Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lg kp 500 telefonnál ez a hiba mit jelenthet? fórum

Lg kp 500 telefonnál ez a hiba mit jelenthet? (tudásbázis kérdés)

2011. jún. 16. 11:53
érdekes módon most kb 3 napja működik:))
2011. jún. 10. 20:24
sajna Murphy mindenhol jelen van.Akkor romlik el mindig minden,mikor már nem garis.
2011. jún. 10. 18:55
nem már nem garanciás:(
2011. jún. 10. 18:51
Szia!Nekem is ilyen telefonom van.De ilyen jellegű problémám nincs vele.Biztosan kontakt hibás.Szervizbe vidd el,pláne ha még garanciális is.Addig meg majd adnak egy cseretelefont.
2011. jún. 10. 18:50
nem próbáltam még de majd megnézetem :)))
2011. jún. 10. 18:48
Szia! Nekem is ilyen van, de ez tutira szervíz lesz neked, mert érintkezési hibája van. Ha összenyomod kontaktban van, amint elengeded megszakad a kapcsolat, én mindenféleképpen megmutatnám szervízesnek, mert ezt ég úgy sem tudod orvosolni hogy egy papír darabot beteszel felülre közé, mint az aksiknál. Bár esetleg ezt meg tudod próbálni, hátha.
2011. jún. 10. 18:34
Sziasztok! Van egy lg kp 500 telóm .problémám az hogy nem veszi az érintést vagyis venné de csak akkor ha fölül az lg logónál összenyomom a tetejét akkor tökéletesen működik:)) de van amikor megy :) nem gondolom hogy kijelzős lenne mert akkor egyáltalán nem működne:))) írjátok le légy szíves a tippeket köszi :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook