Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ma meg holnap még teleeszem magam, aztán januártól ismét... fórum

Ma meg holnap még teleeszem magam, aztán januártól ismét... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 1872ce0988)
dec. 30. 18:24

Komoly. Minden évben az év első felében diétázni és sportolni kezdek, aztán nyáron elvesztem a motivációm, mert ezer más dologgal is tudok foglalkozni és mert igazából nagyon szeretek enni :D

Aztán visszatérnek a kilók és az ünnepek utáni sötét, vacak időszakban elszórakoztat a kalóriszámolgatás és edzés is :D

dec. 30. 14:52
én csak az egészséges ételekhez térek majd vissza januárban, miután elfogy minden maradék, ami az ünnepekrõl a fagyasztóban maradt
7. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 13:43

ha ISMÉT ,akkor az jót jelent és hajrá!

ha nem így van ,akkor én is úgy érzem,nem fog sikerülni,az emberek nagy része nem tudja betartani az újévi fogadalmakat,pláne amik a diétára vonatkoznak.Azért sok sikert!

6. Pasionella (válaszként erre: 3. - 1872ce0988)
dec. 30. 13:42
Ez nem feltétlenül igaz, lehet szünetet tart, én pl az ünnepekre szünetet tartok és januárban folytatom azt amit idén már elkezdtem és amivel sikeresen elkezdtem fogyni. Egy kis szünet sosem árt
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
dec. 30. 13:14
Enyémtől is, és még a csokimtól is.
4. vigyefene (válaszként erre: 2. - Myra)
dec. 30. 12:57

Az önsanyargatás egyik formáját.

Az én diétás paradicsomlevesemtől jól lehet fogyni.

3. 1872ce0988 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 12:56

nem tudom eldönteni, hogy gúnyolódsz vagy komoly 🤔


Én azt látom, ha a tervek mindig a jövőre vonatkoznak, akkor bukott project.


Sosem ma. Mindig majd holnap.


De nem akarlak lehúzni, sok sikert kívánok inkább! Legyél te a kivétel!

2. Myra
dec. 30. 12:35
Diéta mit takar ? Mert vannnak különböző egészséges étrendek es van a diéta. Diétázni a betegek szoktak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook