést.

15. eduso1
2011. márc. 2. 21:59

Tejszínt felfőzöl,majd leveszed és bele keversz csokit-bármilyent!Ét,tej,fehér!Mikor lehűl akkor berakod hűtőbe!Én előtte lévő este megcsinálom!Kiveszed és felvered habbá!Isteni csokikrém lesz,csak vigyázz,hogy ne verd túl a habot!!

Marcipán alá keverj,vajas porcukros krémet ami elfedi a sötét csokit!!Marcipánt ha nyújtod akkor tehetsz alá porcukrot,ne hogy leragadjon!!!

2011. márc. 2. 21:41
marcipán alá én a sima krémet tettem, amit a sütibe is töltöttem...
13. PNóri
2011. márc. 2. 20:57
Valahol azt olvastam, hogy a fondant vagy a marcipán bevonat alá sima vajkrémet kell kenni, ami vaj és porcukor. És mielőtt beborítanád nem árt fél órára hűtőbe tenni.
12. mamcili (válaszként erre: 4. - Szélanyó)
2011. márc. 2. 20:56

Tömböt egyszerűen csak ki kell nyújtani hűvös, de nem hideg helyen, hogy könnyen nyújtsd, de ne legyen túl nyúlós sem...

de ha van házi tésztanyújtód, azzal is szépen ki lehet nyújtani...

11. PNóri
2011. márc. 2. 20:52
Felraktam a képet sajnos nem olyan jó a minősége.
10. PNóri
2011. márc. 2. 20:46

Ez nem saját recept, de én ezt használtam nyáron a szülinapi tortám bevonásához. És nagyon szép rózsákat lehet belőle készíteni. Amúgy ugyanazt a krémet használtam amit az előbb leírtam csak citromosat, vagyis a csoki helyett citromhéj és lé került bele. Megpróbálok feltenni egy képet a tortáról.

Pillecukor fondant:

14 dkg pillecukrot 2 ek vízzel, margarinnal kikent tűzálló tálba betettem a mikróba.

Elég nagy tálban kell olvasztani, mert többszörösére dagad melegítés közben.

Ezt fél percig melegítettem, megkavartam, majd újra fél percre betettem a mikróba.

Ezt mindaddig kell folytatni, amíg fel nem olvadt. Kb 2-2 és fél perc.

Amivel kavartam, azt is bemargarinoztam, mert nagyon nyúlik és ragad.

A színezőket a folyékony masszába kevertem.28 dkg jól átszitált porcukor nagy részét ráöntöttem, összekevertem, a maradék cukrot kiszórtam a gyúrótáblára, ráöntöttem a pillés masszát, és elkezdtem kézzel begyúrni a cukrot.

Mindaddig kell gyúrni, amíg fel nem veszi az összes cukrot.

Ha túl kemény, hozzá kell adni még pici vizet, ha nagyon ragacsos, (nekem nem volt) akkor porcukrot kell még belegyúrni.

9. szélanyó (válaszként erre: 7. - Krinya5)
2011. márc. 2. 20:39
Köszönöm!! Nem teljesen fehér, hanem ilyen tört fehér színű. Vagy nem is tudom mihez hasonlítsam.....
8. szélanyó (válaszként erre: 5. - PNóri)
2011. márc. 2. 20:37

Szia! Köszönöm! Ez nagyon jól hangzik és tetszik is h nem túl vajas!!

Viszont ha lehetne egy kérésem: leírnád nekem hogy hogyan készíted ezt a pillecukros akármit ( fondant)

köszi előre is!!

7. krinya5 (válaszként erre: 6. - Krinya5)
2011. márc. 2. 20:37
A tortát kend be vékonyan krémmel, ami ne legyen lágy, mert a marcipán nehéz, megrogyhat. Kezdésnek vajkrémmel kezdeném, ami legyen világos, főleg ha fehér a marcipán.
2011. márc. 2. 20:36
Porcukorral hintsd meg az asztalt, arra tedd a marcipánt, újra porcukor, és nyújtsd ki nyújtófával.
2011. márc. 2. 20:33
Szia! Én mostanában elég gyakran használom a következő krémet tortákba, a módszer ugyanaz az ízesítés változhat. Kell hozzá 1 csomag étcsokis pudingpor amit 3 dl tejjel felfőzök és amikor már elkezd sűrűsödni belekeverek 1 tábla jó minőségű étcsokoládét (én legutóbb 75%-osat tettem bele), ha kész van még melegen folpackot teszek rá és hagyom kihűlni. Ez azért kell hogy ne bőrözzön be a teteje. Ezalatt kikeverek 20 dkg vajat és 10 dkg cukrot habosra (a cukor mennyiséget ízlés szerint lehet változtatni, mivel a pudingos krémben nincs). Majd ha kihűlt a puding összekeverem. Én ezt a krémet szoktam kakaós piskótába tölteni, nálunk mindenki nagyon szereti. Mondjuk én nem marcipánnal, hanem pillecukor fondanttal szoktam a tortát bevonni, de az is hasonlóan működik.
4. szélanyó (válaszként erre: 2. - Little)
2011. márc. 2. 20:31
Köszönöm!! Most mindenképpen marcipánnal vonnám be, mert a tömböt már megvettem. csak nem tudom h fogjak hozzá. Sokat olvastam róla, de kellene valaki aki már csinálta és laikus módon el tudja nekem mondani!! :-))
2011. márc. 2. 20:27

vagy marshmallowból fondant:

[link]

2011. márc. 2. 20:25

Nem feltétlenül marcipánnal lehet csak bevonni, hanem fondanttal is. Az még talán olcsóbb is. Ha nem ragaszkodsz a marcipánhoz, és érdekel, esetleg innen meríthetsz klassz ötleteket:

[link]

2011. márc. 2. 20:20

Sziasztok!

Ha valaki csinált már otthon marcipán bevonatú tortát, az kérem segítsen nekem is megcsinálni életem első marcipántortáját!!!! Szívesen fogadok belevaló csokis krém receptet is!!!

Köszi előre is a segítő szándékot!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook