Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányosak fóruma fórum

Magányosak fóruma (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
54. Guruljka (válaszként erre: 50. - Livepower)
2018. dec. 31. 05:23

Azért meg kell dicsérjelek: egy hoxás fórumtársat állatnak minősíteni, rosszindulatúnak és gyanakvónak nevezni, ráadásul őszintétlennek is, mindezt két mondatban, ennyire cirkalmasan, nem soknak sikerül.

Én is kedvellek! :D

2018. dec. 31. 05:14

Kivéve, ha esetleg leesett a vérnyomásod, és azt szeretnéd, hogy a velem folytatott beszélgetés hatására emelkedjen. :D

Egy szóval kérd csak, megoldom.

52. Guruljka (válaszként erre: 50. - Livepower)
2018. dec. 31. 05:12

Mivel tökéletesen ismersz, de hátha nem mindenki, tisztázzuk:

Azért tartasz alapből gyanakvónak, mert utánanézek annak, mit veszek meg a pénzemért, és lehetőleg előre elkerülöm, hogy becsapjanak.


Hogy rosszindulatúnak miért tartasz, azt nem tudom.


Sajnálom, hogy az emberi ösztönökről nem olvastál még, érdekes tudományterület.


De vesszek meg, ha azt értem, most miért tartottad fontosnak, hogy megszólíts.

51. Guruljka (válaszként erre: 50. - Livepower)
2018. dec. 31. 05:02
Te már csak tudod.
50. livepower (válaszként erre: 49. - Guruljka)
2018. dec. 30. 14:35
Ösztön diktálta módon,az állatok szoktak viselkedni !! Ellenben ha valaki alapból gyanakvó és még mellette rosszindulatú is,az soha nem fog tudni őszintén közeledni senkihez..
49. Guruljka (válaszként erre: 48. - Kajati)
2018. dec. 29. 19:37
Nem tudom, jó vagy nem jó emberismerő vagyok, de gyakran ösztönösen tartom a távolságot egy-egy újonnan megismert valakitől, és általában kiderül utólag, hogy jól éreztem,
48. Kajati
2018. dec. 29. 16:46
Én nem vagyok túl jó emberismerő.
47. Guruljka (válaszként erre: 45. - Kajati)
2018. dec. 29. 16:43
Nem kiismerésről van szó, hanem a hozzá való viszonyulásról az itteni megnyilatkozásai alapján.
46. Kajati
2018. dec. 29. 16:34

Mindenkinek lehet véleménye a másik emberről.

ha jó ha rossz ,el kell gondolkodnunk róla van-e benne igazság szerintünk vagy nem.Valahogy meg kell cáfolni szerintem.

45. Kajati
2018. dec. 29. 16:32

Szerintem egy embert nehezen lehet kiismerni.

Pláne ha nem is láttad élőben.

Én most csalódtam hatalmasat egy több mint hét évnyi ismeretség után egy emberben.

Megbíztam benne:(

44. Lávli
2018. dec. 29. 16:32
Miért érzed eltaposásnak azt, ha a nők többsége szolidáris a feleségeddel, és úgy érzik, hogy inkább mellette lenne a helyed?
43. Scherlock (válaszként erre: 3. - Livepower)
2018. dec. 27. 17:50

Ugyan már!

Te alkotod a napjaidat.

Csak annak szürkék a napjai, aki lusta kiszínezni.

42. fincsi5 (válaszként erre: 38. - Livepower)
2018. dec. 27. 17:43

Gondolod, hogy aki 41 éve veled él, nem veszi észre, hogy szenvedsz? Bár amiket írsz, ezek után én sem tudlak sajnálni, lehet a nejed is így van vele, s direkt nem kérdez rá, mi bánt. Jól teszi, szenvedgélj csak magadnak, sajnáld magad.


Menj el dokihoz, legalább ennyi rendesség legyen már benned, ha nem más, de magad miatt.

41. Guruljka (válaszként erre: 34. - Semleges)
2018. dec. 26. 23:19
Tudom, megtapasztaltam a másik fajta érzést is. Aztán rájöttem, hogy sok minden csak rajtam múlik.
2018. dec. 26. 17:07

Kedves Livepower!



Most néztem meg az oldalad. Fotóval azonnal töröltetném ezt a fórumot, ha az enyém lenne.

Amennyiben tényleg nős vagy, képzeld el mit érezne a feleséged, ha meglátná ezt a fórumot. A düh, a bánat és talán a szégyen is kavarogna benne. Ha rendőr voltál, ha nem, akkor is tudhatod, kicsi a világ, nem tudhatod mikor botlik ismerős a fórumba. Magadat hozhatod kellemetlen helyzetbe, de a feleségedet, a családodat nem, de te tudod....

39. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 38. - Livepower)
2018. dec. 26. 16:22

Ez a taktika, az ünnepekre való tekintettel, talán jó is volt így.

Igazából, én inkább az őszinteség híve vagyok. Meg kellene beszélni a társaddal, feleségeddel ezt a problémát, tiszteld meg vele, hogy őszinte vagy hozzá.

Persze nem ismerem a helyzetet, most találkoztam a neveddel először.

Csak, úgy vélem az ember a magányosságát önmagának is köszönheti, a kommunikáció hiánya miatt. Persze, lehet az őszinteség lezárna valamit, de esetleg kinyitna egy újat, egy jobbat.

38. livepower (válaszként erre: 37. - 9b10f3d7ff)
2018. dec. 26. 16:10
Nem osztottam meg az érzéseimet,nem akartam elrontani senki ünnepi hangulatát ! Inkább én is sodródtam az árral,az ünnep tiszteletéért -:)
37. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 36. - Livepower)
2018. dec. 26. 15:34
A magány érzését megosztottad a családoddal is? Tudják, hogy mit érzel?
36. livepower (válaszként erre: 34. - Semleges)
2018. dec. 26. 15:22
Evvel a véleményeddel tökéletesen egyetértek ! -:)) Kifelé az ember bármikor mutathatja a szépet,de a visszacsatolás keserű érzése ott marad az ember lelkében. Hála a teremtőnek és a szerető családomnak,sokat javult a lelki állapotom. Képes voltam feloldódni,és boldogan töltöttük az elmúlt napokat szeretteimmel ! 😊
35. dd9dec5381 (válaszként erre: 34. - Semleges)
2018. dec. 26. 09:48
Ennyi.
34. semleges (válaszként erre: 32. - Guruljka)
2018. dec. 26. 09:43
Ez egy olyan dolog, hogy valaki egy szál magában sem érzi magát magányosnak, és van aki népes családban, barátokkal, társasággal körülvéve is magányosnak érzi magát.
33. Lávli (válaszként erre: 24. - Fidel)
2018. dec. 26. 06:48

Biztos, hogy nem segít.

De kisebb szégyen lenne (talán) falni a karácsonyi kosztot. Közös munka gyümölcse .. azaz halászléje stb. lenne.

32. Guruljka (válaszként erre: 26. - Miklosi3)
2018. dec. 26. 04:17

Kedves Miklósi3! Én is a fiammal élek kettesben, de nem mondom, mert nem is érzem magam magányosnak.

Remélem, jól telik ez az ünnepes időszak, és felemelt fejjel, optimistán nézel a jövőbe!

Aztán majd csak kerül egy rendes férfi is! :D

2018. dec. 25. 18:05
Hát csak próbálom, más szemszögből nézni a társas magányt
2018. dec. 25. 17:51
Nem a segítségen múlik az igaz, oda nem elég a krumpli pucolás, de azért tevékenykedhet az asszony mellett nem igaz?:) Addig is együtt vannak és tudnak beszélgetni ha másról nem a bejgli és halászlé ízéről. Mindannyian tudjuk, hogy egy karácsonyi menü, vendégvárás nem kis munka.
2018. dec. 25. 17:42
Sziasztok! Létezik társas magány ami, nem a segitésen múlik. Nincs közös téma, máshogy gondolkodnak....
28. semleges (válaszként erre: 24. - Fidel)
2018. dec. 25. 13:40
Nem tudom, lehet, hogy nem.
2018. dec. 25. 13:38

Nem sértettél meg, remélem én sem téged, mert nem akartalak.

Kellemes Ünnepeket neked:)

2018. dec. 25. 12:04
Kellemes karácsonyi ünnepeket nektek is! Én is magányos vagyok, de azért mert nincs párom. Az élet hozta. Tavaly úgy tűnt, hogy barátok által egy értelmes férfira találtam, amikor jobban megismertem, kiderült, hogy ő még gyereket szeretne, s azt, hogy hozzá költözzek- én már nem akarok gyereket, így vége lett. Azóta volt egy kapcsolatom, ott meg rájöttem, hogy páromnak igazából csak szexpartner kell és a nagy szavak mögött, moziba, színházba megyünk- semmi nem volt... így egyedül töltöm a karácsonyt a fiammal.
25. kisj
2018. dec. 24. 21:43

Szeretem, ha valaki ilyen udvariasan meg tudja fogalmazni a véleményét.

Boldog Karácsonyt!

Neked is, és mindenkinek aki erre jár.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook