Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Liliputi rugalmas kendő fórum

Liliputi rugalmas kendő (beszélgetős fórum)


4. Hilarie (válaszként erre: 3. - Adelusz84)
2013. aug. 2. 21:50
Én előre kötöttem, így kicsit hosszú volt. De a maradékot a derekamra tudtam tenni, így nem zavart. Nagy segítség volt, mert kisfiam hasfájós volt, s a kendőben legalább megnyugodott :)
3. adelusz84 (válaszként erre: 2. - Hilarie)
2013. aug. 2. 20:35
Köszi! Amúgy nem volt túl hosszú az 5 méter? Mert így belegondolva,marha hosszúnak tűnik.
2. Hilarie (válaszként erre: 1. - Adelusz84)
2013. aug. 2. 18:12
Nekünk az volt, én szerettem. Nekem az volt a legnagyobb előnye, hogy mivel rugalmas, előre megkötöttem magamon, s utána tettem bele babót. Hátránya, hogy csak 8 kg-ig használható. Bár mi azt már nem értük el - a kisfiam egy idő után (amikor már jobban mozgolódott) nem maradt meg benne. De elraktam, a második gyereknél jó lesz :)
2013. aug. 2. 17:23

Sziasztok!

A Liliputinál most egész jó áron tudnák venni rugalmas kendőt.Már annyit olvastam a hordozásról,de még mindig nem tudom,hogy mi lenne a jó.Na szóval a babám most 5 hetes és 4,8 kg.Őt még csak ilyen kendőbe szabad tenni.

Várom a véleményeket a Liliputi rugalmas kendőről.Mi az előnye és hátránya? Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook