Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelenthet, hogy még 6 év után is álmodom vele? fórum

Mit jelenthet, hogy még 6 év után is álmodom vele? (beszélgetős fórum)


22. Lávli* (válaszként erre: 21. - Bless the child)
2020. dec. 4. 07:54
FI se egy matekzseni 🤣 No problem.
21. Bless the child (válaszként erre: 20. - Lávli*)
2020. dec. 4. 07:52
Szerencsére nem kell a mindennapi életben egyenletekkel, meg gyökvonásokkal boldogulni. Ha az lenne a feltétele a megélhetésnek, már rég éhenhaltam volna
20. Lávli* (válaszként erre: 19. - Bless the child)
2020. dec. 4. 07:49
Jah, azt hittem, még nem ittál elég kávét 😂
19. Bless the child (válaszként erre: 18. - Lávli*)
2020. dec. 4. 07:47
Jó neked. Az én agyam számolás központja elfelejtett kifejlődni😂
18. Lávli* (válaszként erre: 17. - Bless the child)
2020. dec. 4. 07:46
Én reggel vagyok penge :DDD
17. Bless the child (válaszként erre: 16. - Lávli*)
2020. dec. 4. 07:45
Nekem nem megy a számolás😂
16. Lávli* (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 4. 07:44

Az úgy nem stimmel, mert azt írtad, hogy 6 éve nem láttad, meg hogy évekig titokban találkoztatok.

Figyelj oda jobban.

2020. dec. 4. 07:39
17-18 évesek voltunk kb. mikor összejöttek
2020. nov. 20. 11:46
Szóval ezek szerint ő még gyerek volt, amikor összejött ezzel az illetővel?
13. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 19. 17:43

Még mindig fontos neked, nincs lezárva a kapcsolat.

Keresd meg.

2020. nov. 19. 16:09
Bárkivel álmodhatunk,akikkel találkoztunk életünk folyamán,de olyannal is akivel soha ,semmilyen kapcsolatunk nem volt.Az álom sok mindent megtestesithet.
2020. nov. 19. 15:25
és ha még együtt vannak? nem éri meg az a ciki akkor.
10. gigi> (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 19. 15:24
Így nehéz lesz. Bújj elő a csiga házból rázd meg magad és tessék,keresd meg. Lehet ő is csak arra vár.
2020. nov. 19. 15:23
Lényeg az hogy ő összejött valakivel aki nem tudom hogy miért nem bírt engem (pedig én semmit nem csináltam) aztán a pasi megtiltotta neki h barátkozzunk akkor már mesélte hogy sokszor tettlegesség is volt köztük én biztattam hogy hagyja el de nem hagyta el. aztán mivel a pasi megtiltotta a barátkozást évekig titokban találkoztunk de végül kiderült és én mondtam azt hogy nem akarok többé találkozni mert féltem nagyon. Azóta semmi, egyszer facen írt nekem tavaly nyáron de mire megláttam az engedélykérést már nem élt a profil amiről írt.. pedig nagyon jóban voltunk. de nem tudom hogy együtt vannak e most vagy sem úgy gondolom h igen.
8. Lávli* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 19. 15:20
Meséld el, mi hogy történt!
2020. nov. 19. 15:19
Én azt sejtem hogy még mindig fentáll az a dolog ami miatt akkor szétváltunk. nincs sajnos, én nem nagyon tartom a kapcsolatot kb. senkivel.
6. gigi> (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 19. 15:18
Te tudod,de 6 év hosszú idő.Talán ami akkor történt,már rég feledésbe merült. Közös ismerősötök sincs akinél érdeklődhetnél felőle?
2020. nov. 19. 15:11
Ez bonyolult de félek. nem merem keresni és nem is az én hibám volt az egész hanem egy erőszakos szemét emberé.
4. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 19. 15:09
Miért választottak el titeket egymástól? Az is megvan tiltva,hogy felhívd telefonon? Közösségi oldal? SMS? Messenger üzenet? Számos elérhetőség áll rendelkezésedre,hogy érdeklődj felőle.Addig fogsz vele álmodni,míg nem találkoztok újra.
3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 19. 14:46
Az én barátnőm 25-éve halott, mégis sűrűn álmodok vele, nem kell ebbe semmit belemagyarázni.
2020. nov. 19. 14:41

Milyen ezoterikus vagy pszichológiai jelentést kellene belemagyarázni abba, hogy hiányzik egy régi barátnő?

Ne magyarázgass, hanem vedd fel vele a kapcsolatot. Talán mégsem olyan megoldhatatlan a mai világban.

2020. nov. 19. 14:25

Volt egy nagyon kedves gyerekkori legjobb barátnőm, akit már 6 éve nem láttam mert elválasztottak minket és kb. esélytelen az hogy újra találkozzunk. Azóta már huszas éveinkben járó felnőtt nők vagyunk mindketten. Viszont olyan félévente kb. még álmodok vele, olyanokat hogy összefutunk az utcán, beszélgetünk együtt töltünk egy napot mint régen aztán megbeszéljük hogy lesz folytatás. Ezek jönnek elő ha vele álmodok. Azért nyitottam a fórumot mert most éjjel is volt vele egy ilyen álmom de mondom, ritkán jelenik már meg.

Szerintetek mi lehet ezeknek az álmoknak a pszcihológiai vagy az ezoterikus jelentősége?

Mindenki mondja el, mit gondol. :)

24/N

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook