Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lutzmannsburg (Ausztria) Shonnentherme élményfürdő - Volt már valaki? fórum

Lutzmannsburg (Ausztria) Shonnentherme élményfürdő - Volt már valaki? (beszélgetős fórum)


17. nikeri (válaszként erre: 14. - Aniko.k)
2012. jún. 30. 21:06
rákeresek, köszi az ötletet
16. 458101abbf (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. jún. 30. 20:35
Ebben most nagyon-nagyon tévedsz.
15. 458101abbf (válaszként erre: 6. - Nikeri)
2012. jún. 30. 20:33

Már régen is volt lift, és most is készül. Tudtomal pont az, aminél valamit félre kalkuláltak (árban), de persze így is elkészül. A tömeg nagyon valószínű, főleg így, újranyitásnál biztos nagy kedvezmények lesznek és hatalmas kampány.

Meg opersze ezt nem reklámozzák sehol, de főszezonban két hetente-havonta fosás járvány szokott lenni, akármilyen durván is takarítanak. Ez minden ilyen hely velejárója. Amúgy hihetetlen kihasználtság szokott náluk lenni "holtszezonban" is.

2012. jún. 30. 20:16
Nem szeretem lutzmansburgot mert ezren vannak, es nagyon hangos zajos. A belepö pedig horror aron van. En Ritzingbe szoktam kijarni a gyerekekkel sonnensee-nek hivjak a gyönyörü tavat az eröben. Belepö felnötteknek 4 euro egesz napra gyerekeknek a fele. Van nagy csuszda , ma is kint voltunk. KERESD MEG A NETEN
2012. jún. 30. 19:15

Nincs magasságkorlátozás.

Várni sem kell sokat a csúszdák előtt,főleg ha hétközben mentek.:)

Nyáron,ha szép idő van nagyon jó,akkor szerintem megéri az árát,mert bizony nem olcsó.

Elég sok ott a magyar,a dolgozók szinte mind azok,és a vendégek nagy része is.

12. karcsú én (válaszként erre: 10. - Nikeri)
2012. jún. 30. 19:00
A mi legkisebbünk akkor 13-14 éves lehetett, szóval ehhez nem tudok hozzászólni.
11. nikeri
2012. jún. 30. 18:19
szabin 2 hétig leszünk - így akartam :)
10. nikeri (válaszként erre: 8. - Karcsú én)
2012. jún. 30. 18:18

Köszi az infót.

Nagyon kicsi gyerek már nincs, a mieink 19,5 18, 12 évesek + lányom pasija 22, de vinnénk tesóm két gyerkőcét is 12 és 7 évesek. Szóval nem akarok kitolni a 7-évessel és magammal se, hogy esetleg a többi élvezi ő meg nyűglődik, mert nem engedik fel.

Azért 8 főre igen drága buli, csak a belépő önmagában is és még nem ettek ittak... semmit...

9. nikeri (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2012. jún. 30. 18:13
köszönöm, szerintem bepróbálkozunk... 15-től leszünk szabin... -hétig :)
2012. jún. 30. 18:01
Mi voltunk pár éve, de a mi gyerekeink már nagyok, szóval magasságkorlátozásra nem emlékszem (minket nem érintett volna), csak arra, hogy a belépéskor is nagyon sokat kellett várni, meg a csúszdánál is. De egyébként nagyon klassz, és egészen kis gyerekkel is teljesen használható. Pl. az önkiszolgáló étteremben van olyan ülő babakocsi, amibe beteheted a babádat, és ráteheted a tálcát is. Van babafürdető (hajolgatás nélkül megoldható), pihenőszoba baásoknak, meg ami még jó volt: szemüvegtartó a medence lépcsőjénél. Szóval nagyon jó, de nagy tömeg volt. Igaz, mi a téli szünetben voltunk, és az talán (?) még zsúfoltabb időszak.
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Nikeri)
2012. jún. 30. 17:38

Őszintén megmondom, nem dereng, hogy lett volna magasságkorlátozás.

Akkor is sokan voltak, de mivel most nyitnak, biztos nagyon nagy tömeg lesz.

A lift viszont tényleg jó.


Ha úgyis mennétek, akkor érdemes kipróbálni.

6. nikeri (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2012. jún. 30. 17:02

Pár napos kirándulást tervezünk, és gondoltuk akkor valahova az ÉNY-i országrészbe és onnan 1-nap kimennénk ha már úgyis ott vagyunk.


Volt akkor magasság megkötés, vagy kor amikortól használhatták a nagy csúzdákat? Tömeg vagy kibírható?


Többségében már az országban voltunk, itt is elég húzós árak vannak a színvonalasabbakba,(főleg 5 főre) Igazából a "lift" izgatja a fantáziájukat,"végre" nem kellene lépcsőzni szegényeknek! :). Amúgy a hozzánk legközelebbi csúszdapark is 130km.

5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Nikeri)
2012. jún. 30. 16:18

Jó pár éve voltunk, a gyerekeknek és nekem is nagyon tetszett.

De már nálunk is van rengeteg csúszdapark, biztos a közelebbibe mennék.

2012. jún. 30. 16:12
Hát úgy látszik nem egy népszerű hely, sehol senki, aki tudna kicsi infóz... :( ?
2012. jún. 30. 15:06
Gyanítom, nem tolonganak a magyarok :(
2012. jún. 30. 14:52
Tudom, hogy átépítik, 07.07-én nyit újra. Érdekelne, hogy mennyire nagy a tömeg? Sokat kell várni egy-egy csúszdánál a gyereknek.. illetve van- e magasság vagy korbeli határ a nagy csúszdáknak? Tapasztalatokra, véleményekre lennék kiváncsi. Megéri a felnőtt 20 Euro ill 6-15 éves kor közötti gyerek 12 Euro árat? (340 km-ről mennénk.... szóval nem szeretnénk csalódni...)
2012. jún. 30. 14:49
Lutzmannsburg (Ausztria) Shonnentherme élményfürdő - Volt már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook