Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányosság fórum

Magányosság (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
130. cskata (válaszként erre: 129. - Leleszi)
2007. jan. 16. 23:03
miért ne tűnne fel..?? nem azt modnom, hogy sok embert "ismerek" innen, de azért van már jópár illető, akinek megmaradt a fejemben a neve, a hozzászólásai, a története..:)) pláne azokban a fórumokban, ahová viszonylag rendszeresen írogat az ember..:)
129. leleszi (válaszként erre: 128. - Cskata)
2007. jan. 16. 10:33
Sosem gondoltam volna,hogy valakinek feltünik,hogy mostanában nem irogattam.
128. cskata (válaszként erre: 127. - Leleszi)
2007. jan. 16. 10:29

szia, nincs mit..:)))

örülök, hogy jól alakulnak a dolgok és elmúltak a korábbi rossz érzéseid - és jól hangzik ez a munka dolog is!:)))

azért ha lesz egy kis szabadidőd ápolgasd tovább ezeket a barátságokat - jó dolog azért kikapcsolódni is időnként!:)))

szép napot!:)

127. leleszi (válaszként erre: 126. - Cskata)
2007. jan. 16. 09:26

Hello!

Igen ,az osztálytársammal volt 2 "találka" ,de a "kislányos "anyukával nem nagyon lett szorosabb a kapcsolat.

Az ünnepek jol teltek,sokat volt itthol a férjem ezért nem voltam itt,és jan.03.-a óta a kisfiam is elkezdett oviba járni.

Ez tölti ki most a napjaimat,valamikor csak 1,2 órát van ott ,de van amikor ott ebébel.

Nem érzem magam mostanában magányosnak,mert a mindennapi teendők most lefoglalnak.Most kilátásba van egy munka is amit igy az 5 hónapos kislányom mellett is el tudnék látni és ez most érdekel és feldob.Remélem összejön.

Köszi,hogy eszedbe jutottam !Minden jót neked,szia!

126. cskata (válaszként erre: 120. - Leleszi)
2007. jan. 10. 12:59

Szia Leleszi! :)

Régen olvastam (-tunk) Rólad/Tőled ebben a fórumban.

Hogy vagy, mi újság? Találkoztál az említett régi osztálytársaddal?

És azzal a csajszival taliztál azóta, aki az egyik délutánt nálatok töltötte a kislányával?

125. Bubulina (válaszként erre: 124. - 7d63a79b47)
2007. jan. 1. 23:41
Van, vagy vannak?:)
124. 7d63a79b47 (válaszként erre: 123. - Medvefarm)
2007. jan. 1. 18:12
Vannak.
2007. jan. 1. 17:07
vannak itt férfiak?45 felett?
2007. jan. 1. 16:44
mi a mai téma? csak véletlen keveredtem erre az oldalra
2007. jan. 1. 16:38
helló mindenkinek!
120. leleszi
2006. dec. 18. 23:12

Ma felhivtam egy régi osztálytársamat akivel még álltalánosba jártam.Vele olyan barátságba vagyok ,hogy ha egy évbe csak ötször találkozunk,akkor is tudjuk miről volt szó legutóbb és onnan folytatjuk.Volt az esküvőmön én is az övén és kb 2 3 havonta elmentem vagy eljött hozzám.

Nagyon nehéz időszak volt ez mindkettőnknek. Nekem a szülés és az ezzel járó kórház,amiből kivettem a "részem" rendesen (6 hét),neki pedig egy válás 1.5 év után.

Nagyon nehéz volt neki "felálni".Ebbe az időszakba többször felhivtam,heti rendszerességgel.Most 2 költözése van tul (egyszer haza az anyukájához,majd onnan mindketten egy közeli kisvárosba)és biztos nagy szüksége van rá ,hogy beszélgessünk néha.

Kb 3 hónapja volt itt ,én tegnap felhivtam és megigértem neki a két ünnep közt felkeresem,mivel az ujj lakásukon még nem is voltam.


Vannak azért "rejtett tartalékok" csak jól körül kell nézni.

119. kisgé (válaszként erre: 116. - Leleszi)
2006. dec. 18. 13:29
Neked is sok szépet és jót és sok mosolyt kívánok, sok új barátot és boldogságot a családodhoz!
118. eee466847e (válaszként erre: 116. - Leleszi)
2006. dec. 18. 13:29
Köszi neked is minden jót, amit nekünk kívántál! Puszi
117. cskata (válaszként erre: 116. - Leleszi)
2006. dec. 18. 13:28

Köszi, viszont kívánom!:))

Örülök, hogy jól alakul(t) az évvégéd - jövőre hasonló jó élményeket kívánok Neked!:))

de addig még úgyis biztos "beszélünk"..:)

116. leleszi
2006. dec. 18. 13:05

Kellemes ünnepeket mindenkinek aki ezen a topin forumozott velem.Köszi mindenkinek!Nagyon sok dologba válzoztam ugy érzem és az ujjévi fogadalmat sikerült már karácsony előtt megejteni!

Békés ,boldog ünnepet és sok sok ajándékot mindenkinek!

115. kisgé (válaszként erre: 114. - Eee466847e)
2006. dec. 17. 16:24
Köszi, biztos meglesz. :)
114. eee466847e (válaszként erre: 113. - Kisgé)
2006. dec. 17. 15:28
Jó bulizást és kellemes pihenést az ünnepek alatt:))!!!
113. kisgé (válaszként erre: 112. - Leleszi)
2006. dec. 17. 12:46

:))) Szupi!

Én hulla fáradt voltam tegnap estére, aztán még elmentem céges bálba, ahol egész jól éreztem magamat, de hulla fáradt maradtam, egész korán eljöttem, már 2-kor!:)))Mostantól csomó jó progim lesz! S hét elején még pihi van, de szerdán céges vacsi, csütörtök este két barátnővel karácsonyozom, ott is alszom vidéken, csüt este vissza, főzök karira egész szombaton, majd este elhívtak bulizni megint. Jaj, kész leszek.:))))) De ott a kari és lehet pihenni!

112. leleszi
2006. dec. 16. 22:52

Fergetegesen jó napom volt ma!Délelőtt a férjemmel voltunk vásárolgatni a gyerekek nélkül(ami nálam nagy szó,mert soha nem vagyok hajlandó otthagyni őket valahol,mindig azt szeretem ,ha magunkal visszük őket,még akkor is ha tudom otthol jobb helyen lennének egy "felvigyázóval").Szóval ebbe a dologba is sikerült kicsit változtatni az álláspontomon.Délután pedig hatalmas vendégsereg (9 fő) érkezett nálunk,amolyan rokonlátogatás féle!

Teljesen karácsonyi hangulatom van,és holnap délutánra pedig mi terveztünk egy látogatást egyik volt osztálytársaméknál.Minden olyan egyszerű és nagyszerű.Szeretek ma mindenkit!

111. kisgé (válaszként erre: 109. - Leleszi)
2006. dec. 16. 10:25

:)))

Ez fantasztikus!:))

110. eee466847e (válaszként erre: 105. - Leleszi)
2006. dec. 15. 21:00
Ez az "első" a sikerélménnyel hozhatja a többit is. A következő kezdeményezésed már biztosan simán, gördülékenyen megy majd. Egy szép napon azt veszed majd észre, hogy annyi jó barátod van, hogy nem tudsz eleget tenni a kedves meghívásoknak. Gratulálok, nagyon okos vagy, csak így tovább!!
109. leleszi
2006. dec. 15. 16:03

Nos,megvolt a nagy találka!

Kicsit izgultam előtte ,hogy lesz -e közös téma,de gördülékenyen ment minden.

A régi dolgokat nem emlegettük fel,azt hiszem elég idö telt el azóta,hogy tiszta lappal kezdjük.

A gyerekek nagyon aranyosan játszottak mi meg mindenféléről beszéltünk,a gázártámogatástól ,az oviig.

Kicsit még lelkiztünk is,mert szóbakerült az anyósa ,akivel eggyüt laknak.Szóval minden OKÉ.

108. kisgé (válaszként erre: 105. - Leleszi)
2006. dec. 15. 15:23

Ez tök jó!:))))

Látod, ennyi csak nyitni. Biztos nagyon fájt neki, hogy nektek sikerült, nekik meg nem, hülyén viselkesett, de emberek vagyunk, előfordul! Meg kell tudni bocsájtani!:))

107. leleszi (válaszként erre: 106. - Cskata)
2006. dec. 15. 13:57
Nagyon ari vagy!Köszi!
106. cskata (válaszként erre: 105. - Leleszi)
2006. dec. 15. 13:20

Szió! De jó, úgy örülök Neked - és ezt nem udvariasságból mondom!!:))) Ügyes vagy, hogy "erőt vettél magadon" - mert ilyenkor azért az is kell a dologhoz..:))))

Lehet, már alig várta ő is, hogy lehetőség adódjon újra szóbaállni és beszélgetni egymással!:)

Akkor kellemes délutánt és traccs-partyt Nektek, további szép napot!!:)))

105. leleszi
2006. dec. 15. 11:45

Sziasztok!

Ma reggel a boltbol hazafelé menet szembetalálkoztam egy régi"barátnőmmel".Azért tettem idéző jelbe ,mert amikor ideköltöztünk ők voltak az elsők a férjével akik átjöttek,hogy de jo ,hogy ilyen fiatal pár költözött a szomszédjukba(eléggé kiöregedett az utca) és gyakran taliztunk is.Áthivtuk őket szalonnát sütni...meg ilyesmi.Ők 8 éve házasok és nem sikerült a gyerek eddig.Amikor az első lombit csinálták akkor kerültünk a legközelebb egymáshoz,minden fájdalmát ,dühét,keserüségét velem osztotta meg ami ezzel a dologgal járt.

Nem sikerült az első próba és én biztattam...

Közbe én teherbe estem és ő egyik naprol a másikra mégcsak köszönni sem akart.

Megértettem a dolgot,de nem tudtam ,hogyan kellene viselkednem.Azóta született egy kislánya aki most 2 éves és ugy érzem régóta,hogy nekem kellene nyitni felé,mert ő azt hiszi én haragszom amiért igy viselkedett.

Nos,megtörtén!A köszönésen kivül ,megáltam és megkérdeztem ,hogy vannak,ő lelkesen válaszolgatott mire én megkérdeztem mit csinálnak délután nem jönnének -e át kicsit ,had játszanak a gyerekek és ő gondolkodás nélkül rávágta :de szivesen.

Tényleg csak kis dolgokon mulik ez az egész.Ma nagyon happy vagyok ,hogy ezt megtettem és várom a találkozást ,remélem jót fogunk tudni beszélgetni és elindul egy folyamat.

104. kisgé (válaszként erre: 101. - Leleszi)
2006. dec. 15. 10:25

:))))

Nem vagyok egy haragudós típus!:)))

Örülök, hogy kicsit felszabadultál!!!!! Vsak így tovább!

103. eee466847e (válaszként erre: 96. - Leleszi)
2006. dec. 14. 20:09
Itt is kialakulhat barátság, ha nincs is személyes kontaktus. Írd ki mgadból, amit a barátnőnek mondanál el. Rajtad kívül bizonyára vannak olyanok, akik hasonlóan éreznek mint te. Net-en keresztül szövődtek már szerelmek is, akkor barátság miért ne?
102. 93a74b44ea (válaszként erre: 99. - Cskata)
2006. dec. 14. 17:41
Nem tudom,hogy ha egészséges lennék, lenne-e merszem ugrani, de így természetesen ez az oka.
101. leleszi
2006. dec. 14. 16:26

Ma egész jo napom volt ,és mindjárt megyek tornára.Sok energiám felszabadul és kicsit dumálgatni is van idő az öltözöbe.

A fogyás nem megy valami könnyen ,de nem keseredem el.

Köszönöm kisgé,hogy nem haragudtál meg rám és még most is csak bátoritó szavakat irsz.

Eleinte nem értettem ,mert én nem akartalak megbántani ,de rájöttem tul nyers volt a fogalmazásom.

Privizek egy csajossal innen a portálrol ,neki is sokat köszönhetek.

Nehéz beszélni a problémákrol ,de üzenem mindenkinek ,hogy megéri.

1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook