Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ma ünneplem a szülinapomat. 48 éves lettem.Viszont 25-nek... fórum

Ma ünneplem a szülinapomat. 48 éves lettem.Viszont 25-nek... (beszélgetés)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

29. ~ Luna ~ (válaszként erre: 28. - Kacsahercegno)
ma 10:32
Én már mondtam a múltkor, hogy anyám babakocsiban tologathatna, de csak forgatták a szemüket 🙄 Irigyek 😌
28. Kacsahercegno (válaszként erre: 11. - ~ Luna ~)
ma 10:17

Itt a hoxán mindenki. Engem rendszeresen néznek csecsemőnek, mindig szabadkoznom kell, hogy nem, nem, higgyék el, felnőtt vagyok, csak fiatalos! :D


Vallomástevő, neked boldog születésnapot!

27. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 09:28
Ahha!
tegnap 21:32

48 évem elszelelt és egy gyűrúre sose telt :)

Isten adjon jó egészséget!

25. Myra
tegnap 18:51
Gratulálok!
tegnap 17:56

Sziasztok!

Köszi szépen mindenkinek a köszöntést! :)

Nő vagyok, páromtól egy gyűrűt kaptam :))

tegnap 16:24

Még nagyon sok, nagyon szép, és nagyon boldog születésnapot kívánok!


De azért megjegyezném:

(klasszikus vers idézet, szabadon utánam!)


"Be más lenne itt az élet, ha a szülinaposról adódna egy-egy kép!

Közbevágott "Fórumnyitó", ej, ráérünk arra még!"

tegnap 16:06
Hát ez remek:)
tegnap 15:54
Boldogat🎂🌈💫🌸
tegnap 15:50
HB🎂
tegnap 14:14

Boldog Születésnapot!

Milyen ajándékot kaptál a feleségedtől?

tegnap 14:01
Boldog szülinapot!
tegnap 12:35
Hát hogyne, magyarázd csak be 🤣🤣🤣🤣
16. globus (válaszként erre: 14. - Smaragdzöld 🐉)
tegnap 12:01
Óóóó :) Rég volt, jó szórakozás. Barátnőm keresett, én csak meóztam 😄
15. ~ Luna ~ (válaszként erre: 13. - Globus)
tegnap 11:21
Mi értelme? A találkozón úgyis minden kiderül.
14. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 13. - Globus)
tegnap 11:20
Társkeresőn? Te? Mit kerestél ott? 😆
13. globus (válaszként erre: 11. - ~ Luna ~)
tegnap 11:17
Egyszer társkeresőn láttam, hölgyeket megkérem, tíz évnél és húsz kilónál többet ne tagadjanak le.
tegnap 11:15
Ai képen ? Azért boldogat.
tegnap 11:12
Én többet letagadhatok, mint ahány éves vagyok 😂🤷🏻‍♀️
tegnap 10:15
Boldog szülinapot!
tegnap 09:01
Boldog szülcsi napcsit és hisziapiszimutiképet.
8. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 08:43
Boldog születésnapot!
7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 08:36
Ide néztem be először, és máris egy jó hír! Boldog szülinapot és jó egészséget kívánok!
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 08:34

Boldog születésnapot!


Azért a szemüvegedet néha vedd fel!

5. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 08:24
Isten éltessen!💐
tegnap 08:07
Ki szerint? 🤣🤣
tegnap 07:59
Hú, nem lehet elírták az anyakönyvedet?
tegnap 07:54
Isten éltessen sokáig :)

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook