Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magántanuló a gyermek fórum

Magántanuló a gyermek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
8. 9cb35398ff (válaszként erre: 5. - Androméda80)
2009. jan. 6. 13:26

Ha így állsz az emberekhez nem is csodálom, hogy nem tudtok beilleszkedni.

Én csak jót akartam...

7. androméda80 (válaszként erre: 6. - Csigusz 79)
2009. jan. 6. 13:15
Te is harapnál, ha állandóan azt hallgatnád, hogy vidd közösségbe a gyereket, meg mindenkinek a "jó" tanácsát kellene hallgatni, mert mindenki jobban tudja, mit kell csinálni, csak éppen senki nem volt abban a szituban, amiben te!!!
6. Csigusz 79 (válaszként erre: 5. - Androméda80)
2009. jan. 6. 12:07
Ez kicsit harapósra sikerült :)
2009. jan. 6. 12:02
Jó tanácsadók kíméljenek! Nem kérek jó tanácsot, mert a férjem és én úgy döntöttünk, hogy magántanuló a gyerek, akkor mások ne okoskodjanak, hogy mi a jó, mi nem. A közösségből nekem elegem van. Szóval, azok írjanak, akik nem tanácsot adnak, hanem akik hasonló cipőben járnak!
4. 9cb35398ff (válaszként erre: 3. - Androméda80)
2009. jan. 6. 08:01

Szia!

Az én lányom is elsős, de hál isten nálunk minden rendben van.

Az iskolának ez nem lehet probléma hogy nem eszik ott a gyerek! Hiszen bármi okból előfordulhat, hogy nem eheti azt amit a többi.

Viszont nem értem ha a szombati nap kötelező iskolai nap miért nem vittétek, de ha igazolod ez is a Ti dolgotok!

Jelenlegi helyzetben ez a legjobb megoldás a kisfúnak, ha magántanuló lesz, de a közösségre szüksége lesz, következő évben mindenképpen irasd másik iskolába.

Egyébként sokat számít a tanár és gyerek kapcsolat, olyan suliba irasd, ahol a tanár toleráns és szereti a gyerekeket!

A gyerek előtt pedig ne beszéljetek erről a témáról, ők egész másképp szűrik le a problémát!


Remélem tudtam segíteni egy kicsit!

3. androméda80 (válaszként erre: 2. - Dézsa)
2009. jan. 6. 07:38
Elég hosszú a téma erről... Már az oviban kezdődött, de úgy gondoltuk, az nem hosszú idő, túléljük... Sajnos az iskolában már azzal "megharagítottuk" a tanárnőt, hogy a mi fiunk volt az egyedüli, aki nem evett ott (mi vegetáriánusok vagyunk), és ő volt az egyetlen, aki haza jött délben, mindenki más napis volt. Aztán "tetéztük" azzal a dolgot, hogy mi szombaton nem vittük iskolába, amikor kellett volna... Nagyon orrolt ránk. Két hónap alatt a fiunknak csak beírásai és fekete pontjai voltak, és állandóan beteg volt, már gyógyszer allergiás lett és a gyermek klinikán kötöttünk ki vele. Nagyon lefogyott, nem mondott el semmit, állandóan ideges volt, ami nem csoda, a tanárnő nagyon csúnyán bánt vele. Persze mi nem hagytuk szó nélkül a dolgokat. Erre ő berángatott az igazgatóhoz, ahol egy csoprot összegyűlt, ahol ítélkeztek felettünk. Persze az iskolát és a tanárnőt dicsőítették, mi hazugok voltunk, és mi tanítottuk a gyereket a csúnya beszédre és a tiszteletlenségre. Szóval, eljöttünk...
2009. jan. 6. 07:31
Nincs tapasztalatom, de érdekel a téma. Miért döntöttetek így?
2009. jan. 6. 07:28
Magántanuló lett a 7 éves kisfiúnk. Most lett volna elsős. Olyanok jelentkezését várom, akinek szintén magántanuló a gyermekük. Szívesen "beszélgetnék" ilyen szülőkkel.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook