Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mandulagyulladás miatti szívizom és izületi gyulladás?Most akkor mit tegyek? fórum

Mandulagyulladás miatti szívizom és izületi gyulladás?Most akkor mit tegyek? (beszélgetős fórum)


15. katianyu21 (válaszként erre: 5. - Várhegyi Márton)
2011. máj. 23. 22:38

Szia!

Igen voltam dokinál, kaptam is antibiotikumot(aktil duo-t), de nem használt semmit(sőt nagyobbak is lettek a manduláim). Szerdán megyek vissza hozzá, megbeszélni a műtétet, szerintem csinálunk vérképet, jövöhét kedden pedig szív uh-m lesz.Ha eltérés lesz, akkor természetesen tolódik a mandula műtét...

2011. máj. 21. 17:24

Sziasztok

Nekem ínhüvelygyulladás volt a kezembe 1 évig kínlódtam vele , mert először nem tudták mi a bajom , begipszelték levették begipszelték levették, aztán elküldtek a gégészetre és kiderült ,hogy idült mandulagy. van ami olyan szinten volt, hogy a mandulám már nem fájt egyáltalán, azért mert ráhúzódott a kezemre és ki kellett vetetenem a mandulámat, de azóta semmi bajom a kezemnek , de azóta immunerősítőt kell szednem, mert az immunrendszerem legyengült nagyon .Huzos volt amikor kivették, mert én nagyon megszenvedtem vele, de azért túléltem.

13. katianyu21 (válaszként erre: 12. - Szanya)
2011. máj. 21. 16:22
Köszi szépen!
12. Szanya (válaszként erre: 11. - Katianyu21)
2011. máj. 21. 16:17
Drukkolok, hogy ne legyen baj!
11. katianyu21 (válaszként erre: 10. - Szanya)
2011. máj. 21. 16:06
Remélem igazad lesz. Már csak a 2 gyermekem miatt sem lenne jó ha komoly bajt mutatna a szív uh.
10. Szanya (válaszként erre: 9. - Katianyu21)
2011. máj. 21. 15:57
Anyukámnak volt szívizomgyulladása 18 évesen, szerintem ha Neked az lenne, nem tudnál még ide írni se. Azt mondta, mozdulni se bírt. Kapott csomó gyógyszert, de nem vitték kórházba. Viszont a szíve azóta se működik tökéletesen.
9. katianyu21 (válaszként erre: 6. - Evawitch)
2011. máj. 21. 15:54
Köszi...ez nem hangzik túl jól :( nekem 'csak' a mellkasom és az izületeim fájnak...
2011. máj. 21. 15:52

Idült mandulagyulladás miatt lehetséges.

És itt nem arról van szó, akinek néha-néha begyullad a mandulája - hiszen ez egy védelmi funkciót tölt be az emberi szervezetnél -, hanem arról, amikor a gyulladás folyamatos.

7. katianyu21 (válaszként erre: 4. - Zkelah)
2011. máj. 21. 15:51
Ajánlom neki a műtétet, jobb mintha rá húzódna valamelyik szervére...nekem is azóta van minden bajom amióta rosszak a manduláim( hajhullás..stb.)
6. Evawitch (válaszként erre: 3. - Katianyu21)
2011. máj. 21. 15:51
Kb. 1 hónapig. Olyan szarul lett, hogy ölben vitték és akkor került kórházba. Igaz, ő vérszegény is volt, meg beteges...
5. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Katianyu21)
2011. máj. 21. 15:51

Szia!


Orvoshoz mentél a problémával? Kaptál antibiotikumot? Meggyógyultál (elmúlt a mandulagyulladás)?

2011. máj. 21. 15:49
Na ezt a fórumot küldöm az egyik rokonomnak. Két éve kellene kivenni a manduláit és rá is fogja minden baját, de az orvoshoz vissza nem ment...
2011. máj. 21. 15:43
Köszi.:( csak mert ikreim vannak akik most 2 évesek...nagyon remélem, hogy nem mutat a szívultrahang semmilyen eltérést. Bár elég gyanús a dolog. Mennyi ideig volt anyukád szanatóriumba(csak hogy felkészítsem magam a legrosszabbra)?
2. Evawitch (válaszként erre: 1. - Katianyu21)
2011. máj. 21. 15:41
Szerintem muszáj. Anyámnak szanatóriumba kellett mennie 14 évesen szívizom gyulladás miatt.
2011. máj. 21. 15:37
Sziasztok! Lassan 1 éve, hogy ki kellene venni a manduláimat,de halasztódott a dolog...kb. 1 hónapja kezdődött minden, amikor a mandulám begyulladt és leesett róla egy gennydarab. Utána elkezdett fájni minden izületem és a mellkasom is. Szívultrahangra csak 31.-én megyek, hétfő pedig gégészetre, remélem kapok végre időpontot a műtétre. Járt ugy valaki hogy a szívére huzodott a gyulladás? (Ha tényleg ez a bajom akkor)Utána muszáj kórházba mennem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook