Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Macskusz saját diétája 2. változat fórum

Macskusz saját diétája 2. változat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Macskusz saját diétája 2. változat

1 2
2009. ápr. 26. 15:07
Nem hiszem hogy túl sikeres lett volna ez diéta, vagy mégis??, mert ahogy nézem a kitalálója közel 2 éve hanyagolja a témát!
2008. márc. 6. 13:38
Szia Meskete! Én is step aerobicosom igaz nem rég kezdtem de nagyon tetszik.Te heti milyen óra számban csinálod?
2007. ápr. 24. 13:39

Szia Mindenki!

Néhány perce akadtam rá erre a fórumra és

-mint lelkes fittness- és egészséges életmód rajongó- nem nagyon tudom megállni, hogy írjak néhány sort Macskusz diétájához kapcsolódóan...


Nem tudom tisztában vagytok-e vele, de az 5-600kcal-ás diétát kórházi felügyelet mellett szokták alkalmazni, fekvô páciensek esetén!!! Arról nem is beszélve, hogy -kicsit utána számolva- nem egy napon meg sem közelíti ez az étrend az 500kcal-t! Szóval nem akarok én senkit megbántani, -fôleg nem az értelmi szerzôt- de ha ezt a diétát egy 80-90 kilós ember akár 1 hétig folytatja (amellett hogy megvon magától rengeteg alapvetô tápanyagot-könnyen lehet ez a tápanyaghiány pl. okozója a lent említett kiütéseknek...), ereje sem lesz felkelni az ágyból, ha egyáltalán még nem halt éhen szegény...


Nekem volt már szerencsém sok mindent megtapasztalni diéta fronton ebben az életben, de amit a legnagyobb jószándékkal tudok ajánlani mindenkinek, az a sok mozgás.

Nôként én az aerobic+step kombinációban találtam meg a számításaimat, amit kiegészítve egy kis L-Carnitin kúrával és sok-sok kitartással... csodákat lehet elérni. Emellett az ember nincs éhezésre kárhoztatva (nem is hiszem, hogy bírná úgy az ugribugrit), elég ha odafigyel rá, hogy ne egyen nagyon zsírosat és lefekvés elôtt 2-3 órával ha lehet, inkább csak igyon.

Ez nekem jó 10 kiló mínuszt jelentett fél év alatt, amit azóta is tartok (jó 3 éve) és azt hiszem el sem tudnám képzelni az életemet a megszokott heti step óraszám nélkül.


Nos,akkor hát nincs más elôre, mint hátra: a továbbiakban is sok kitartást kívánok mindenkinek és csak okosan a fogyókúrával!

42. 8ef78160df (válaszként erre: 41. - M.Szandra)
2007. ápr. 3. 06:38

Az biztos , hogy felér egy edzéssel. Van egy 2,5éves unokahugom, nagyon sokat foglalkozok vele, elég utána rogangálni, soha nem fárad el.


Több fajtától is kijön és még a tejtől is eddig, de tagnap nem jött ki, pedig előző napokban egyből átment rajtam, és már régebben is volt ilyen. Lehet mástól van, a tejre meg ilyen hatása van.Orvoshoz max nyáron megyek, így nem olyan súlyos, tényleg nem tudom hogy mitől függ, hogy meg marad-e bennem vagy sem.

2007. ápr. 2. 20:08

Vasárnap lesz 7 hónapos. Lehet, hogy szabadlamztatom fogyókúrás segédeszközként, mert a vele való foglalkozás simán felér egy edzéssel!:)

Én a salátával jártam így, soha nem voltam valami nagy zöldségevő, nem is igazán esik jól már így a 3. héten... majd helyettesítem. Joghurt helyett meg actimelt iszom, az ízlik. Te egyfélét eszel? Mert lehet, hogy csak azzal az egyel van valami baja a szervezetednek. De menj el orvoshoz, az a biztos.

40. 8ef78160df (válaszként erre: 39. - M.Szandra)
2007. ápr. 2. 19:34

Eddig két kilót fogytam.

Én nem bírnám joghurt nélkül, sajnos egyelőre nem marad meg bennem, lehet allegrrrrgiás vagyok a laktózra, még nem voltam orvosnál.


Mennyi idős a kisbabád?

39. M.Szandra (válaszként erre: 37. - 8ef78160df)
2007. ápr. 1. 20:50
Hát én alapból sem vagyok odáig a joghurtért, úgyhogy teljesen jól meglennék nélküle!:) Kibírtam a két hetet, 4,5 kilót fogytam. Most elkezdem Macskusz másik diétáját, kicsit "átszabva" Remélem az is ilyen hatásos lesz és akkor már egész jól érezném magam!:) És te hogy állsz? Mérted magad?
38. 8ef78160df (válaszként erre: 36. - M.Szandra)
2007. ápr. 1. 12:19

Szia

Csinálod még a fogyit?

37. 8ef78160df (válaszként erre: 34. - 8ef78160df)
2007. márc. 29. 14:53
na szép, méghogy nem eszek yoghurtot! már aznap ettem...:)egyszerűen imádom, nem tudok ellen állni, most meg vakarózhatok :(
36. M.Szandra (válaszként erre: 33. - Szekelyb)
2007. márc. 27. 20:04
Na ma nem "csaltál"? Egyébként én is nagyon csodálkozom magamon, hogy még nem támadtam meg a hűtőt... pedig nem vagyok valami kitartó típus! Ha nekem megy akkor neked is fog, ez tuti!:)
35. M.Szandra (válaszként erre: 34. - 8ef78160df)
2007. márc. 27. 20:03
Majd mesélj, hogy hol tartasz, ha letelik ez a hét lehet, hogy csatlakozom hozzád! A joghurt már kicsit nekem is sok!:)
34. 8ef78160df (válaszként erre: 32. - M.Szandra)
2007. márc. 27. 06:43
gyümölcsöt eszek, pászkát, sonkát, néha meg fogok próbálkozni a joghurttal, csak kicsit tisztuljon a szervezetemből, eszek még salátákat, meg diátás dolgokat.
2007. márc. 26. 20:29

Sziasztok!

Fura mód nem hétfő délben adtam fel hanem ma este. Megettem az egy almámat és utána nem bírtam magammal és ettem egy rántottát egy tojásból. A déli joghurt után égett a gyomrom. Viszont úgy csináltam, hogy tettem még bele gyümölcsöt és lenmagot, így egy kicsit laktatóbb volt. Holnap saláta lesz paradicsommal, remélem menni fog. :)

32. M.Szandra (válaszként erre: 31. - 8ef78160df)
2007. márc. 26. 18:19
Még ezen a héten csinálom, aztán meglátjuk. Valószínűleg ilyesmi lesz, csak kicsit megvariálom. A joghurtot így is próbálom kiiktatni, mert már rá se bírok nézni!:) És te most mit csinálsz?
31. 8ef78160df (válaszként erre: 29. - M.Szandra)
2007. márc. 26. 17:14
A 3 kiló nagyon jó. Elkezdted ma újra, vagy inkább mást csinálsz?
30. M.Szandra (válaszként erre: 28. - Szekelyb)
2007. márc. 26. 11:01
Hajrá, legalább nem egyedül csinálom!:) Hát kitartás kell hozzá az biztos. Mondjuk nekem eddig sem az étvágyammal volt baj, hanem ezekkel a "csipegetésekkel"... az éhségérzettel egész jól megvagyok!:)
2007. márc. 26. 11:00
Hát sajnálom, hogy abbahagyod, de ha kiütéses lettél tényleg inkább hagyd abba!! Én meg drukkolok a gyümölcs evészethez!:) Amúgy most mértem, 3 kiló ment le a héten!
2007. márc. 25. 21:33

Sziasztok!

Én hétfőn belevágok, valószínűleg tartani fogom egészen hétfőn délig! :) Kicsit drasztikusnak tűnik egész napra két joghurt. Hogy bírjátok étvágycsökkentők nélkül? Vannak trükkök, praktikák?

2007. márc. 24. 09:13

N még nem mértem magam, de ezt a fogyit abbahagytam, kiütéses lettem a yoghurttól. Már régebben is előfordult, ha többet ettem belőle és most megint.

Szurkolok neked tovább és sokszor benézek. Nekem tovább zöldség és gyümölcs.

26. M.Szandra (válaszként erre: 24. - 8ef78160df)
2007. márc. 22. 15:44
Hát igen, nagyon jól esett a husi!:) De a tegnapi leveske is jó volt! Ma mértem, -1 kiló eddig... na jó lehet, hogy nem egészen 1, de majdnem!:) Te?
2007. márc. 22. 15:13
Mérted már magad?
24. 8ef78160df (válaszként erre: 23. - M.Szandra)
2007. márc. 22. 15:13

Pedig a te mai napod, még jó is a főttkaja miatt, legalábbis az én gyomrom már nagyon kívánja. Majd holnap:)


Kitartás!!

23. M.Szandra (válaszként erre: 22. - 8ef78160df)
2007. márc. 21. 20:28
Hááááát de keveset főzni valamiből nem lehet... legalábbis én nem tudok!:) Hogy ment a mai nap? Én még kitartok, pedig nagyon nehéz volt már!:)
22. 8ef78160df (válaszként erre: 21. - M.Szandra)
2007. márc. 21. 16:43
Csak keveset csinálj, és akkor nem tudsz többet enni :)
2007. márc. 20. 21:26
szerintem a 3 falat belefér, ha utána nem adod fel!:) Én egy falatot sem merek, mert abból utána egy tányér lesz (jó nagy) és másnap már viszlát fogyókúra!:( De ennék gombapörit...:)
2007. márc. 20. 21:07
Ettem pluszban egy kis gombapörköltet( csak gomba zsírszegény tejföl és fűszer->diétásan), kb 3 falatot,szerintem ez nem nagy bűn :)vagy igen?
19. M.Szandra (válaszként erre: 17. - 8ef78160df)
2007. márc. 20. 20:35
Én tegnap reggel bevásároltam a hétre, úgyhogy ezzel nincs problémám... csak hát anyukám finom illatú kajákat produkál a konyhában... és csábítgat, azt mondja nem is hízlal... de én kitartok!! Már vége a második napnak és én nem csábultam el! Ha sovány nem is, de legalább büszke leszek!:) Nálad minden rendben? Nem csaltál?;)
2007. márc. 20. 19:02
Nagyon jól bírjátok, ügyesek vagytok! Sok-sok kitartást nektek!:)
17. 8ef78160df (válaszként erre: 14. - M.Szandra)
2007. márc. 20. 14:20
Sokátig leszek suliban (most van egy lyukas órám), és nem csináltam meg a salit. Este néztem meg, hogy mit kell másnap enni, és ahol én lakom, ott nyolckor bezárnak a zöldságboltok.
16. d77e128ed9 (válaszként erre: 15. - Fiona)
2007. márc. 20. 12:54
Olyat én is szoktam,mindig ahogy ébredtem és amit kívántam...Nem előre eltervezve.Hatásos,csak egy idő után unalmas...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook