Ma ünneplem a szülinapomat. 48 éves lettem.Viszont 25-nek... (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
29. ~ Luna ~ (válaszként erre: 28. - Kacsahercegno)
ma 10:32
Én már mondtam a múltkor, hogy anyám babakocsiban tologathatna, de csak forgatták a szemüket 🙄 Irigyek 😌
28. Kacsahercegno (válaszként erre: 11. - ~ Luna ~)
ma 10:17
Itt a hoxán mindenki. Engem rendszeresen néznek csecsemőnek, mindig szabadkoznom kell, hogy nem, nem, higgyék el, felnőtt vagyok, csak fiatalos! :D
Vallomástevő, neked boldog születésnapot!
27. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 09:28
Ahha!
26. Regin_a
tegnap 21:32
48 évem elszelelt és egy gyűrúre sose telt :)
Isten adjon jó egészséget!
25. Myra
tegnap 18:51
Gratulálok!
tegnap 17:56
Sziasztok!
Köszi szépen mindenkinek a köszöntést! :)
Nő vagyok, páromtól egy gyűrűt kaptam :))
23. Embertárs
tegnap 16:24
Még nagyon sok, nagyon szép, és nagyon boldog születésnapot kívánok!
De azért megjegyezném:
(klasszikus vers idézet, szabadon utánam!)
"Be más lenne itt az élet, ha a szülinaposról adódna egy-egy kép!
Közbevágott "Fórumnyitó", ej, ráérünk arra még!"
22. birebora
tegnap 16:06
Hát ez remek:)
21. 5bastya
tegnap 15:54
Boldogat🎂🌈💫🌸
20. andilaci
tegnap 15:50
HB🎂
19. Fatalona
tegnap 14:14
Boldog Születésnapot!
Milyen ajándékot kaptál a feleségedtől?
18. 5arany9
tegnap 14:01
Boldog szülinapot!
17. Violet18
tegnap 12:35
Hát hogyne, magyarázd csak be 🤣🤣🤣🤣
16. globus (válaszként erre: 14. - Smaragdzöld 🐉)
tegnap 12:01
Óóóó :) Rég volt, jó szórakozás. Barátnőm keresett, én csak meóztam 😄
15. ~ Luna ~ (válaszként erre: 13. - Globus)
tegnap 11:21
Mi értelme? A találkozón úgyis minden kiderül.
14. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 13. - Globus)
tegnap 11:20
Társkeresőn? Te? Mit kerestél ott? 😆
13. globus (válaszként erre: 11. - ~ Luna ~)
tegnap 11:17
Egyszer társkeresőn láttam, hölgyeket megkérem, tíz évnél és húsz kilónál többet ne tagadjanak le.
12. Érdekes73
tegnap 11:15
Ai képen ? Azért boldogat.
11. ~ Luna ~
tegnap 11:12
Én többet letagadhatok, mint ahány éves vagyok 😂🤷🏻♀️
10. Ramcsika
tegnap 10:15
Boldog szülinapot!
9. Gratia
tegnap 09:01
Boldog szülcsi napcsit és hisziapiszimutiképet.
8. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 08:43
Boldog születésnapot!
7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 08:36
Ide néztem be először, és máris egy jó hír! Boldog szülinapot és jó egészséget kívánok!
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 08:34
Boldog születésnapot!
Azért a szemüvegedet néha vedd fel!
5. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 08:24
Isten éltessen!💐
4. andi6020
tegnap 08:07
Ki szerint? 🤣🤣
3. *bzsuzsanna
tegnap 07:59
Hú, nem lehet elírták az anyakönyvedet?
2. Tündike40
tegnap 07:54
Isten éltessen sokáig :)
tegnap 07:54