Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányosság fórum

Magányosság (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
70. kisgé (válaszként erre: 65. - Eee466847e)
2006. dec. 13. 10:41
Ugyan ilyen vagyok, de a vízöntőnek van egy negatív, földhözragadt változata is, mint anyám!:)))
69. kisgé (válaszként erre: 64. - Leleszi)
2006. dec. 13. 10:40

Szia!


Délutánra tudom megnézni neked!:))

68. nayloon (válaszként erre: 67. - 2ab728965c)
2006. dec. 12. 21:55

Igazad van Fáni!!!

kell a magány, de természetesen egészséges mennyiségben!!!!!!!!!!!!!!

A lehető legjobb a feltöltődésre, gondolkozásra!!!!!!!!!!!!!!!!

Én évekig egyedül éltem, néha magányosan is, de sok dologban ennek előnye is volt, na persze hátránya is, de igazán felnőttem, éretté váltam, felelősségteljes lettem, és a gondolkozásom is változott!!

2006. dec. 12. 21:52

kicsit elkanyarodtatok az eredeti témától, de nem baj, elolvasgattam a horoszkópos eszmecserét is.


A magányosság azért nem csak negatívum tud lenni szerintem, hanem fel lehet használni jó dolgokra is, mint pl.lelki feltöltődés, vagy valamiféle alkotásban megnyilatkozó megnyilvánulás..én néha kifejezetten szeretek magányos lenni, mert ilyenkor tudok figyelni magamra belülről igazán.


Ehhez mi a hozzászólásotok????

66. eee466847e (válaszként erre: 53. - Bettibaba)
2006. dec. 12. 16:36
Természetesen igazad van:)))))
65. eee466847e (válaszként erre: 52. - Kisgé)
2006. dec. 12. 16:34

Rám is illik amit írnak. Ezt komolyan, mások is mondták. Magamról pedig annyit állapítottam meg, hogy nagyon érdeklődő vagyok az új, modern dolgok iránt, utálom a korlátokat, nyitott vagyok inden szépre, jóra, barátságra. Szeretek különc lenni.

Pl. rosszul vagyok, ha valakin ugyanazt a ruhát, vagy egyebeket meglátom:))))

64. leleszi (válaszként erre: 63. - Kisgé)
2006. dec. 12. 15:46

Kiváncsian várom!

Előre is köszi!

63. kisgé (válaszként erre: 62. - Leleszi)
2006. dec. 12. 15:38

Igen, elég. Holnap megnézem Neked, de én csak lelkes amatőr vagyok, tehát amit találok és én ismerek, azt írom majd neked. :)))


Üdv, g

2006. dec. 12. 15:36

vizöntő vagyok

a holra elég hogy kisvárda ?

1982.01.27. délelőtt 10 11 között.

61. kisgé (válaszként erre: 60. - Leleszi)
2006. dec. 12. 15:11
:) Én nem tudom kiszámolni az aszcendensedet, de a 12 jegy szerint is biztos találnánk egyezést. Milyen jegyben születtél? De ha leírod, hol, hányban, hány óra hány perckor születtél, a neten ki tudom számolni az aszcendensedet. Ezeket írd le és holnapra leírom neked, jó?:)))
60. leleszi (válaszként erre: 59. - Kisgé)
2006. dec. 12. 13:38

Mit kell ahhoz megadni hogy leird én milyen természetü ember vagyok ?A születési dátumom?Le tudnád irni?

Hátha meggyőzöl!?

59. kisgé (válaszként erre: 57. - Leleszi)
2006. dec. 12. 13:33
Ja, értem. Nem, nem 12 féle ember van és a horoszkóp sem úgy néz ki, hogy 12 tipus és kész. Vannak egyéb tényezők is, aszcendens, és a bolygók állása, de ha nem érdekel a téma, nem fárasztalak.
58. leleszi (válaszként erre: 56. - Kisgé)
2006. dec. 12. 13:19
Nem azt irtam hogy ennyi van ,hanem ezt kérdeztem!!!!!!!!!!!
2006. dec. 12. 13:17
Nem ,tényleg nem olvastam a horoszkópos topit ,mert nem érdekel! azért vagyok ezen a topin és nem azon. Én nem akartam senkit megbántani .Én butaságnak tartom ezt ,de ehhez szerintem meg is van a jogom.Mindenki eldöntheti ,hogy mibe hisz.
56. kisgé (válaszként erre: 54. - Leleszi)
2006. dec. 12. 12:14
Bocsánat, hogy belekevertem ide az asztrológiát!Amúgy pedig nem 12 jegy van és kész, de biztos elolvastad már a horoszkópos topikban és tudod is mi is az az asztrológia és úgy mondtál ítéletet.
55. cskata (válaszként erre: 54. - Leleszi)
2006. dec. 12. 11:35

ha lejjebb is olvasol, senki nem mondta, hogy őrá csak és kizárólag a csillagjegye tulajdonságai illenek... egyébként meg, van aki ebben hisz - van, aki másban.. ebből is látszik, hogy nem 12 fajta embertípus létezik, hiszen akkor csak 12 féle dologban lehetne hinni..:))

nem hiszem, hogy akkora probléma lenne, hogy egy picit eltértünk a tárgytól - végülis a magányosság témától kalandoztunk (-tak) el ide..!:))

2006. dec. 12. 11:18

Most akkor össz visz 12 "fajta" természetü ember létezik???

Ugye ezt ti sem gondoljátok komolyan!

Vannak akik ilyenek vannak akik olyanok de ennek semmi köze ahhoz hogy ki mikor született.

Ez egyébként sem egy horoszkópos topi!

53. Bettibaba (válaszként erre: 51. - Eee466847e)
2006. dec. 12. 11:14
Ez nagyon jó jellemzés,de szerintem csak a nyilas után...:)))
52. kisgé (válaszként erre: 51. - Eee466847e)
2006. dec. 12. 11:07

Teljesen egyetértek veled, nem ellenkezem!:)))))

Én is így érzem ám!!!!!!!:)))


Anyám is vízöntő, brutálisan más, mint én. De van egy másik pólusa, na az ő. Én az a fajta vagyok, amit leírnak a vízöntőről jellemzésekben. Te?

51. eee466847e (válaszként erre: 44. - Kisgé)
2006. dec. 11. 18:59
Én is vízöntő vagyok! Bizonyára tudod, hogy nőkben a legritkábban született emberek. Kevesebben vagyunk mint a többi jegyben születettek. Valamint a legintelligensebbek, legfogékonyabbak a szépre, jóra. Különleges egyéniségek és nem utolsó sorban szerények:)))))
50. kisgé (válaszként erre: 46. - Cskata)
2006. dec. 11. 11:19

Az ikrek nagy segítség! A vízöntő és az ikrek a két legszabadabb jegy, de látom, nálad a rák dominál!:))))

Senkinek nem könnyű, az tuti!:))

49. kisgé (válaszként erre: 45. - 2ab728965c)
2006. dec. 11. 11:18
Hidd el, én is nagyon érzékeny vagyok és időnként bezáródom, de az nem én vagyok, így aztán rájövök, hogy csak nyíltan élhetem boldogan az életemet.
48. cskata (válaszként erre: 47. - 2ab728965c)
2006. dec. 11. 11:06

tudom, hogy nem csak a horoszkóp számít és nem is mindenkire illik rá a saját jegyére jellemző személyiségjegy.. bárcsak velem is így lenne..:)))

ez a bőrből kibújás néha jól jönne - kíváncsi vagyok, egyes dolgok hogyan alakultak volna/alakulnának az életemben, ha más emberként reagáltam volna rájuk..:)))


az évek és a negatív tapasztalatok, élmények valóban nagyon le tudják húzni az embert, és nagyon nehéz a csigaházból előbújni egy idő után - de ha kellőképpen naív és optimista akarok lenni, akkor azt mondom, hogy mindent lehet, csak hinni kell benne!:)))

Tudom, hogy a családját nem cserélheti le az ember (ha éppen ők okozzák az elkeseredést és a "társas magányt") - de megpróbálhatunk magunk köré olyan embereket gyűjteni, akik feltöltenek, akiktől bíztatást és erőt kapunk - és természetesen, akiknek mi is ugyanezt tudjuk adni, ha szükségük van rá, hiszen ez csak oda-vissza működik..:))

Ehhez kell(ene) egy picit nyitottabbnak, felszabadultabbnak lenni - mert az emberek a jókedvű, vidám emberek társaságát jobban szeretik, mint azokét, akik keseregnek (hiszen azt remélik, hogy a vidám ember lendületéből ők is meríthetnek valamennyit - a rossz kedvű viszont még jobban elkeserítheti őket, hiszen azért mindenki cipeli a saját keresztjeit magával..)

az utóbbi időben én is ezt az elvet próbálom követni, mert kicsit "elanyátlanodtam", amióta a barátnőim zöme elköltözött - és úgy látom, hogy ez valóban működőképes lehet..:)) persze ez egy zárkózottabb, sokat csalódott ember számára vért izzasztó feladat lehet, de a legváratlanabb helyeken lehet "lelki társakkal" találkozni, nem szabad feladni!!:))))

2006. dec. 11. 10:44

Hát igen, a Rák is olyan francosan romantikus és ragaszkodó........bár a Halaknál kicsit még az is jobb, hidd el nekem. :-(((


Meg az a helyzet, hogy nem csak a horoszkóp számít, hanem az alaptermészet, meg ami "rápakolódott" az évek során.

Na ezeket igazán nehéz levetkőzni szerintem....mert egy főemlős- akit embernek neveznek- mégsem bújhat csak úgy ki a bőréből mint egy egyszerű hüllő......pedig sok mindenre megoldás lenne, legalábbis nekem igen.

46. cskata
2006. dec. 11. 10:35

sziasztok!

és a Rákhoz mit szóltok..?:)) néha már a saját agyamra megyek a mániákus ragaszkodásommal és hűségemmel... ez sem jobb...:)) olyan klasszul magányossá válhat tőle az ember, hogy csak na.. soha senkit nem vagyok képes elengedni, akkor sem, amikor már régen elmenekült..

legalább vmi jó kis skorpió aszcendensem lenne, de asszem még az is Ikrek.. nincs segítség..:))))

2006. dec. 11. 10:28

A lehetőséget közben meg is adtam......


A vízöntő sokkal "stabilabb" jegy, így hát örülök hogy soha nem fogsz engem megérteni....ne is kelljen.

44. kisgé (válaszként erre: 43. - 2ab728965c)
2006. dec. 11. 10:20

Pedig meg kell adni a lehetőséget, mert nem mindenki él vissza, sőt!:))


Én vízöntő vagyok.

43. 2ab728965c (válaszként erre: 42. - Kisgé)
2006. dec. 11. 09:57

Igen, jó lenne ha valaki megértené.....


Én azért nem vagyok zárt könyv, mert volt olyan pillanatom, mikor megnyíltam, igaz volt aki ezzel alaposan vissza is élt, pont olyan akiről aztán abszolút nem hittem volna......


Azóta sokkal óvatosabb vagyok, mert nem hiányzik mégegy pofára esés.


Te milyen jegyű vagy?

42. kisgé (válaszként erre: 41. - 2ab728965c)
2006. dec. 11. 09:13
Hm...3 halak barátom volt. Egyikkel sem lehetett lelkizni, semennyire. A legutóbbi semmit soha nem mondott nekem. Depressziós is volt. Meghalni nem akart ugyan, de annnyira zárt könyv szegény. Az a helyzet, hogy abból adódóan, hogy ilyen zárkózott vagy, van ilyen hajlamod, hogy nem akarsz élni, stb...bár ez így túlzás, nem? Olyan jó lenne megérteni.....
41. 2ab728965c (válaszként erre: 39. - Kisgé)
2006. dec. 10. 20:45

Kedves kisgé, eltaláltad, bizony halak jegyű vagyok...


Nyitni? ÉÉÉn????? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ........azt nem tudok, ha begubózom, SENKI és SEMMI nem tud kilendíteni engem a melankóliából, ráadásul ilyenkor intenzíven vágyom a halálra is- de senkit nem szeretnék elriasztani innen, úgyhogy nem részletezem.


A verseimet és novelláimat nem találom annyira jónak és publikusnak, hogy nyilvános fórumra kitegyem, bocsi.

( hogy nem rossz, azt a Vámos Miklós írta vissza nekem egy novellapályázat kapcsán, ahol nem nyertem ugyan, de Ő bíztatott a további írásra.)

1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook