Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányosság fórum

Magányosság (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
40. kisgé (válaszként erre: 38. - Leleszi)
2006. dec. 10. 16:37
Na, ha már elkezdtél tornázni, akkor egyre jobb lesz, mert a mozgás majd feldob. Nem azt mondom, hogy mindig hagyd otthon, csak néha-néha, a babának is jó, ha anyukája kiegyensúlyozottabb.:)))))
39. kisgé (válaszként erre: 37. - 2ab728965c)
2006. dec. 10. 16:36

Nem vagy Te véletlenül halak jegyű?:)))

A családodnak sem lehet könnyű, ha Te a problémáidat magad akarod megoldani. Nem próbáltál nyitni soha? Nyilván, ha olyan vagy, aki befelé fordul, akkor nem könnyű....

Na és esetleg nem osztanád meg velünk néhány versedet, novelládat?

38. leleszi (válaszként erre: 33. - Kisgé)
2006. dec. 10. 11:44

Tornára most kezdtem el járni,mivel már nem szoptatok egy kicsit szeretnék fogyni.

De a kimozdulás nehéz mert én nem szivesen hagyom a gyerekeket másra.A nagyszülőkre se...tudom hogy ebben én vagyok a hibás de a nővérem olyan sokat otthagyta a kislányát nálunk amikor még otthol laktam ,hogy én ezt nem akarom az én gyerekeimmel végigcsinálni...

2006. dec. 10. 09:55

Szia Kisgé, köszi a reagálást.

Igen, az a baj, hogy túl érzékeny vagyok, minden piszlicsáré apróságon képes vagyok napokig, hetekig vagy akár évekig is emészteni magamat.

Ilyennek születtem, erről nem tehetek.

Pozitív hozadéka ennek a hiperérzékenységnek viszont az, hogy verseket és novellákat írok, állítólag nem is tűrhetetlenül rosszul...


Az, hogy szerető család mellett is magányos vagyok, azt csakis magamnak köszönhetem, mert ha "beborulok" akkor nem vagyok képes elviselni még a családom közelségét sem...... saját magam büntetem a magányossággal, pedig majdnem belehalok olyan rossz,- mint egy mazochista, pedig nem vagyok az, mégis...(ezt szakember sem érti, mitől lehet)

36. kisgé (válaszként erre: 35. - 2ab728965c)
2006. dec. 10. 09:45
Gondolom nagyon mélyérzésű vagy, és ezért vagy más. Mondjuk az nem jó érzés, hogy a szerető család mellett magányos vagy.
2006. dec. 10. 09:35

Most találtam meg ezt a fórumot, olvasgattam a hozzászólásaitokat, igen, tényleg igaz, amikről írtok.

Én- bár nagy és szerető család vesz körül, és sok barát - folyamatosan magányosnak érzem magamat.

Nagyon régóta van ez így, mióta az eszemet tudom, már kora gyerekkoromban is mindig kilógtam a sorból emiatt.

Mert az emberek nem értik, nem szereik és kivetik magukból azokat, akik egy kicsit is mások mint az átlag.

Így vagyok jómagam is folyamatosan" barangoló borongó, ki bamba bún borong, borzongó bús bolyongó baráttalan bolond" ( Babits Mihály)

34. kisgé (válaszként erre: 30. - Jakab lajos)
2006. dec. 9. 21:28
Sokan vagyunk ezzel így.:)) Remélni kell és nyitott szemmel járni, az "igazit" nem egyszerű megtalálni, párne harminc körül, mert akkor már tudjuk mit akarunk, már átestünk egy csomo jó és rossz dolgon, de nem szabad feladni. Azt kell szeretni, ami épp van, úgy könnyebb elviselni!:)))
33. kisgé (válaszként erre: 29. - Leleszi)
2006. dec. 9. 21:26
Nem hinném, hogy depi, bár lehetne. Az, hogy be vagy zárva, az nyilván okoz levertséget időnként. Nincs lehetőséged néha kimozdulni baba nélkül? Egy torna, vagy barátnős csacsogás? Az sokat segít...
2006. dec. 9. 19:13
30 évesen váltam el egy gyerekkel...ennek 16 éve. 15 éve élek egy új boldog házassságban. Van lehetőség, csak meg kell találni!
31. gpetra (válaszként erre: 30. - Jakab lajos)
2006. dec. 9. 18:06
Ezen szerintem mindannyian átesünk, amikor egyedül vagyonk, de nem fog ez örökké tartani. Te legalább nyitott vagy egy kapcsolatra, ami kezdetnek nem rossz :) A mi családunkban két férfi rokon is egyedül maradt, de egyikükön sem érzem, hogy változtatni szeretnének. AEgyébként a flörtből könnyen lehet kapcsolat :)
2006. dec. 9. 18:01
Nekem az a nagy gondom,hogy pl akit én szeretnék az nem engem akar,akiknek meg én kellenék,azok meg nem kellenek nekem.Csak a flörtök maradnak.De én már 33 évesen inkább egy biztosat szeretnék.Hú de szívesen sütnék,főznék neki!csao Lajos
29. leleszi (válaszként erre: 27. - Kisgé)
2006. dec. 9. 09:07

Mert sokat vagyok itthol a gyerekekkel,és ....talán a magányosság nem is elég jo szó erre .Szóval az" etetés és büfiztetés után van -e élet"szindrómába estem.

De ez szerencsére nem tartott tovább egy napnál.

Tényleg!!!

Lehet ,hogy szülés utáni depibe estem?!?Nem is tudom azt mennyivel lehet a szülés után.Én 4 hónapja szültem.

28. gpetra (válaszként erre: 24. - Jakab lajos)
2006. dec. 9. 08:07
Ne is érezd úgy, hog lekéstél bármiről is! Egy 33 éves férfi fiatal! Akár 20-30 év múlva is születhet gyermeked, de azt kívánom, hogy minél előbb lelj rá a boldogságra!
27. kisgé (válaszként erre: 26. - Leleszi)
2006. dec. 9. 07:44

Előfordul, hogy minden kilátástalan, de aztán remélhetőleg elmúlik!:))

Miért voltál magányos?

2006. dec. 9. 02:40

Ez volt az elso fórumtéma amit én hoztam létre és jo most visszaolvasni az egészet.Azon a napon nagyon magam alatt voltam ,de ahogy a semmiből rámtört ez a kedvtelenség ugy el is mult hála az égnek.

Kedves lajos ,szerintem ha egy pasi ilyeket tud főzni az nem maradhat sokáig "parlagon".

25. kisgé (válaszként erre: 24. - Jakab lajos)
2006. dec. 6. 12:42
Egyáltalán nem késtél le, főleg, a mai világban nem!:)
2006. dec. 6. 12:21
Én 33 éves vagyok,de nem érzem,hogy lekéstem volna a gyerekvállalásról.Én lány párti vagyok,és szerencsére van egy két éves keresztlányom.nagyon cukipofi,csak sajnos ritkán látom mert németben lakik a szüleivel.
23. cskata (válaszként erre: 16. - Jakab lajos)
2006. dec. 6. 11:54

Biztosan nagy lelki erő kell ahhoz is, hogy az ember megváljon a családi háztól és a megszokott tárgyaktól - de a jelen helyzetetekben már úgysem lenne ott az élet "ugyanolyan", mint régen, így talán ez a legokosabb, amit tehettek.. Ha számíthattok egymásra a testvéreddel, akkor talán könnyebb lesz közösen végigcsinálni mindezt..


És igazán nincs mit! Miért ne reagáltunk volna arra amit írsz..!? Elég kőszívűnek kell(ene) lenni ahhoz, hogy egy ilyen tragédia mellett egy vállrándítással, szó nélkül elmenjen az ember..

Szép napot Neked is!

22. eee466847e (válaszként erre: 20. - Jakab lajos)
2006. dec. 6. 11:52
Köszi a receptet, kipróbálom. Jó étvágyat hozzá:)))
21. kisgé (válaszként erre: 18. - Eee466847e)
2006. dec. 6. 11:51
Hát igen, erre mondom, mindenkinek a maga tragédiája a legnehezebb. Én inkább nem írok semmit az enyémből..
2006. dec. 6. 11:44
Igen tényleg jobb érzés,így hogy van ahol ki lehet tárulkozni.Pedig ez egy női honlap,én meg férfi vagyok.Jó hogy van a munkám legalább elfoglalom magam a konvektorokkal meg a vízmelegítökkel.(gázszerelő vagyok).Tegnap kivettem a mélyhűtőből a csirke májat,mára kiolvatt.Csinálok egy gombás tejszines füstöltsajtos ragut,kis fokhagymával,petrezselyem,és fött spagettivel megesszük!A májat csak a végén sózzátok mert ha elöbb,akkor kemény lessz!
19. eee466847e (válaszként erre: 16. - Jakab lajos)
2006. dec. 6. 11:32
Neked is szép napot kívánok:)))))
18. eee466847e (válaszként erre: 15. - Kisgé)
2006. dec. 6. 11:31
Én ezt is tudom milyen érzés. Az első férjem 37 évesen halt meg tragikusan.
17. kisgé (válaszként erre: 16. - Jakab lajos)
2006. dec. 6. 11:11

Miért ne érdekelne minket? Mindenkinek meg van a maga tragédiája!

Szerintem is jobb megszabadulni az emlékektől, mi régen így tettünk és nekem megnyugvás volt. Remélem, azért lassan jön valami jó az életetekbe!

2006. dec. 6. 11:08
Aranyosak vagytok,és köszi az eggyüttérzést.Tegnap mikor leírtam ezt a pár mondatot nem gondoltam,hogy bárkit is érdekel!Most eladjuk a családi házat (Ecseren)ahol mindketten felnöttünk,a sok emlékkel.De ennek így kell lennie,Két kissebb lakást veszünk pesten.Szerintem mikor teljesen egyedűl leszek akkor fogok rájönni,hogy mit vesztettem el!Köszi kisgé,mamácska,cskata.puszi szép napot
15. kisgé (válaszként erre: 14. - Eee466847e)
2006. dec. 6. 09:15
Nem tudom, sajnos akik elmentek mellőlem, mind fiatalok voltak.......A nagymamám és anyukám ha meghal, természetesen nagyon meg fog viselni, de azt nem fogom érezni, amit a 15-35 év közöttieknél éreztem......
14. eee466847e (válaszként erre: 12. - Kisgé)
2006. dec. 5. 19:22
Akkor sem lehet elfogadni, ha a szeretted száz éves korában hal meg. Már nagymama voltam, mikor édesanyám meghalt. Neki én voltam a kislánya, nekem meg az anyácskám:(((((.Nem múlik el nap, hogy ne gondoljak rá!
13. eee466847e (válaszként erre: 10. - Jakab lajos)
2006. dec. 5. 19:17
Sajnálom, együttérzek veled:((((
12. kisgé (válaszként erre: 10. - Jakab lajos)
2006. dec. 5. 15:56
Erre nem lehet vígasztalót mondani. Eleve végignézni valaki halálát (mert a rák egy iszonyatos betegség), meg hogy már egyik szülőtök sem él......... Sajnos kicsit én is tudom, miről írsz, nem tudom, egyáltalán valaha el lehet-e fogadni szerettünk idő előtt való távozását....
11. cskata (válaszként erre: 10. - Jakab lajos)
2006. dec. 5. 15:53

ez borzalmas!:((( fogadd részvétemet! szörnyű érzés lehet...:((

én 16 éves koromban vesztettem el apukámat, anyukám szerencsére még megvan nekem! de belegondolni is rossz, hogy mi lesz, ha már ő sem...

mit lehet ilyenkor mondani..?? semmi okosat, hiszen minden csak közhelyszerűen hangzik...:(

de remélem, hogy hamarosan jobban leszel és a saját család sem várat sokat majd magára!:) sok erőt kívánok Neked mindenhez!:)

1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook