Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra rugalmasan fórum

Fogyókúra rugalmasan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyókúra rugalmasan

2010. jan. 3. 21:16

Én így fogyizok:

Reggeli: csak gyümölcs

Tízórai: házi készítésű gyümölcsjoghurt zabkorpával

Ebéd: valami laktató de nem zsíros

Vacsi: amit találok, de nem kenyér és társai


Ja és minden este 20 perc szoba-torna(én fitness dvd-vel csinálom, úgy könnyebb)


Konkrét eredményt nem tudok még mondani, nemrég óta csinálom, de nagyon bizakodó vagyok.

2008. márc. 24. 22:55
Ja, és mindenből a felét eszem, mint eddig. 'Kistányéros módszer'nek hívom. És így mindent lehet enni. Csak keveset. Nincs tiltás.
2008. márc. 24. 22:53

Szerintem a fogyizást el kell felejteni! Egészségesen kell táplálkozni - mértékletesen. Semmi finomitott pékáru és liszt, semmi cukor, kevés öszetett szénhidrát, kevés mozgás - aki bírja, annak több. Én mindent Graham liszttel főzök sütök, Glukononnal, Canderellel édesítek, max. nyers nádcukorral. Zabpehely, zabkorpa, búzakorpa, sovány túró, sovány tejfel, köles, csirkemell, zöldségek párolva, stb. Reggel 20-30 perc könnyű torna itthon. Magamtól. Ezzel fogytam 20 kg-t 1 év alatt. Nem ment könnyen és gyorsan, de nem jön vissza. És nagyon odafigyelek, hogy mit eszem, iszom. Szerencse, hogy nem szeretem a nassokat és a cukros üditőket. Kávét, teát magában iszom egy csepp tejjel. És csak ásványvizet iszom. Igaz, hogy buborékost. Mert azt legalább megiszom, különben nem nagyon jut eszembe az ivás, sajnos.

Senkit nem akarok erre rábeszélni, de az hogy lassú, szerintem nem baj, hiszen az idő úgyis szalad felettünk, de nem mindegy hogyan.

22. 0d32c1589e (válaszként erre: 21. - 0c97fbb607)
2007. szept. 4. 16:04

Szia!

Megpróbálom összeszedni magam, mert ez nem állapot, hogy mindig a fogyók áldozata leszek.Csak nevetek már azon,hogy milyen képtelen fogyókat kipróbál a hiszékeny fogyni vágyő!PL:mint én!Egy a sok közül amit nem tudok elfelejteni mert olyan nehezemre esett meg enni a tejfölt a naranccsal,utána kávé.Elég szörnyü,ezzel az énemmel végleg szakítok.Elfogadom magam olyannak amilyen vagyok.Köszi szépen myly

21. 0c97fbb607 (válaszként erre: 18. - 0d32c1589e)
2007. szept. 3. 14:37

Erzsi!

Ne csüggedj és ne okold magad semmiért.A legtöbb fogyókúra(véleményem szerint az összes) halálra van ítélve:).Az összes csak ideig-óráig működik és az esetek többségében képtelenek utánna megtartani,mint ahogy én is az voltam sokszor.

20. 4b6a2525df (válaszként erre: 18. - 0d32c1589e)
2007. aug. 29. 18:05

Na nehogy beleess a kétségbe, mert az is hízlal:)

Mindenkivel előfordult már, hogy melléfogott.

Szomorkodás helyett nézz inkább másfajta kúra után:)))

Az én kúrám pld azért jött be nekem piszokira ,mert nem kell számolni semmit:)

2007. aug. 29. 08:15

Sziasztok!

Legyen szíves akinek müködik a cikkem irja meg,mert én elrontottam.Ha csak egy valakin tudtam vele segíteni, akkor már megérte megirnom.

18. 0d32c1589e (válaszként erre: 10. - 0c97fbb607)
2007. aug. 29. 08:07

Szia

Igazad van én voltam a cikk iroja és tényleg nem jött be!Pedig hidd el nagyon biztam benne,nagy lelkesedéssel mindenkin segíteni szeretem volna, hát én jól elbaltáztam.Most aztán itt ülök és szomorkodom ezen.Elöbb végig kelett volna csinálnom rendesen aztán csak azután tenni fel a cikkemet.Remélem nem mindenki ilyen mint én.Igen korlátok közé szorító tud lenni,egy idő után.Vesztettem!

17. 4b6a2525df (válaszként erre: 16. - Viktoria101)
2007. aug. 5. 19:51
OKÉ Majd tájékotass :)
16. viktoria101 (válaszként erre: 14. - 4b6a2525df)
2007. aug. 5. 10:53
Utána járok mi ez!Remélem ez Londonban is beszerezhető :) Itt olyan nehéz minden, mert nagyon egészségtelenül esznek, és nem olyan jó minsőségű kajáik vannak! Köszönöm!
15. viktoria101 (válaszként erre: 14. - 4b6a2525df)
2007. aug. 5. 10:51
Köszönöm, hogy írtál nekem! M
14. 4b6a2525df (válaszként erre: 13. - Viktoria101)
2007. aug. 2. 09:19

Olvass bele a naplómba, úgy az utolsó 10 részt, plusz nézd meg a googlban a Premium regulárt. (ha van kérdésed, priviben tedd fel, nagyon szívesen válaszolok.

Csak azért merem kiirni a nevét, mert nem reklám, mert csak orvosok forgalmazhatják, és én nem vagyok az. Tehát semmi értékesítési szándék nincs a névkiirásban, és bennem sem:))

Ja és nézz bele az 50 felett hogyan (vagy mivel) lehet fogyni-ba is. mégha nem vagy annyi akkor is:)

2007. aug. 1. 19:37

Sziasztok!

Nem olyan régen fedeztem fel ezt a honlapot, és imádom! De.... Fogyás így fogyás úgy! Nem biztos hogy mindenkinek van ideje ,és pénze a különböző"jó" fogyási módszerekre,de mégis szeretne fogyni! Valjuk meg őszintén hogy elég sok fogyis recept drága. Kb. 20 kg. feleslegem van, és azt sem tudom hogy álljak neki a fogyókúrának. Reggeltől estig dolgozom, és a pénzel is ügyesen kell bánnom! Köszi a segítséget!

2007. júl. 31. 19:53

Találtam egy fogyis oldalt:)

[link]

11. 0c97fbb607 (válaszként erre: 10. - 0c97fbb607)
2007. júl. 31. 10:43
Még annyit,hogy viszont ez a fogyi,remekül mehet azoknak,akik szeretik a rendszerességet és precízek.
10. 0c97fbb607 (válaszként erre: 9. - 4b6a2525df)
2007. júl. 31. 10:32

Háááát....szerintem ,ha ezt a "rugalmas " fogyit követném,én nyomorúltúl érezném magam.Mivel ott a napló,kalória számolgatás,büntik a plusszban megevett kalóriák miatt...szóval szinte az egész napomon másra sem tudnék gondolni csak a fogyókúrámra,meg az ételekre,mivel ez az egész "módszer (napló,tervezgetés mit eszem,mennyi kalória)odafigyelést igényel.

Ezért gondolom,hogy nem rugalmas,inkább korlátok közé szorító módszer.

9. 4b6a2525df (válaszként erre: 8. - 0c97fbb607)
2007. júl. 31. 10:19
Talán az, hog nem korlátoz, mint pl a 90 napos, vagy azok a diéták, amelyek kikötik, hogy mit nem ehetsz. Itt ezhetsz, csak fele negyede annyit mindt eddig. Kész yoyo
2007. júl. 30. 12:24
Mi ebben a rugalmas?
2007. júl. 30. 12:18

találtam egy másik oldalt

[link]

ez már valósabb adatnak tűnik!

2007. júl. 30. 11:51

Jajj, én a BMI kiszámítását írtam le!

tehát, ha fogytam, akkor mindig újra kell számolnom a kalória-szükségletet és azt csökkenteni 500-al?

Én a Béres A. oldalán számítottam ki és 1184 lett az alapanyagcserém. Ilyenkor mi van?

5. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - Pokocska)
2007. júl. 30. 07:54

igen, és a jelenlegi súllyal, hogy tudj lefaragni a kcal-okból:)

PL: most megállapíttódik, hogy 2150 Kcal a napi szükségleted. Ez ahhoz jó, hogy a súlyod fenntartsd. Ha kalóriaszámlálós fogyiba kezdesz, akkor első lépésben 500 kcal-lal csökkent a napi szükségleted, ez még nem vezet éhezés érzéshez. Nem éhezéshez, hanem az érzéséhez. És sajnos az érzés nagy úr, pláne a rohanó világban. Pedig nem is vagy éhes, csak ehetnéked lesz. Ha ezt leküzdötted (több hét) akkor csökkents fokozatosan.

De 1400-1500 alá nem menj, itt már a mozgás segít. Ha alá mész jön a yoyo effektus. Tudom, mert ebbe a csapdába beleestem 2 éve, egy hülye 800 kalóriás diétával. 3 hét alatt 7 kg fogytam, 4 hónap alatt visszaszedtem, a másik 4 alatt meg még 3 kg-t is:(

2007. júl. 30. 07:47
Hogy kell kiszámolni az alap energiaszükségletet? Ez a BMI: testmagasság négyzete osztva a súllyal? És melyik súllyal kell számolni? A jelenlegivel vagy azal, amit el szeretnénk érni?
2007. júl. 29. 14:14
Kitartást kívánok. Jó lenne, ha vezetnél naplót, hogy belekukkancsunk mikor mit ettél, mikor "vétkeztél" mivel "büntetted" magad és mégis milyen ütemben fogysz:)
2007. júl. 29. 14:08
Tökéletes módszer. :) Működik!
2007. júl. 28. 08:04
A fogyókúra során a testmagasságnak megfelelően beállítjuk az energiaszükségletet. A fogyókúránkhoz kiválasztjuk az ágynyugalomhoz való értéket, amihez hozzáadunk még 100 kalóriát. Ezután kitűzzük a céljainkat és a kiskapukkal élve, rugalmasan állunk át egy egészségesebb életmódra!

Ugrás a teljes írásra: Fogyókúra rugalmasan

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook