Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányomban álmodom fórum

Magányomban álmodom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Magányomban álmodom

1 2
2010. nov. 17. 22:21
Teljesen átérzem, amiket leírtál. Pont tegnap este 3 órán át ábrándoztam a sötétben zene hallgatás közben és borzasztó a tudat, hogy ez nem más, mint szép ábránd :( Aztán persze vele álmodtam... De az abszolút rossz, amikor látom is és tudom, hogy ő nem így érez, mint én :( Marad az álomvilágom...
2010. ápr. 14. 22:47

Koszonom mindenkinek a hozzaszolasat

Ugy a negativ, mint a pozitiv kritikat:) orulok neki

Nem ertesultem rola, hogy a cikkem megjelent ezert is nem irtam hamarabb.

Talan sokatoknak erthetetlen volt..tul nyalas..talan eppen jo.. mindnekinek megvan a velemenye..es ez termeszetes. En szemely szerint nem gondoltam, hogy valaki is valaha elfogja ezt

a cikket olvasni., de orulok, hogy ilyen sokan megtettek.

Ha kerdesetek van en szivesen valasozlok :)

43. 9fd403bb0a (válaszként erre: 42. - Klaucsi)
2010. ápr. 13. 22:04

Köszönöm neked is.

Ma írtam, sokat, mindent, ami jött. Nem volt lelki erőm visszaolvasni, talán nem is fogom sosem. De rengeteg dologra rájöttem közben. Sokminden megvilágosodott bennem, amivel eddig nem voltam tisztában. Magammal kapcsolatban, meg a környezetemmel. Most már valamivel tisztább a kép. És igenis, azt mondom, hogy továbbra is fogok álmodozni, mert nekem az jó. Tegnap egy régi álmom fele teljesült, a másik fele felé pedig jó úton haladok... Igyekszem mindent megtenni érte, és tudom, hogy el fogom érni. Mert akarom, mert valóra akarom váltani az álmom.

42. klaucsi (válaszként erre: 38. - 9fd403bb0a)
2010. ápr. 11. 21:30
Teljesen, 100%-osan normális vagy! :-)
2010. ápr. 11. 21:30

Álmodj... mert az álmok tartják életben a lelkesedést, az életed értelmét...


Ne hallgass azokra, akik azt mondják, álmodozás az élet megrontója... Én álmodtam. Ábrándoztam. Egy olyan férfiról álmodtam, akit ducin ismertem meg. Lefogytam miatta és most az esküvőnkre készülünk.


ÁLMOK NÉLKÜL NEM MENT VOLNA NEKEM SEM!

Álmodj, küzdj és az álmod valóra válik!

40. 9fd403bb0a (válaszként erre: 39. - 2656c806ea)
2010. ápr. 11. 11:07
Köszönöm!
39. 2656c806ea (válaszként erre: 38. - 9fd403bb0a)
2010. ápr. 11. 11:01
ha tudod magad kontrolálni,és tudod hol a határ álom és valóság között,mint ahogy irtad is akkor te vagy a normális.
38. 9fd403bb0a (válaszként erre: 37. - 2656c806ea)
2010. ápr. 11. 10:04
Akkor azt mondod, normális vagyok? Mert sokszor már magam sem vagyok biztos benne, hogy minden rendben van velem!
37. 2656c806ea (válaszként erre: 36. - 9fd403bb0a)
2010. ápr. 11. 09:50
Nálad a pont! Ez a normális. :)
2010. ápr. 11. 09:44

Én is álmodozom! Talán túl sokat is, sokszor úgy kell rászólnom daját magamra, hogy "Ébredj már fel, te hülye, ez nem valóság!" De olyan jó, olyankor minden igazán olyan tökéletes számomra. Persze, ez lehet, hogy a másiknak nem is lenne jó, mert pl. melege van a kandallónál, megizzad... stb. Tehát ez egy romatikus filmrészletnek tökéletes, de a valóságban sosem ilyenek a romantikus pillanatok.

Viszont jó álmodozni, csak nem szabad túlzásba vinni. Ezt még nekem is meg kell tanulnom. Sokszor órákat töltök azzal, hogy ülök, bámulok ki a fejemből, és hagyom, hogy vigyen az agyam, amerre akar. Aztán magamhoz térek, rájövök, hogy el kell mosogatnom, meg odaégett a sütemény a sütőben, meg ilyesmi.

Kedves Friendlyheart, Te ne csináld ilyen súlyosan, mint én, inkább tényleg írd ki magadból! Az csak jót tehet!

35. 2656c806ea (válaszként erre: 34. - Badonyimariaeva)
2010. ápr. 9. 23:11
pont erről beszélek én is. :) a célok az mozgat. :)
34. badonyimariaeva (válaszként erre: 33. - 2656c806ea)
2010. ápr. 9. 23:09

Mindenkit ért már kellemetlen dolog én úgy gondolom, legalább is a többségünket.

Próbálj a holnapnak élni,előre tekinteni, ne a múltban, élj!

2010. ápr. 9. 22:10
persze azzal semmi baj ha valaki álmodozik. lehet,hogy én más tipus vagyok. ...meg sok szar ért :)
32. badonyimariaeva (válaszként erre: 30. - 2656c806ea)
2010. ápr. 9. 22:05

De mégis olyan jó álmodozni.

képzeld én is szoktam elég sűrűn, bár nem hiszem, hogy valaha teljesülni fog, de mégis jó!

2010. ápr. 9. 21:57
Ja! és szerintem nincs velem baj,mert boldog vagyok. akkor meg mi baj lenne nemigaz?
30. 2656c806ea (válaszként erre: 29. - Badonyimariaeva)
2010. ápr. 9. 21:56

akkor csak,hogy megérts!

Előszőr is nem mondtam,hogy bűn álmodni.

Régen én is álmodtam mig fel nem nőttem. Azért nincsennek álmaim,mert beteljesitem őket. nem is mondanám,hogy az álmokat hanem inkább azokat a célokat amik elérhetőek számomra,de volt már olyan is hogy amikor kitaláltam,hogy én ezt és ezt szeretném még magamon is mosolyogtam mert kicsit képtelenség volt. de megcsináltam és sikerült. Tehát ugy mondanám inkább,hogy nekem nem álmaim vannak,hanem céljaim ami éltet. amiért tennem kell,és amiért minden reggel fel kell kelnem és el kell indulnom. Ha lenne is álmom,az tudom mi lenne,de azt is tudom,hogy az csak álom maradna mert nem vagyok Isten hogy feltámasszam az apukámat. Minden mást el lehet érni nagyon sok munkával,szerencsével,szeretettel. fiatal vagyok,de elég idős ahoz,hogy tudjam ez a világ nem az álmokról szól.

29. badonyimariaeva (válaszként erre: 24. - 2656c806ea)
2010. ápr. 9. 21:25

Még nagyon fiatal vagy, meg különben is álmodozni nem bűn!

Addig jó még vannak az embernek álmai.

Ha már azok sincsenek, akkor nagy baj van!

2010. ápr. 9. 10:35

"Ábrándozás az élet megrontója, mely kancsalúl festett egekbe néz" - Vorosmarty.

Szép az írásod, de az álom, megmérgezi a jelent. Élj a jelenben, és eljön az álom. Elvárásokat kergetni: menekülés a jelenből. Élj és tudatosan álmodj! - ettől boldog lehetsz. "Csak itt lenne és álomban élhetnék" - írod. Nem lenne jó. Mert akkor félnél a jövőtől, hogy elveszíted. Csak a jelen hozhat megnyugvást, lelki békét. Én is későn találtam rá, tényleg nehéz eljutni erre az útra, de megéri fáradni érte. Mindig kérdezd meg magadtól, miért nem tudod elérni a vágyadat? Mit kellene NEKED tenned? Megadtad-e magadnak a lehetőséget és mered-e elfogadni, ha megtalál a boldogság? Csak ettől szabadulhatsz fel a jelentől való félelem alól.

2010. ápr. 9. 10:08
szerintem nem álmodozni kell ,hanem DÖNTENI és tenni érte. senki nem fog bekopogtatni az ajtaján,hogy "Helló! Én vagyok az IGAZI! "
26. 07c4794583 (válaszként erre: 22. - Klaucsi)
2010. ápr. 9. 08:52

"Aki szokott írni, az érti."


Aki meg olvasni is szokott, az rosszul van!

25. b73e24f31f (válaszként erre: 23. - Klaucsi)
2010. ápr. 9. 05:54

Nem hinném hogy ismerjük egymást, hogy ilyen szavakkal illess! :)

Írtam, hogy szépnek szép, nagyon szépen fogalmazza meg a mondatokat, de nagyon sok van benne a szép mondatokból azért csömör és nyálas! Nekem nem "csordult le a könnyem" amikor olvastam inkább fintorogtam. Egyébként a negatív vélemény is vélemény. Ha mindenki más kifejezheti az érzéseit, akkor én is. Ha meg nem tetszik, hogy valakinek nem tetszik, akkor nem kell cikket írni!

24. 2656c806ea (válaszként erre: 21. - Badonyimariaeva)
2010. ápr. 8. 23:31

ilyen jellegü álmaim nincsenek,hisz már megkaptam az élettől amit lehetett,elégedett vagyok az életemmel,nem akarok többet,jobbat,vagy mást. ponz igy van minden jól ahogy van. akkor meg miről álmodozzak? egy mégjobbról? minek?

volt idő mikor reménytelen voltam és azt gondoltam hogy nincs tőlem szerencsétlenebb ember a világon (okkal) ,most viszont megbecsülöm azt ami van és boldoggá tesz.

23. klaucsi (válaszként erre: 8. - B73e24f31f)
2010. ápr. 8. 22:40
Én meg Tőled hányok... hogy Te mekkora egy érzéketlen hülye vagy!
2010. ápr. 8. 22:36

Kedves Friendlyheart!


Hozzáértőként mindenképp javaslom, hogy foglalkozz az írással.

Azok a gondolatok, érzések, amelyek Benned lakoznak, arról árulkodnak, hogy rengeteg kimondatlan szó lakozik még Benned. Ezeket a gondolatokat kár magadban tartani.

Az írásodat a vélemények alapján nem sokat értették. Aki szokott írni, az érti. A sorok között ott van a válasz, hogy mi ihlette ezt a gyönyörű szövegkörnyezetet, ami akár egy naplórészlet is lehetne. Tudod, amikor Nekem ennyire fájt vagy épp extázisba ejtően örömet okozott valami, naplót írtam. Sokat segített Nekem. A napló írás olyan, mintha lenne egy képzeletbeli pszichológusod. Ha leírod a gondolataidat, akkor saját magad rájössz kimondatlan érzésekre és ez segíti leküzdeni a vágyad vagy szomorúságot arra vonatkozóan, amit a cikkedben megfogalmaztál. Az igaz szerelem vagy a megálmodott szerelem néha ugyanolyan boldogságot avagy szenvedést okoz. Egy biztos... türelem rózsát terem!

21. badonyimariaeva (válaszként erre: 19. - 2656c806ea)
2010. ápr. 8. 22:29

addig jó még vannak álmaink,vágyaink.

Különben meg olyan fiatal vagy, mi az hogy nincs értelme.

Mindig mindennek meg van az értelme.

2010. ápr. 8. 20:37
A cikk nagyon jó, és fel a fejjel aki ilyen szépen tud fogalmazni mint te, azt megtalálja a szerelem. Az álmod egyszer valóra vállik, ne szomorkodjál türelem.
2010. ápr. 8. 20:36
már nem. nincs értelme. de különben valóban jó.
18. badonyimariaeva (válaszként erre: 17. - 2656c806ea)
2010. ápr. 8. 20:30

Lehet, hogy nem is tudja, hogy megjelent a cikke!

Semmi rossz nincs ebben!

Te is szoktál álmodozni, nem?

2010. ápr. 8. 20:27
Na jó mindez szép és jó,csak azt nem értem,hogy a fórum inditó most novellát ir, vagy most mit akar ezzel? Hogyhogy erről álmodik? van ennek az álomnak tárgya? mondjuk egy fiu aki létezik,de akkor miért nem ir le valós dolgokat vagy miért nem ir róla. 18 éves..és miért nem irt kommenteket hozzánk? Miért nincs fent? ennyi volt? vagy talán spontán nem tud ilyen dolgokat irni? hogy van ez? ne értsetek félre mindez csak megérzés,nem rosszindulat.
16. 2656c806ea (válaszként erre: 9. - 5e03fd4701)
2010. ápr. 8. 20:19
ÁÁÁ dehogy nézek utána. arra nekem nincs időm,se kedvem. inkább a megérzésem az,hogy hamis az egész.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook