Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma megint majdnem elköltöztem fórum

Ma megint majdnem elköltöztem (beszélgetős fórum)


18. deli
2018. máj. 7. 14:35
Csak és kizárólag rajtad múlik mi fog történni, mondhat bárki bármit. Aki kívülről lát, hall ilyet az egyértelműen azt fogja mondani, hogy költözz el és kezdj új életet. Ha igazán akarod csakis jobb lehet. Ennél mindenképpen. De csak akkor ha nem rendeled magad alá ennek a kapcsolatnak. Mert ha igen, az esetben semmi nem fog változni, de akkor tönkre teszed a magad és a gyereketek életét is. Én lépnék a helyedben az biztos.
17. Dina2
2018. máj. 7. 12:36

Ha benned van a költözés gondolata, tedd meg. Később meg fogod bánni, hogy húztad és elvesztegetted az időt. Ne hagyd, hogy a félelem felülkerekedjen, és a gyereked húzza a rövidebbet...

Csak az eleje nehéz, aztán minden nappal csak könnyebb.

Nem levegőbe beszélek. Saját káromon tanultam meg.

Lépj minél előbb!

16. csikil4ny (válaszként erre: 15. - 12d083b51b)
2018. máj. 7. 07:29

XD


Meg volt beszélve rendesen. :) Van, amit nem kell erőltetni.

2018. máj. 7. 07:27

Egyszer mondtam neki, hogy "üljünk le és beszéljük meg!" Erre ő: írd le, majd ha ráérek elolvasom! És elviharzott otthonról.

Addig-addig járt az agyam, albérlet, ez-az, ami kell, és cetlire leírtam neki: holnap összepakolok, és elköltözök. Válasz a cetlin: oké! És úgy is lett.

2018. máj. 7. 07:21

Frászom van, amikor valaki egy életen át szajkózza, hogy a gyerekek miatt nem válik el, de hetente/naponta cirkuszol. Mi a jó ebben a gyereknek?


Egyébként senki nem vesz komolyan valakit, aki időnként elköltözéssel fenyegetőzik, de egyszer sem teszi...

2018. máj. 7. 07:20

Van munkahely, ezek szerint a csemetéd is bölcsibe, oviba, vagy suliba jár. Ha valami elromlott, és nem lépsz, léptek, csak az időt húzzátok, önmagatokat fosztjátok meg attól, hogy egy jobb, egy szebb időszak bekövetkezzen az életetekben!

Amíg együtt vagytok (és ilyen kutya-macska életet éltek), esélyetek sincs arra, hogy valaki mással egy boldogabb, békésebb, életetek legyen!


Lehet, hogy még a gyerektartással együtt is egy albérletben kicsit szorosabbra kell fogni a kiadásokat, de nagyon sokan csinálják. Képes vagy erre te is!

12. Hné80
2018. máj. 6. 21:09
Gyereket egy életre tönkre teszitek, ha ezt előtte csináljátok...
2018. máj. 6. 21:04
Anyukádnál amúgy is csak egy másfajta függőségbe kerülnél.
2018. máj. 6. 21:00
Nem indok az, hogy sok mindenről le kell mondani. Más okból, de én is egyedül tartom el a családot egy fizetésből, albérletben. Nem vagyok vezérigazgató, nem keresek sokat. És lám, élünk.
2018. máj. 6. 20:58
2. Megmondtam...ő nagyon mérges rám,mert a vitában,amiben azt éreztem tehetetlenségemben,hogy vagy az ereimet vágom fel(amit ugye nem),vagy összetörök valamit,az utóbbit választottam és azt fizessem ki.Szó sincs bocsánat kérésről,megbeszélésről,de azért én érezzem magam szarul.
8. Böce (válaszként erre: 7. - Telepocak)
2018. máj. 6. 20:42
Akkor csák a szája nagy, hogy neked semmi sem jár. Igen, egyedül nehezebb, de nem lehetetlen, ha dolgozol, keresel+ a gyerektartás. Hány gyerkőc van?
2018. máj. 6. 20:38
Ez házasság,10 éve.Egyszer besokallok,tudom.Azt is tudom,hogy,ha bejön,akkor úgy csinál,mintha nem történt volna semmi.Nem beszélünk róla.És idővel kezdődik minden előről.Tudja,hogy csak anyához tudnék menni,azt is tudja,hogy ő nem díjazza a gyerekzsivajt.Hamar kiakadna,szóval ez sem pálya.Van keresetem,persze sok mindenről lekéne mondanunk.Nem tudom mi kéne,hogy legyen erőm lépni.
6. kisj
2018. máj. 6. 20:11
Dolgozol? Tudnál anyagi biztonságot teremteni a gyerekeknek?
5. Böce (válaszként erre: 1. - Telepocak)
2018. máj. 6. 20:10

Ha ez tényleg hetente így megy és nem lehet vele megbeszélni, akkor itt az ideje kitalálnod, hogyan tudsz elköltözni, megélni és rendezni az anyagi és egyéb viszonyaitokat.

Egyébként ezért jobb a házasság, nem tud ilyesmit olyan könnyen a fejedhez vágni. Mert gondolom, élettársak vagytok.

4. egykerdes (válaszként erre: 1. - Telepocak)
2018. máj. 6. 20:08

Átérzem és nagyon sajnálom. Próbálj meg keresni valakit helyette. Hátha sikerül talánlni valakit aki igazán szeret majd.

Én a másik oldalon vagyok nem tudom mikor megy el. Van hogy nagyon várom hogy ne jöjjön többet haza, és van hogy tök kedves és jóban vagyunk. Nem tudom mit csináljak. Én nem keresekást amíg együtt vagyunk viszont egyértelmű hogy csak az időt húzzuk. Lehet a gyerekek miatt. Jó lenne belenézni a jövőbe hogy hol tartok 1 év múlva.

2018. máj. 6. 20:07
Anya.Sajnos ő is ilyesmi kapcsolatban élt,soha nem tudta elhagyni apámat.Most már egyedül van és szerintem félti a függetlenségét.Megérti,de nem érzem igazán a támogatást.
2. kisj
2018. máj. 6. 20:01
Lenne hová mennetek?
2018. máj. 6. 19:59
Ma megint...és úgy tűnik megint nem.Most a kétség,hogy mi lett volna,vagy így mi lesz?Banális szóvátétel,aztán megint megkaptam,hogy aztán hova,néküle én semmit nem érek,könnyen kifizet,mert nekem semmi nem jár.Mikor mondtam,hogy beszéljük meg,akkor,ha úgy gondolom menjek,vigyem a gyerekeket.És kiment.Kisfiam sír,nem érti.Én sem magam.Mi köt hozzá,ha már lassan hetente ezt megkapom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook