Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas prolaktin szinttel sikeres terhesség! fórum

Magas prolaktin szinttel sikeres terhesség! (beszélgetős fórum)


2014. szept. 30. 09:14
Én két évig szedtem a bromocriptint, mire terhes lettem. A prolaktin 685 volt, van egy 3,4mm hipofízis daganatom. Nekem először azt mondta a doki, Magyarországon az a szokás, ha terhes vagy , nem szedheted tovább, az USA-ban végig szedik. Azt javasolta, a 12.hétig szedjem, mint Neked is javasolták(Szolnokra jártam endokrinológushoz),amikor terhes lettem, a 10 héten mentem hozzá, akkor azt mondta, miért szedem még, " biztos volt már egy vetélése, az azonnali abbahagyása legtöbbször vetélést okoz." Azt mondtam neki, hogy abbahagyom, de a 16 hétig szedtem, folyamatosan csökkentettem az adagot. A 18. héten minimális vérzés volt, nem tudták miért, pár napig kórházban voltam, utána minden rendben volt, dolgoztam a 33. hétig. 14 hónapos a fiam
3. jniki82 (válaszként erre: 2. - Pistachio)
2014. szept. 27. 16:11

Szia

Köszi, hogy írtál

de kaptam rá Premenset.Nem igazán tudom mennyira jó rá.Elöször a doki azt mondta, hogy a 12. hétig szedjem aztán a 7. héten abbahagyatta velem.A gond, hogy barátcserjét tartaémaz ami ugye terhesség alatt nem szabad.most keérek endokrinológushoz beutalót a végére járok a dolognak!

2014. szept. 26. 22:24

Szia

Nem kaptál rá gyógyszert? Nekem is magas volt, az első terhességem vetéléssel végződött.Mi felkerestünk egy meddőségit, ott állapították meg, hogy magas. Kaptam rá gyógyszert, bromocriptint.Utána az első inszemináció sikeres volt, és szerencsére megszületett a fiam.

2014. szept. 26. 19:54
Olyanok hozzászólását kérném akiknek magas prolaktin szint mellett összejött a baba és megmaradt.Nekem egy kicsit magas a 3. napi 711 a 21. pedig 609.Volt egy terhességem pár hónapja és sajnos missed ab lett a vége.Lehet, hogy ezmiatt is volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook