Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek volt mandulaműtéte ízületi gyulladás miatt, és műtét után kb mennyi idő múlt el, mire helyre jöttek az ízületei? fórum

Kinek volt mandulaműtéte ízületi gyulladás miatt, és műtét után kb mennyi idő múlt el, mire helyre jöttek az ízületei? (tudásbázis kérdés)


6. bumbi (válaszként erre: 2. - T.Ili)
2012. febr. 19. 17:41
köszönöm! Akkor még van időm várni :-)
2012. febr. 19. 17:34
Köszi szépen a válaszokat! :-) Még nem egész 3 hete estem át a mandulaműtéten, idült mandulagyulladás , gennyesedés miatt, és hát az ízületeim már több mint fél éve fájnak... kicsit türelmetlen vagyok már sajna... remélem tényleg ez okozta...,csak tudnám, hogy biztosan ettől volt, akkor másképp élném meg a várakozást. Egyébként ha valaki most állna mandulaműtét előtt, akkor nagyon ajánlom Dr. Szlávik Mariettát, az Irgalmasrendi Kórházban (Orfi) dolgozik, nagyon emberséges, figyelmes, lelkiismeretes doktornő, ritka az ilyen!
2012. febr. 17. 12:36
Nekem nem izületi, de vesegyulládást okozott a mandulám, ezért lett kiszedve, fél év múőlva már nem fáj!!!...és azóta sem :)
2012. febr. 17. 12:13
Nekem is,de sajna az izületeim még mindig fájnak!Egy kivétel:ha terhes voltam nem fájtak az izületeim:-)!de tényleg akkor fájdalommentes voltam !
2. t.Ili (válaszként erre: 1. - Bumbi)
2012. febr. 16. 23:17

nekem

két hónap

2012. febr. 16. 23:17
Kinek volt mandulaműtéte ízületi gyulladás miatt, és műtét után kb mennyi idő múlt el, mire helyre jöttek az ízületei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook