Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mandulaműtét izületi gyulladás miatt fórum

Mandulaműtét izületi gyulladás miatt (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 5. 12:34

14 éves korom óta fáj az ízületem.23 voltam amikor kivették az egészséges manduláimat,majd sorban a fogaimat... Azóta a fülem is fáj /ott is az ízület /

No és nem kellett volna a fogaimat sem kihúzni :-(((

Nem attól fájt. Szóval alaposan járj utána...

Remélem Kisfiadnak tényleg a rossz mandula okozza.

Kérlek mindenképpen érdeklődj a családod és férjed családjánál ,hogy van -e közöttük ilyen betegségben szenvedő.

Jobbulást a kicsinek. /Amit leírtam talán egyedi eset ,de gondoltam nem árt ha tudsz erről is /

2010. jan. 5. 12:24

Szia! Nekem is kivették a mandulámat a térdfájdalmam miatt. Utóbb ugyan kiderült, hogy nem ez okozta, hát istenem, egy mandulával kevesebb.

Persze aztán megtalálták a probléma okát is.

De sztem lehetséges ez, az én leleteimet később visszakérték bemutatóanyagnak orvoskonferenciára, különleges eset:) Ja, 16 voltam, mikor kivették a mandulám, de nem hiányzik. ;)

3. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - 0be34f3780)
2010. jan. 5. 12:17
A barátnőmnek a térde fájt, neki is a mandulája miatt. Kivették és kb. két hónap múlva megszűnt a fájdalom.
2010. jan. 5. 12:08
Saját tapasztalatom nincs, de egyik ismerősömnek - mondjuk, ő 40 feletti - pont emiatt kellett kivettetnie a manduláját. Többet nemigen tudok erről, azt is csak innen, hogy létezik ilyen. Jobbulást kívánok a kisfiadnak!
2010. jan. 5. 12:02
Sziasztok! Kisfiamnak ki kell venni a garatmanduláját. Az izületeket mérgező anyagot termel, és emiatt órákon át nem tud lábra állni. Van valakinek hasonló tapasztalata?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook