Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Holnap orvoshoz kell(ene) mennem, de nincs aki vigyázzon a gyerkőcömre! "Megölnek", ha viszem magammal? fórum

Holnap orvoshoz kell(ene) mennem, de nincs aki vigyázzon a gyerkőcömre! "Megölnek", ha viszem magammal? (tudásbázis kérdés)


24. sajert
2010. febr. 7. 17:08

Én hasi ultrahangra vittem az akkor másfél éves fiamat. Babakocsiba elvolt, bevittem magammal, az asszisztens nő szórakoztatta a vizsgálat alatt. Végig látott, abszolúte jól viselkedett.


Mivel nagyon élénk, én még két és fél évesen, ha ilyen vizsgálatra kéne mennem, visszatenném a babakocsiba (már ősz óta nem használjuk (most két éves)).

23. Ekka
2010. febr. 7. 17:00

És ez házidokinál, meg EKG-nál ott lehet a gyerek...

RTG. az persze más, de max. bemegy a kis kutricába a röntgenes nénivel..

22. Ekka (válaszként erre: 21. - Rolvisa)
2010. febr. 7. 16:59

Persze, de azért de. ált. mindenki dolgozik... nem fognak otthon maradni más gyerekére vigyázni..


orvoshoz nem du. jár az ember.

2010. febr. 7. 16:40

nem hinném, hogy a dokit zavarja.

A gyereken múlik minden hogy marad el percekre idegen környezetben.

ha még sehol nem volt ilyen helyzetben veled, nem a dokinál kellene kipróbálni. lehet hosszabb ideig kell mással lennie.

Én, mint nagymama vittem magammal a fogorvoshoz a 4 éves unokámat.állt mellettem és sajnált, simogatta a kezem.nem volt más megoldás, pedig a gyereknek ez nem volt lelkileg jó.

Ezt hetente végignézte(fogsor készült)

De egyszer a röntgenbe, nem jöhetettbe, ami hisztit alakított!!4Engem féltett, hova zártátok be mamát-ezt kiabálta.

Ezért jó, ha van egy barátja a családnak. Ahol kisgyerek van, ilyen helyzet adódhat máskor is.

Egy barátnő egy szomszéd jól jöhet.Így kell alakítani a kapcsolatokat.

2010. febr. 7. 16:31

Sziasztok!


Nekem soha nem volt kire hagyni a gyerekeimet, mert a szülők messze laknak. Mindenhova vittem őket magammal, babakocsival, busszal. Túl lehet élni. A nagyobbik az összes ultrahangon, szívhangon, sőt, nőgyógyászati vizsgálaton és vérvételen is velem volt, mikor a kicsit vártam. Aznap, mikor a kicsi született, szintén velem volt, s a szülészeten szórakoztatták, míg a férjem vidékről haza nem jött érte.

Sehol nem vágtak pofákat, mindenhol normálisan vették, hogy gyerekkel vagyok.

2010. febr. 7. 16:26
Előzd meg, kezdd ezzel: Bocsánat, senkire nem tudtam hagyni a gyermekemet. Biztos lesz nővér, aki leköti arra a 10-20 percre. Kint nem hagynám pl a betegtársakra, mindenhova vinném, ahol én vagyok.
2010. febr. 7. 16:23
Szerintem semmi gond nem lesz... a nővérke vigyáz addig rá...
17. era06
2010. febr. 7. 16:22
Elviszed a gyereket, a doki lehet,nem lesz mérges. De a baba nem fog félni, hogy anyát bántani akarják?
16. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - Fbab8271ce)
2010. febr. 7. 16:17
basszus, ez nagyon így van. fizetjük a tébét, nekik szolgáltatni kéne, ehelyett jön a magas lóról kioktatás meg a parasztkodás rengetegszer. képtelenek úgy viselkedni, mintha emberekkel dolgoznának és nem molekulahalmazokkal. tisztelet a kivételnek.
15. Ekka
2010. febr. 7. 16:16

Márészt pedig van, hogy nem tudsz gyerek nélkül menni, mert apuka dolgozik, és nincsenek nagyik, ilyenkor viszed.. ha kellemetlen, ha nem...

Ők is emberek, meg kellene érteniük az ilyen szitut!!!!

csak sajna sok helyen a köv. kiírást látom: gyermeket, és mobiltelefont ne hozzanak a váróba...

DURVA!!!!!!!!!!

14. Ekka (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2010. febr. 7. 16:14

Azért betesz, ha egy gyerekre ilyen helyen jön rá a tombolhatnék:)))

Én pl. múltkor gyerekestől voltam fogdokinál.. állt mellettem és fogta a kezemet. Ennyi!

2010. febr. 7. 16:14
Hol laksz?
2010. febr. 7. 16:14
Szerintem nem lesz gond viszed és kész a dokik is szeretik a gyerekeket!!
2010. febr. 7. 16:14

Az a baj, hogy ha már ilyen kérdést itt fel kell tenni, elgondolkodhatunk hol tart az egészségügy, az egészségügyi dolgozók hozzáálása és ez az egész?

Ugyanez a "problémám" : terhességi vércukorterhelésre megyek reggel fél8ra, és lehet párom nem tud vigyázni a kétévesre, vinnem kell magammal. OK, hogy az csak vérvétel, de ott ülök majd két és fél órát...

2010. febr. 7. 16:13
hááát az ekg-hoz fel kell feküdni az ágyikóra, rádraknak ilyen kis korongokat és aki csinálja, az szeret odakoncentrálni :) kérdés, milyen a gyereked, ha leülteted egy székre, akkor képes ottmaradni nyugton? mit csinálsz, ha akkor jön rá valami tombolás?
9. Panka78 (válaszként erre: 7. - 3a92f8d690)
2010. febr. 7. 16:13
2,5 éves, de nem az a szaladozós fajta.. legalábbis ilyen helyen nem.. Tud viselkedni:)
8. Panka78 (válaszként erre: 5. - Mmacus)
2010. febr. 7. 16:12

Szerencsére bírja a strapát!

2,5 évesen 1x volt beteg, és nem azért, mert karantánban tartom:)

2010. febr. 7. 16:12
Mekkora a gyerek????
6. Panka78 (válaszként erre: 3. - 07c4794583)
2010. febr. 7. 16:11
NEm a "betegtársakra" gondolok... az idegbeteg dokikra. (bocs, de van belőlük pár..:( )
2010. febr. 7. 16:11
Én inkább a gyereket félteném, össze ne szedjen valamit várakozás közben.
2010. febr. 7. 16:11

Először csak házidoki, onnan meg valószínűleg EKG!


Nem hiszem, hogy több helyre kell mennem!

2010. febr. 7. 16:10

hát mondjuk ha be kell felküdj 30 percre egy mri-re, akkor nem annyira szerencsés :)


de egy sima rendelőbe miért ne, bírják már ki.

2010. febr. 7. 16:09

NEm hiszem, hogy túl jó szemmel néznének rám, de mit tegyek..?

Nagyon bunkók lesznek, ha gyerekestől jelenek meg?

2010. febr. 7. 16:08
Holnap orvoshoz kell(ene) mennem, de nincs aki vigyázzon a gyerkőcömre! "Megölnek", ha viszem magammal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook