Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


6354. macs777 (válaszként erre: 6323. - 1e454498dd)
2017. máj. 6. 16:54
Ez a sokadik bejegyzésem, láthatóan ráérek... hehe. Nekem is van egy ismerősöm, akinek egy idő után minden kérdésére azt válaszolták, hogy "fiatalodjon meg", ez a megoldás. Győrben soha, egyszer nem merült ez fel témaként, vagy akár egy megjegyzésként sem, egy lenéző pillantást sem kaptam. Tény, hogy ilyenkor minden nehezebb, de amíg van saját petesejttel esély, addig ők elmennek a lehetetlen határáig szerintem. A Versys-ben sem vetnek meg senkit a kora miatt, bár arról nagyon vegyeseket hallottunk, mi voltunk ott 2015 őszén, és karácsonyra meglett volna a beültetés, de ... olyan nagyon rossz érzésem volt, és általában működnek a megérzéseim, hogy a spermiogrammot, meg még valamit ott csináltattunk, aztán sikerült Győrbe az időpont végre, és nem mentünk vissza többet. Szívem szerint Győrt ajánlanám, mert az ország minden részéből "végintézetként" mennek oda azok, akik minden reményt elvesztettek. Viszont rettenetesen nehéz időpontot kapni, úgyhogy emiatt meg nem nagyon ajánlom...
6353. Magni1 (válaszként erre: 6351. - Macs777)
2017. máj. 6. 16:50

Jól hangzik a program!

Nagyon drukkolok neked!

Iszonyú sok petesejted lett, wow!

6352. macs777 (válaszként erre: 6320. - Bobo78)
2017. máj. 6. 16:47
Igen, Gynevac volt a neve. Nekem 3 ismerősöm esett úgy teherbe, hogy azt haszálták 4-5 évvel ezelőtt. Igen, a gond az, hogy ezekről nem mind tudunk, de ott vannak. Én remélem visszahozzák és sokaknak segít majd. Pl. nálunk mindent rendben találtak hivatalosan, és az összes immunológiai és trombózishajlam stb... vizsgálat is negatív lett, vagy tolerálható. Úgyhogy akkor mi van? Na ilyenkor lehet lelki ok, vagy ismeretlen gyulladás a háttérben.
6351. macs777 (válaszként erre: 6333. - 1e454498dd)
2017. máj. 6. 16:40

na sziasztok!! Elég fura volt ez az egy hónap, Ági nagyon köszönöm a kérdést, és a drukkolást mindenkinek!! A másik fórumon már írtam, hogy "fura" protokollom volt, a papíromra "antagonista lutlong" van írva... Így 41 évesen, 2 év kivizsgálás és várakozás után keményebbre számítottam, de áldás az orvosom, és valahogy a végén minden a javunkra válik - remélem -. A személyre szabottság jegyében egész idő alatt csak két injekciót kaptam, este gonapeptyl-t egy ideig, majd abból felet + és Gonal F-et. Annyira szépen értek, hogy nem adott mást. Múlt héten még 16 tüszőt láttak, kedden 13 petesejtet szívtak le. Életemben úgy még nem remegtem, mint másnap amikor telefonálni kellett, ezerféle mondat lejátszódott a fejemben... De 10 termékenyült meg, és mind természetesen, icsi nélkül, de még a másik 3-ról sem mondtak le. Másnapra 11-en voltak a szabályosan osztódók (felzárkózott egy kis kópé), harmadik napon is ugyanennyi. Ma volt délelőtt a beültetés, beszélgettünk az embriológussal, biológussal és megnéztük, akiket kiválasztott :), teljes eufória. Hatchingelt is, bár viszonylag vékony a burok, azt mondta ne ezen múljon, nem is kellett fizetni érte. Holnap vagy holnap után kerülnek fagyasztásra a többiek. Hétfőn kell telefonálnom, hogy hányan végül...

A lelkemre kötötték, hogy csak ma pihenjek, utána csak akkor feküdjek, amikor máskor is megtenném, és persze el kellett olvasnom a jótanács-listát. Nehéz megtalálni az egyensúlyt a "beleélem magam" és a "hiszek benne" között, mert az ember faltól-falig csapódik ilyenkor. Minden esetre vannak a vitaminok, a progeszteron, van a már hónapok óta családtaggá vált speckó készülékünk ami serkenti a mikroérkeringést (az orvos is érdek nélkül ajánlotta, mert látott tanulmányokat), aztán jó filmeket és könyveket gyűjtöttem össze,hogy majd olvasok, illetve holnap anyukámat áthívtam kreatívkodni kicsit. Nagy szerencsém volt, mert pont a punkció és a transzfer között volt még egy munkával kapcsolatos megjelenési kötelezettségem, ami nagyon fontos volt nekem, helyettesítettek volna, de sajnáltam volna, ha nem lehettem volna ott. Szóval mintha Isten a tenyerén hordozna, mindenre rácáfolt, amitől féltem, és még a titkos kívánságaimat is teljesítette.

Hétfőtől 1 hétig leszek táppénzen,kikapcsolt telefonnal, utána pedig 2 nap még itthonról dolgozom, utána egy 2 napos csapatépítés a Mátrában sok pozitív energiával, és a rákövetkező napon, 19-én pedig vérvétel...Huhh...hosszú voltam, ne haragudjatok! Nagyon köszönöm ezt a közösséget azoknak, akik életben tartják! Köszönök minden pozitív gondolatot és drukkolást!!! Nem gyakran írtam, de sokat olvastam visszamenőleg is, és segített. Remélem mindenkivel minden rendben!Jelentkezem majd, hogy mi újság van!

6350. mrea (válaszként erre: 6345. - Bobo78)
2017. máj. 6. 13:36
na, ide elmegyek a jövő héten ... van Győrben is, ami hozzánk közelebb van és ha jól látom csinálják mindet ami nekem kellene :D
6349. mrea
2017. máj. 6. 13:31
Köszi na válaszokat, utánanézek, vizsgáltatok :)
6348. 1e454498dd (válaszként erre: 6344. - Mrea)
2017. máj. 6. 07:19
Mrea, a cikkben szereplő genetikai vizsgálatokat ajánlottam neked még régebben. Ezeket feltétlenül csináltasd meg! Nézd meg a Czeizel Intézetet, az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központot, a Laboratórium kft. honlapját. De tuti, hogy máshol is csinálnak ilyen vizsgálatokat. Mi anno még Czeizel professzornál voltunk.
6347. Hanga05 (válaszként erre: 6344. - Mrea)
2017. máj. 6. 07:16
Mindenképp érdemes a trombózishajlamot kivizsgáltatni, főleg, ha már volt sikertelen lombik. Annak még érdemes utánanézni, hogy a lakóhelyedhez közel mit tudsz tb-sen megcsináltatni.Győrben pl beutalóval elvégzik az alap trombózispanelt és 3 génmutációt (Leiden, MTHFR, protrombin). Csak ez már 1 hónapba nem biztos, hogy belefér.
6346. 1e454498dd (válaszként erre: 6344. - Mrea)
2017. máj. 6. 07:06
Mrea, küldtem privát üzenetet!:)
6345. bobo78 (válaszként erre: 6344. - Mrea)
2017. máj. 6. 06:47

Szia!


Ezt találtam :


[link]

6344. mrea
2017. máj. 5. 22:00

Sziasztok!


Nos, visszaolvastam azt a hete, amíg eltűnőset játszottam. Munka miatt ilyenkor mindig látástól mikulásig a gépet ütöm, nincs erőm még a netet is bújni ....béreket csinálok kb. 250-280 embernek. Ma volt a leadás, most pár nap szussz.


Köszönöm a tippeket az IR diétával kapcsoaltosan. Igyekszem betartani, de nem egyszerű ...főleg a mozgás része ...a héten gyakorlatulag ágyból ki, géphez, ágyba be ...csak pisilni mentem ki, még az ebédem is a gép előtt ettem ... tudom, nem jó.

De, vasárnaptól ha az idő si engedi kertészkedem, az biztos jót fog tenni.


Június közepére beszéltük meg a dokival az újabb stimu kezdetét (14.re várom a mensim). Igaz, van egy lefagyasztott picur, de több helyről is azt a tanácsot kaptam, hogy inkább stimuláljunk újra és ha abból is sikerül lefagyasztani, akkor egy esetleges sikertelenség esetén több picurból lehet választani (jajj, olyan ridegül hangzanak ezek a dolgok).

Attól tartok csupán, hogy elég lesz-e ez a diétás hónap ahhoz hogy az IR rendbe jöjjön valamennyire. Fogyásról már nem is álmodom, pedig azt is kéne.


A héten olvastam egy érdekes cikket, belinekelm, hátha segít valakinek. Valahol (lehet hogy éppen ezen a fórumon) olvastam, hogy valahol aszpirint is szedetnek a lobikozókkal. Csodálkoztam, hogy azt meg minek. Hát, gondolom ezért. Akinek csináltak mér ilyet, nem tudjátok hogy hol lehet ezt kivizsgáltatni?


[link]


Továbbá egy kis lelkizés ... ezt m találtam:

[link]

6343. mrea (válaszként erre: 6313. - E18f2d4ad1)
2017. máj. 5. 21:40
nekem a végén négyet kellett egy oldószerbe szívni ...
6342. mrea (válaszként erre: 6292. - 1e454498dd)
2017. máj. 5. 21:35
hehe ...nekem is ...az ötödik nap már mint a profi (egyikből fel másikba be, megint fel, megint be, tűcsere, fertőtlenít beszúr) :D
6341. dvera (válaszként erre: 6339. - 6708176f82)
2017. máj. 5. 20:21
Nekem is altatásban volt, 2x is, az első sima hiszt. volt, se előtte, se utána semmi kellemetlenre nem emlékszem. A második laparral volt egybekötve, ott kicsit nehezebb volt az ébredés, de így is túlélhető volt. Gondolj arra, hogy a szülés fájdalmasabb lesz :).
6340. 1e454498dd (válaszként erre: 6339. - 6708176f82)
2017. máj. 5. 19:59

Akkor így nem fogsz érezni semmit, legfeljebb utána a görcsöket, de arra biztos kapsz majd fájdalomcsillapítót.

Sok szerencsét a FET-hez!

6339. 6708176f82 (válaszként erre: 6338. - 1e454498dd)
2017. máj. 5. 19:52
Köszi,hogy válaszoltál!jövőhét közepén lesz és altatásba kértem mert ha találnak valamit akkor azt egy úttal meg is csinálják..Igen készülök a következőre .Elvileg ebben a hónapban meg lesz.Olvastam még a méhfalának megkarcolásáról :schratching.elvileg ezt is megcsinálják majd akkor .
6338. 1e454498dd (válaszként erre: 6336. - 6708176f82)
2017. máj. 5. 19:33

Szia Pálma!


Nekem tavaly volt ultrahangos petevezető-átjárhatósági vizsgálatom (HY-CO-SY) és hysteroscopiám. Előkészítéssel együtt kb. 15 perc volt az egész. A méhtükrözésnél levegővel vagy folyadékkal töltik fel a méh üregét, nekem egy kis ballont vezettek be hüvelyen keresztül, azt fújták fel. Így nézték át a műszerrel a méhemet. Maga a vizsgálat elég kellemetlen, lehet némi menstruációra emlékeztető görcs, nekem utána nagyjából fél órán keresztül voltak erősebb görcseim. Előtte érdemes bevenni valamilyen fájdalomcsillapítót, de én elfelejtettem. Nekem nem is a tükrözés volt rossz, hanem az átjárhatósági vizsgálat.


Mikor lesz a tükrözés? Készülsz a FET-re?

6337. e8904d6748 (válaszként erre: 6328. - 556cf89d0d)
2017. máj. 5. 19:15

Sziasztok!

19-én megyünk megbeszélni,hogy mikor indul a lombik...eddig minden ok.,úgy néz ki!

Addig marad a várakozás...:)

2017. máj. 5. 18:38

Sziasztok lányok!


volt valakinek hysteroszkópiája?leírná a tapasztalatait!Mire számítsak előtte, utána ?Kicsit izgulok miatta!

Köszi

6335. 556cf89d0d (válaszként erre: 6329. - Dvera)
2017. máj. 5. 18:11
:) hajra!
6334. dvera (válaszként erre: 6331. - 1e454498dd)
2017. máj. 5. 06:37
Köszi :)
6333. 1e454498dd (válaszként erre: 6327. - 556cf89d0d)
2017. máj. 5. 06:13
Macs777-nek kedden volt punkciója, Bobo78-nak megy a stimu, jövő héten leszívás. Nekik is drukkolhatunk:)!
2017. máj. 5. 06:09
Macs777, hogy vagy? Rendben volt a leszívás? Hány embrió lett?
6331. 1e454498dd (válaszként erre: 6329. - Dvera)
2017. máj. 5. 06:08
Nagyon drukkolok, gyere majd az eredménnyel!:)
6330. 1e454498dd (válaszként erre: 6327. - 556cf89d0d)
2017. máj. 5. 06:07
Szia, igen én készülök, jelenleg épp ki... Pont most kavart a menzeszem, 18. nap gondolt egyet, megindult lassan, a 23. napon pedig rendesen. Soha még ilyen nem volt. 2 hét múlva megyek megbeszélni a lombikot, ha nincs semmi akadály, következő ciklusban kezdenék.
6329. dvera (válaszként erre: 6327. - 556cf89d0d)
2017. máj. 4. 23:13
Akkor jelentkezem drukkra :). Nálunk folyamatban van a stimu, holnap megyek első Uh-ra.
2017. máj. 4. 22:13
Illetve kihagytam az elobb Dulchet, o is majusban lombikozik talan, -nem tudom hol tart.
6327. 556cf89d0d (válaszként erre: 6325. - Wester)
2017. máj. 4. 21:55

Szia Wester, mar nem tudtam mire gondolni, hirtelen tuntel el, koszi, hogy jelentkeztel! orulok, hogy ti jol vagytok es akkor most mar a mama is!

Nem tudom kinel van most prg, Agi74 sztem meg csak felkeszul es juniusban beulti, beepempnek ma volt laparja, csibe pihen, en pihenek. Nektek mikor lesz vmi?

Drukkolnek :)

6326. dvera (válaszként erre: 6325. - Wester)
2017. máj. 4. 20:10
Jobbulást neki, Nektek meg erőt a folytatáshoz!
6325. Wester
2017. máj. 4. 18:52

sziasztok!

Gyorsan bejelentkezem, köszönöm az érdeklődést, megvagyok, elnézést, hogy nem válaszoltam a privát üzikre. Sajnos anyósom strokot kapott még Húsvétkor, kórház... Egyedül él, férjem egyszem gyerek, szóval minden a mi vállunkon.. Most már jobban van, úgy néz ki, hogy maradandó károsodás nélkül átvészelte. Elnézést, de nem nagyon követtem most az eseményeket, remélem mindenki jól van! Kiért kell most izgulni? Bízom benne, hogy pár héten belül rendeződnek nálunk is a dolgok és újra aktív leszek! Addig is csendben, a háttérből drukkolok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook