Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányosság fórum

Magányosság (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
100. kisgé (válaszként erre: 96. - Leleszi)
2006. dec. 14. 16:15

Nagyszerű!!! Jó kezdet, drukkolok, hogy sikerüljön barátokat lelni és magadra lelni!


g:)))

99. cskata (válaszként erre: 98. - 93a74b44ea)
2006. dec. 14. 11:50

és gondolkodtál már azon,hogy merre és mikor..?

sajna elindulni nagyon nehéz (legalábbis számomra mindenképpen..), hacsak nincs valamilyen "kényszerítő erő", akkor jó nagy adag akarat és elszántság (vagy végső elkeseredés) kell hozzá...

bár olvastam a csípőproblémádról - gondolom, ez is oka lehet annak, hogy nem vágsz neki a nagyvilágnak..

98. 93a74b44ea (válaszként erre: 94. - Cskata)
2006. dec. 14. 10:48
Nekem is ez volt az utolsó lehetőség...De sajnos nem volt más választásom. És már két és fél éve itthon kínlódom...
97. cskata (válaszként erre: 96. - Leleszi)
2006. dec. 14. 10:44
ez a beszéd!:))) sok sikert, ügyes legyél - és majd mesélj, hogy haladsz!:))
2006. dec. 14. 10:41

Köszönöm ezeket a hozzászólásokat.Igen nehéz de én igyekszem ,elkeztem járni tornára és a szomszéd "anyukát " is hivtam jöjjön.

Nehéz ,mert itt nincs játszótér ,de atika januártol megy oviba.Talán ott sikerül a korombeli anyukákbol egyet kettőt beszélgető társnak majd talán barátnőnek magam mellé "hóditani".

2006. dec. 14. 10:34

Ahogy olvaslak titeket, eszembe jutott egy idézet:

"A boldogság nem a barátok mennyiségétől, hanem a minőségétől függ." (B. Johnson)

Legyen "csak" egy, de az nagyon "ütős"!

94. cskata (válaszként erre: 92. - 93a74b44ea)
2006. dec. 14. 10:30

ezt megértem.. én éppen ezért nem költöztem haza a fősuli után, bár mostanában már innen is elvándorolnak a barátnőim.. (pedig Szeged azért nem annyira rossz hely..:)))

de szerencsére sűrűn találkozunk, járunk egymáshoz, sokszor beszélünk telefonon, "naprakészek vagyunk egymásból":) - szóval így azért könnyebb, mintha nulláról kellene indulnom..

93. cskata (válaszként erre: 90. - Leleszi)
2006. dec. 14. 10:24

Van vmi olyan mondás, hogy Isten a barátainkkal kárpótol bennünket a családunkért.. szóval a lánytesód megnyilvánulásain próbálj túl lépni! Engem is többször kiakasztott már a tesóm jó pár válaszreakciója olyan helyzeteimre, amikor kire, ha nem pont őrá számíthattam volna.. és amikor elpanaszoltam a viselkedését bármelyik barátomnak, rögtön azt a választ kaptam, hogy "miért nem engem hívtál fel??".. ezzel csak azt akarom mondani, hogy a családodat "készen kapod" és meg kell tanulnod fenntartásokkal kezelni őket!:)

Viszont barátokat Te választassz (+ők Téged) - csak akkor ezek szerint az a kérdés, hogy hol és hogyan..

Nincsenek kismama-tapasztalataim, de úgy látom jártamban-keltemben, hogy a kisgyerekes anyukákat a "közös sors" és a gyereknevelés általában jól összehozza - pl. a játszótereken vagy ha nagyobbacskák a gyerekek, akkor az oviban.. De ehhez továbbra is az szükségeltetik, hogy nyitott legyél és vedd észre, ha valaki közeledik feléd! Mert az nagyon érződik ám, ha valaki csak egy csigaházból szemlélődik - így elég nagy harci kedvűnek kell lenni a másiknak ahhoz, hogy elkezdje kifelé rángatni és közben még ne is adja fel a dolgot..

húú, de okos vagyok..:))))))


Tudom, hogy könnyű a fentieket leírni és mondani - ismét jelzem, nekem is megvannak a "defektjeim" a kapcsolatteremtésben idegenekkel - de ha hiszel benne hogy sikerülni fog, az már eleve fél siker!:)) A negatív gondolkodás csak a rossz dolgokat vonzza be az ember életébe és ráadásul önmagát generálja..:(

2006. dec. 14. 09:56

Ha nem lenne párom, én is elég magányos lennék. Visszajöttem gimi és fősuli után a szülővárosomba, és egy barátnőm sincs már itt a régiek közül.

Ezért is akarok elkerülni innen.

91. kisgé (válaszként erre: 90. - Leleszi)
2006. dec. 14. 09:50

Miért, szerinted mit gondolunk rólad???? Mert szerintem azt Te gondolod magadról. Az előbb írtad, ezért vagy ilyen negatív, na én csak ezt gondolom, hogy negatívak a megnyílvánulásaid fiatal asszony létedre.

Biztos nagyon érzékenyen érintett régen az, hogy kinéztek, de lehet, hogy Te nagyítottad föl a dolgot, nem? Nem szabad mások véleményével foglalkozni, csak azokéval, akik számítanak. Nyitnod kéne, azt hiszem és nem belelátni dolgokat egyes emberek megnyilvánulásába.

Azt hioszem, tudom mi a gondod: önbecsülés hiány és önismeret hiány. Csak ebből adódhat ez a hozzáállás. Figyelj, még nagyon fiatalka vagy, nem vagy lekésve semmmiről!!!!

90. leleszi (válaszként erre: 88. - Cskata)
2006. dec. 14. 09:45

Nagyon érdekessé vált számomra ez az egész,de sajnos teljesen más dolog jöhetett le rólam ha ezeket igy gondoljátok.

A barátnős dologról annyit,soha nem is volt esélyem arra ,hogy csalódjak mert nem kerültek hozzám közel.MIÉRT???

Mert az itteni átlagnál kicsit jobbmóduak voltak a szüleim és ezzel megbélyegeztek.Senki nem volt kiváncsi arra milyen ember lehetek.Nem jártam el "velük" mert inkább otthol segitettem....

A páromat az egyetlen barátnőm tesóját viszonylag hamar megtaláltam és összeházasodtunk.Ennek már 6 éve.A régi lakóhelyemen tehát nem volt szinte barátnőm,és itt az ujj lehetőséggel,hogy nem ismeri senki a szüleimet...,nem tudtam valami jol élni.

Nem nyitok az emberek felé,de ők sem felém.


Azt gondoltam majd a gyerekeim pótolják ezt az ürt,de nem igy lett.Nagyon hiányzik nekem ez a dolog.

Van egy lánytesom akivel szinte nincs is kapcsolatom,kb 2 hetente beszélünk telefonon és csak akkor keres fel ha kell neki valami.Szinte minden alkalomma én hivom őt és ő gyakran a beszélgetés közben leteszi mert csörög a mobilja,vagy mert csöngetett valaki.Ez nem kemu ,tudom,hogy elfoglalt,de 5 perce sincs rám...


Remélem kicsit sikerült megérteni ,miér vagyok hát ilyen negetiv.

Azt a "halálra untatottat " meg nem is gondoltam hogy ennyire bántó lesz.Bocsi mindenkitől,én nem ezt akartam.

89. kisgé (válaszként erre: 87. - Leleszi)
2006. dec. 14. 09:38

Szia!


Ja, értem már. Akkor meg van az az érzés, amit nem tudtam megfogalmazni. Igen, látod, mondom, magadból indultál ki, hogy rád senki nem kíváncsi, akkor miért pont ez a bige lenne itt a fórumon.:))))

Miért alakult ez ki, néztem az adatlapodat, nagyon fiatal vagy még!!! Hogy hogy nincsenek barátaid? Ennek ki és mi az oka??

88. cskata
2006. dec. 14. 09:12

Szia Leleszi!

Már "beszéltünk" egy kicsit erről a barátnő témáról Veled az Igaz barátok fórumban..

Végigolvastam a párbeszédetek Kisgével - és ne kövezz meg, de én is inkább az ő véleményét osztom, valóban nem álltál valami lelkesen ahhoz, hogy ő tett Érted/Neked valamit..

Tudom, hogy amikor sok rossz tapasztalata van az embernek és sokakban csalódik (gondolom, Veled is vmi hasonló történhetett), akkor nehéz optimistán szemlélni az életet! De - mint azt már lejjebb vhol írtam egy hozzászólásomban - az emberek inkább a pozitív, vidám, nyitott személyekhez vonzódnak, az ő társaságukat jobban keresik, mint azokét, akik akár a pesszimizmusukkal, akár a kőkemény realitásukkal mindig "megmondják a frankót" és ezzel letörik a másik lelkesedését... Persze erre lehet azt mondani, hogy "én ilyen vagyok, minek játsszam meg magam..?"

Nos, nem feltétlenül gondolom, hogy ez megjátszás kérdése lenne - inkább azt hiszem, hogy nem kell a világon és azokon "megbosszulnom" a fájdalmamat, aki nem tehet arról és akinek semmi köze hozzá.. Senkinek az élete sem fenékig tejföl és éppen ezért a kedves szót, a mosolyt és a nyitott közeledést általában mindenki szívesen veszi és értékeli - és a barátságok azt hiszem valahogy így indulnak!

Remélem, nem voltam túl kioktató, hiszen nálam is van mit csiszolni bizonyos dolgokon, de hidd el, a hozzáálláson rengeteg múlik!!:))

87. leleszi (válaszként erre: 86. - Kisgé)
2006. dec. 13. 22:03

Egész este a soraidon gondolkodtam.Nos talán azért irtam hogy nem ismersz és nem akarsz...mert nem sokan kiváncsiak rám.Hisz ez a topik címe amit én hoztam létre,hogy magányosság.

Nos sikerült vissza eveznünk az eredeti témához.

Egyetlen barátnőm sincs és ez bizonyára az én hibám.Szóval ,igen kellene az az önismeret ,hogy tudjam min kellene véltoztatni ahhoz hogy ne legyek magányos.

86. kisgé (válaszként erre: 85. - Leleszi)
2006. dec. 13. 18:14

Látod, megint ez a bánom mondat, ere mondtam a negatív felhangot. Ne érts félre, nem kötözködöm, tényleg nem olyan a hangsúlyom.

Nem tudom milyen vagy és nincs úgy, hogy nem is akarom tudni,nem tudom miért írod ezt. Tudod, ha két ember beszélget, mindenki a saját gondolatait vetíti ki a másikra. Tudod, ehhez kell önismeret, meg önbecsülés, hogy át tudjuk látni az emberek másságát. Én nagyon érdeklődő típus vagyok, különféle barátaim is vannak, nagyon liberális vagyok, el tudom fogani a másságot is.

Én ezekre az írásaidra mondom, hogy hasonlítasz anyámra, hogy már bánom, meg ilyenek. Nem tudom megmagyarázni jól, ahhoz nagyon sokat el kéne mesélnem, ugye 32 éve ismerem anyámat.:)))))

85. leleszi (válaszként erre: 84. - Kisgé)
2006. dec. 13. 17:44

Nos azt hiszem itt a kis "vitánkat" (vagy minek is nevezzem hogy ne fogalmazzak rosszul) be is fejeztük.

Már bánom ezt az egészet szerintem egyáltalán nem jött le az irásaimból neked hogy én milyen lehetek.Gondolom nem is akartad ezt megtudni.De szertném hogyha kifejtenéd mik azok amiben hasonlitok anyukádra (és ez negativum) hátha tanulok belőle.

Ha ehhez nincs kedved vagy időpocsékolásnak tartod azt is ird meg nyugodtan.

84. kisgé (válaszként erre: 82. - Leleszi)
2006. dec. 13. 17:30

Mivel nem ismerlek, így nem tudom kedvellek-e, vagy nem, nem tudom, ezeket miért írod, többször is felemlegetted. én nem vagyok az a fajta ember, aki ítéletet mond mások felett, mert nincs hozzá jogom. Én nem voltam támadó, egyáltalán, lehet, Te érezted annak, azért írtál úgy, ahogy. Az anyám elég nehez eset, képzeld, mégis szeretem. Csak elmondtam Neked, mennyire hasonlók a vonásaitok. De nem bizalmaskodom Veled, mert úgy érzem, nem lehet, vagy nem is tudom megmagyarázni.

Én nem veszem komolyan az asztrológiát, hobbi szinten érdekel és felismerhetőek a különböző jegyek, ezért érdekes számomra. Pl. Bolondfániról is egyből levettem milyen jgyű, mert van pár halak ismerősöm és nagyon különböznek egymástól, de egy vonás: az érzékenység, a mély érzések és hajlam a depresszióra nagyon meg van mindannyiukban.


Neked is jó estét!

2006. dec. 13. 16:53
Asztrológia tudományas alapokkal bír. Butaságnak semmiképp nem nevezhető. Van aki komolyan hisz benne, van aki játékosan. Felfogás kérdése. engem nagyon szórakoztat. Van aki szereti a tejet, van aki meg nem issza, pedig nagyon egészséges:))))
82. leleszi (válaszként erre: 81. - Kisgé)
2006. dec. 13. 16:25

Csak azért irtam hogy untatott mert tényleg.Én csak őszinte akartam lenni ,és én is pont ezt a támado viselkedést éreztem.

Nem vagyok egy "negativ ember" szerintem.

Érdekel

sok minden de az asztológia nem szerepel ezek között.

Sajnálom hogy anyukád olyan mint én ,mert érzem engem nem is ismersz mégsem kedvelsz ,hát akkor vele milyen a kapcsolatod.

Gondolom nem tul jo és azt is hogy téged ez nagyon bán mert fojton felemlegeted öt.

Nem akartalak megbántani,és nem akartam hogy rosszul érezd magad ezektől a dolgoktól.

Szép estét neked és minden jót!



Még annyit:nem gondolom hogy az aszrologia ugy ahogy van butaság ,csak azt néhányan tul komolyan veszik ezeket a dolgokat.

81. kisgé (válaszként erre: 80. - Leleszi)
2006. dec. 13. 16:05

Nem értettél meg.


Negatív felhang: halálra untatott, ez egy hülyeség, nehogy már ezt gondoljátok, 12 féle ember létezik.....ezek a negatív megjegyzések, negatív értelműek és nem azért mert én nem így gondolom.

Az esett rosszul, hogy én itt lelkesen utána néztem neked, Te meg közlöd: halálra untatott. Pont olyan vagy, mint anyukám, lelkes vagyok, ő meg egy mondatával a földbe döngöl.

Az nem zavar, hogy neked az a véleményed ami és ne gondold azt, hogy meg akarlak győzni, nem akarlak. Nagyon támadó a levelezésed, legalább is ezt érzem belőle, de lehet, hogy az én hibám, feleslegesen töröm magam.

2006. dec. 13. 15:53

Ha annyira földhözragadt lennék nem kértem volna nézzük meg milyen vagyok,nem hivtam volna fel anyukámat hány óra hány perckor születtem pontosan,és nem olvasgatnám itt a portálon a dolgokat.Az nem egy vélemény hogy ez hülyeség?

Elolvastam és nem találtam annyira sok rám jellemző dolgot .Ez mért baj?

Te csak azokat az embereket kedveled akik azt mondják amit te hallani akarsz????????

79. leleszi (válaszként erre: 77. - Kisgé)
2006. dec. 13. 15:40
Mit értesz a negativ felhangok alatt?
78. kisgé (válaszként erre: 75. - Eee466847e)
2006. dec. 13. 15:17
Csak az van, amit lát. A többi hülyeség, nem létezik, nem nyitott semmire, nem spirituális. Itt is van egy élő példa. :))
77. kisgé (válaszként erre: 76. - Leleszi)
2006. dec. 13. 15:16

Ja, értem. Bocs, hogy untattalak. Te az a fajta vízöntő vayg, aki semmit nem hisz és teljesen földhöz ragadt és eléggé negatív felhangokat vélek felfedezni nálad. Anyukám pont ilyen. Mivel nem vagyok asztrológus, így csak általános dolgokat tudtam előkaparni és egyáltalán nem akartalak meggyőzni. Tudod hol kell hinni, a templomban, azt mondják!:)))))

Megmondom őszintén, szíved joga mi érdekel és mi nem, ha az ember nyitott, azért több lehetőséget lát meg, szegény anyám sem boldogul valami túl fényesen a hozzáállása miatt, csak a Te érdekedben remélem, nem vagy olyan.....:)))

Sok sikert!

76. leleszi (válaszként erre: 74. - Kisgé)
2006. dec. 13. 14:09

Köszönöm hogy utánna néztél.

Elolvastam és bevallom majd bele döglöttem annyira untatott.

Közbe jegyzetelnem kellet volna ha most azt várod hogy irjam ide mi igaz és mi nem .

Nos néhány dolog természetesen illik rám de vannak nagyon durva melléfogások.

Gondolom ezt ugy kell olvasni hogy hiszek benne és akkor mindent más szemmel látna az ember.

A bika (amit irtál hogy jellemző) szinte egyáltalán nem illik rám.Nem vagyok lassu,....

Egyetlen dolog hogy nem szeretem ha nincs nálam elegendő pénz,de szerintem ezzel sokan vannak igy......

75. eee466847e (válaszként erre: 70. - Kisgé)
2006. dec. 13. 14:00
Mit értesz azalatt, hogy "földözragadt"?
74. kisgé (válaszként erre: 73. - Leleszi)
2006. dec. 13. 13:12

Akkor bika!


Itt találod a vízöntő és bika leírását:


[link]


117-es hozzászólás és a 100-as hozzászólás. Ezeket olvasd el és nézd meg, mennyire igaz, aztán beszélhetünk róla.:))

2006. dec. 13. 11:59
Nos felhivtam anyukámat és 10: 45 körül.
72. kisgé (válaszként erre: 71. - Leleszi)
2006. dec. 13. 11:53
Na, megnéztem. Az a helyzet, hogy ha 10 és 10:22 között születtél, akkor kos az aszcendensed, ha pedig 10:23-11:00 között, akkor bika. Nagyon nem mindegy. Nem tudod pontosabban, mert akkor annak a jejjelzését veszem elő.
71. leleszi (válaszként erre: 69. - Kisgé)
2006. dec. 13. 11:14
Én itt leszek és várom érdeklődéssel!
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook