Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányosak fóruma fórum

Magányosak fóruma (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. fidel
2018. dec. 24. 15:19
Szerinted a "munkaszolgálat" segít? :(
23. Kajati
2018. dec. 24. 09:26
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
22. livepower (válaszként erre: 22. - Semleges)
2018. dec. 24. 09:02
Remélem nem sértelek meg,de az ilyen és hasonló hozzászólásoktól kimélj meg légyszives !! 😨
21. semleges (válaszként erre: 4. - Kisj)
2018. dec. 23. 16:09
Ugyanezt gondolom én is.
20. livepower (válaszként erre: 19. - Lizy92)
2018. dec. 23. 16:07
Boldoggá tesz hogy megérted a problémámat,és ez kis nyugalmat sugároz felém -:) Jóleső érzés járja át szivemet,ha együttérző emberekkel hoz össze a sors. A karácsonyi várakozás,minden évben fájdalmas..
19. Lizy92
2018. dec. 23. 08:51

Megtértem, és sajnálom, hogy magányos vagy. Sajnos ünnepeket előtt jobban kijön ez az érzés.. A társas magány is nagyon rossz.. Hosszú ideig társas magányban éltem, most pedig mondhatni "simán" magányos vagyok. Ez a második karácsony amit egyedül töltök és ünnep előtt nagyon rossz nekem.

Kívánok minden jót, és szépet! Kellemes ünnepeket!

18. livepower (válaszként erre: 17. - Devotee)
2018. dec. 23. 07:51
Áldott és békés karácsonyi ünnepeket kivánok ! Nem gondolom hogy bármiről is lemaradnál -:) Az emberségi oldala ennek a dolognak a mérvadó ! Igen valóban,a pótcselekvés egy ideig megvezetheti könnyen az embert. Majd ha az élet úgy alakul,akkor tudatosul a magány érzése..
2018. dec. 23. 06:33

Áldott !Békés !Boldog Karácsonyt !

Mindenkinek !

:)

Az első kérdés ! ? eljutunk -e a felismeréshez hogy ez már a Magány !

Amig találtam pótcselekvést ,addig azt hiszem nem tudatosult bennem hogy én is az vagyok !

Felkaroltam mozgássérült hölgyet !-most hogy én sem szaladok ,lemaradok a száguldó szekérről !

:)

:(

16. livepower (válaszként erre: 14. - Kajati)
2018. dec. 22. 17:54
Minden bizonnyal igen..
15. Kajati (válaszként erre: 13. - Livepower)
2018. dec. 22. 17:54

Az jó ha kiírjuk,kibeszéljük magunkból a fájdalmainkat.

Idegen embereknek sokan jobban megnyílunk ,mint egy családtagnak,barátnak akit régről ismerünk.

14. Kajati (válaszként erre: 11. - Livepower)
2018. dec. 22. 17:52

Sajnálom.

Talán a munkádból kifolyólag alakultak ki nálad ezek a betegségek.

13. livepower (válaszként erre: 9. - Kajati)
2018. dec. 22. 17:51
Azt gondolom hogy itt ki írhatom a fájdalmaimat..
12. livepower (válaszként erre: 9. - Kajati)
2018. dec. 22. 17:50
Köszönöm a megértésedet -:)
11. livepower (válaszként erre: 9. - Kajati)
2018. dec. 22. 17:48
Jól esik hogy együttérzel velem..Ez mellett hajlamos vagyok a depresszióra,hosszú évekig pánikbeteg voltam.. És ha ez nem lenne elég,hipohonder is vagyok.. Keserű így az élet,hiába vannak mellettem..
2018. dec. 22. 17:32
Az is magányosság érzés, amikor úgy érzed, csak "szükséges rossz" vagy. Úgy él 2 ember 1 lakásban, hogy az egyik csak kényszerből. Nem tud, vagy nem akar önálló életet élni. Ebben az időszakban bizony nehezebb ezt megélni.
2018. dec. 22. 17:21

Igen is létezik társas magány.

Én sejtem miről beszélsz.

8. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 2. - Kisj)
2018. dec. 22. 17:20

Nekem is van férjem, kutyám, szüleim, tesók...mégis magányosnak és üresnek érzem magam.

Mondjuk èn tudom az okát.

7. _Berry_ (válaszként erre: 5. - Livepower)
2018. dec. 22. 17:05
Ami elmúlt, azon teljesen felesleges már keseregni. Ha a múlton rágódsz, akkor elszalasztod a jelent, pedig az a lényeg, hogy most mi van. Örülj, hogy van családod, foglalkozz az unokáddal, segíts a feleségednek amiben csak tudsz, és legalább most próbálj minél több minőségi időt tölteni vele/ a családdal. Csak rajtad múlik.
6. kisj (válaszként erre: 5. - Livepower)
2018. dec. 22. 17:02

Ne szomorkodj, küldök Neked egy szívecskét <3 :)

(most mennem kell, vár a főzőcske)

5. livepower (válaszként erre: 4. - Kisj)
2018. dec. 22. 16:50

Igazad lehet,ez nem magány.. Én már a számvetésen túl vagyok,a múltammal kapcsolatosan.. A szomorúság érzés bizonyára ott van,mert gyakran érzek lelkiismeret furdalást a családommal szemben. Talán ha kevesebbet dolgozom,akkor most elégedettebb lennék a sorsommal.

Munkámból eredően sokat voltam távol az otthonomtól.. Ami elmúlasztott,az már pótolhatatlan !

4. kisj (válaszként erre: 3. - Livepower)
2018. dec. 22. 16:38

A férjem pont annyi idős, mint Te.

Valahol megértem az érzéseidet, bár nekem nagyon rosszul esne, ha 36 év után egy ilyen fórumot indítana.


Amit érzel, az szerintem talán nem is magányosság, hanem valahol inkább számvetés az elmúlt évekkel. Talán van benne egy pici szomorúság is, hiszen az ember életének a java része már elmúlt.

Magányos az semmiképpen nem vagy. (legalábbis remélem)

3. livepower (válaszként erre: 2. - Kisj)
2018. dec. 22. 16:30
Igen.. Ez egy nagyon különleges érzés,amire nehéz választ kapni az èlettől. Ugyanakkor nehéz erre magyarázatot is adnom.. Nem vagyok boldogtalan,ellenben nem tölt el a boldogság érzése sem. Nem könnyű így élnem,sodródok az árral..
2. kisj
2018. dec. 22. 16:24

Meglepő, hogy magányosságról írsz, mikor feleséged, gyereked és unokád van.

Elvileg nem vagy magányos....

2018. dec. 22. 16:10
Korra,nemre való tekintet nélkül,bárki írhat az érzéseiről. A magány ezekben a napokban,marcangoló tud lenni a lélekben. Egy kis lehetőség,hogy kiirjuk a fájdalmainkat,és sorstársainkal beszélgessünk..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook