Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lufi felragasztása plafonra? fórum

Lufi felragasztása plafonra? (tudásbázis kérdés)


2018. dec. 14. 08:58

Nekünk tovább ki szokta bírni, mit egy óra. Éjjel nem esett le mind, csak néhány, az pedig nem egy óra.

Hja... már a lufi se a régi, meg a haj se. :D

15. tomka1
2018. dec. 13. 20:40

Sziasztok nagyon köszi a tippeket :)) A hajhoz dörzsölőset közben én is olvastam és hogy kb 1 órát marad fent, csak ha sok lufi van a plafonon akkor nem sok idő marad a bulizásra ha mindig hajazni kell :D :D


A madzagos ötlet is jó, csak nálunk max sort lehetne úgy rögzíteni mert csak a karnis van és a többit nem tudom hova lehetne kötni:)


Kipróbáltuk a celluxos trükköt de sajnos leszedte a festéket :(

14. Leoborta (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2018. dec. 10. 08:37
Nem potyog le túl gyakran. Gyerekkoromban párszor megcsináltuk a bátyussal, hogy teleraktuk a plafont. Mindenki azt hitte héliumos. :D Éjszakánként lemászott, eldurrant, de nagyon élveztem.
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2018. dec. 9. 08:06
A kétoldalú ragasztót egyszer vagy kétszer ráragasztod a nadrágodra, így felvesz annyi szöszt, ami csökkenti a ragadását annyira, hogy még tapadjon, de a festéket ne szedje le.
12. Guruljka (válaszként erre: 10. - Leoborta)
2018. dec. 9. 01:57
És kérdés, mivel van festve a fal...
11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Leoborta)
2018. dec. 9. 01:56
De írod, hogy néha újra kell tölteni, akkor a buli folyamán éles szemű létraközeli, frissen hajmosott brigád ügyel a lufi-rendre? :D
2018. dec. 8. 20:41

Nem, ott áll fenn, a másik meg adogatja. :)

Próbáld csak ki. Nekünk még a függőleges falon is fenn marad, ha jól megdolgozzuk.

9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Leoborta)
2018. dec. 8. 20:39
Ezt úgy gondolod, hogy valaki mindig felszalad egy létrán a plafonig?
2018. dec. 8. 20:37
Frissen mosott hajhoz jól hozzádörgölöd, aztán felnyomod a plafonra, s ott marad. FIZIKA! Időnként lepottyan, újra kell tölteni. ;) Olcsó, nem káros.
2018. dec. 8. 20:17
Hélium/hidrogén
2018. dec. 8. 19:35
Vagy pont lehet azzal is játszani, hogy nem mind vízszintben van, hanem "hullámzóan".
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2018. dec. 8. 19:30
Még annyi, hogy a csilláron, világítótesten is átvezetve a madzagot nem fog belógni középen.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2018. dec. 8. 19:11
Jééé, tényleg! :D
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2018. dec. 8. 19:06
Úgy oldanám meg, hogy a szobát átérő madzagra kötném fel sorban a lufikat. A madzag két végét pedig lehet olyan helyekhez rögzíteni, mint radiátorcső, ablakkeret, karnis, ajtókeret, ha van, akkor magasabb szekrény, magasabban elhelyezett képkeret.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2018. dec. 8. 18:56

Próbáld ki, hogy cellux darabot ragasztasz kör alakban úgy, össze, hogy a ragacsos fele legyen kívül. Ez, mint egy kétoldalú, olyan lesz, csak gyengébb.

Ha a függőleges fal egy félreeső pontján nem szedi le a festéket, akkor a plafonon se fogja.

2018. dec. 8. 18:48
Sziasztok tudnátok segíteni, hogy van-e olyan technika vagy ragasztó amivel felragaszthatnánk sok lufit a plafonra falra (ami falfestékkel van festve) hogy utána ha leszedjük ne maradjon nyoma, ne szedje le a festéket? Láttam sok ilyen képet de azt nem írják hogy mivel ragasztják fel. Gondolom azok a bulik nem lakásban vannak és nem számít, hogy utána hogy fog kinézni a plafon :) Egyik helyen írták hogy kétoldalú ragasztóval is lehet de szerintem az is leszedi utána a falfestéket. Vagy még héliumosra gondoltunk ami fent marad a plafonon de az meg jó költséges lenne mert nagyon sok lufi kéne:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook