Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levetkőzve otthon fórum

Levetkőzve otthon (beszélgetős fórum)


2008. aug. 27. 13:04
Nyáron bugyi,mellatartó,télen top,és vmi gatyó,mert meleg van akkor is
28. Nonomano (válaszként erre: 1. - Mutiema)
2008. júl. 23. 13:12

Ha nyár van és meleg, akkor max. tanga. Alváshoz soha semmi.


A férjem azt is szereti, ha ruhában vagyok, azt is ha nem. Neki mindegy, csak én legyek a felesége :D:D:D

27. Manon
2008. máj. 16. 11:23

Én nyáron melegben bikiniben vagyok alul is meg fölül is, alváshoz egy kis top meg bugyika. Monduk elég sokszor jövök megyek a kert és a lakás közt, a szomszédok biztos örülnének (vagy nem:) ha fölül nem lenne semmise!

Egyébként szerintem nem szerencsés mondjuk fölső nélkül mosogatni! főleg nekem, aki valamilyen oknál fogva mindig megfürdöm közben! majd ha megtanulok fürcsi nélkül mosogatni, lehet hogy kipróbálom:)

26. 20007
2008. máj. 16. 11:16
egy szál bugyi és melltartó
25. mutiema (válaszként erre: 21. - **Rita**)
2008. máj. 16. 10:17
A szembe szomszedainknak a konyhájához át lehet látni.Nyáron egy anyuka és két tini lány bikinifelső nélkül mosogat,főz.Ezt a férjem fedezte fel és tetszik neki a látvány.
2008. máj. 15. 08:34

Ha nagyon meleg van, akkor bikiniben vagyok nyáron nappal.

Nyáron esténként pedig meztelenül.

23. **Rita** (válaszként erre: 22. - SSissykke)
2008. máj. 15. 08:12
Én is az voltam, de kinőttem :)
2008. máj. 15. 08:11
Én nem meztelenkedem! ha egyedül vagyok akkor sem.. :) Szégyenlős vagyok.. talán majd kinövöm! :) vagy nem! :)
21. **Rita** (válaszként erre: 20. - **Rita**)
2008. máj. 15. 08:09
Úgy gondolom kívánatosnak tart, szeret szóval nem tudja megunni a látványom ;)
20. **Rita** (válaszként erre: 18. - Mutiema)
2008. máj. 15. 08:06
ezt talán tőle kéne megkérdezni :)
2008. máj. 12. 09:54
egyszálgatyás dizájn:))
18. mutiema (válaszként erre: 8. - **Rita**)
2008. máj. 12. 08:16
Az a kérdésem hogy a párodnak ha már megszokja hogy állandóan le vagy vetkőzve hogyan maradsz érdekes.
17. alyce
2008. máj. 8. 13:07
itthon mindig laza öltözetben vagyok, és az időjárástól valamint hőmérséklettől függ, hogy konkrétan miben. télen melegítőt hordok itthon, most tavasszal is, nagyon fázós vagyok:) nyáron meg könnyű pamut dolgok, amik persze rövidek:)
2008. máj. 8. 12:43
ha nagyon meleg van, akkor én is csak egy boxert veszek fel, viszont ha takarítok vagy főzök, akkor azért felkapok valami lenge felsőt
2008. máj. 7. 18:12
Shortban és atlétában,vagy hosszú polóban.
14. Donyta
2008. máj. 7. 11:56
Általában védő öltözetben vagyunk. Csak kibirhatatlan melegben és pihenés/hűlés közben monokinizem én is! Ha főzök vagy bármilyen munkát végzek én sem meztelenkedem. Ilyenkor van a vizespólózás, az is hűt.
2008. máj. 7. 11:24
ha nagyon meleg van,én is bugyiban szoktam mászkálni,de mondjuk ha takarítanék(amit nem teszek:)) akkora azért egy bő pólót vagy egy trikót felvennék.
12. Donyta
2008. máj. 7. 11:20
Én elég laza és sportos vagyok. Ha hűvös van, szabadidőben vok. Ha jó az idő és hűlni szeretnék, bugyi póló, vagy bikini alsó poló. Nagyon meleg nyári hőségben mindent le amennyit csak lehet. Ha kint vagyok az udvaron akkor vizes póló, ha bent és éjszaka akkor csak alsónemü. Nem gond nálunk ha meglátjuk egymást akár a fürdőszobában sem, de azért nem direktbe meztelenkedünk. Már nagy a fiam igy a bugyi vagy bikini alsó marad.
11. **Rita** (válaszként erre: 10. - Mutiema)
2008. máj. 7. 11:20
oké oké, bocsi ha félre értettelek :)
10. mutiema (válaszként erre: 5. - **Rita**)
2008. máj. 7. 11:19
Nem,nem gondolom.Mindenki abban van amibe szeret.A férjemnek pedig tetszik a dolog.Ez természetes.Csak szeretném tudni hogy mások hogy vannak ezzel mert a férjem szerint ma már sok nő is a kényelem miatt így van otthon, ha egyedül van.
9. **Rita** (válaszként erre: 8. - **Rita**)
2008. máj. 7. 11:14
Külön= nincsennek szülők, rokonok
8. **Rita** (válaszként erre: 7. - **Rita**)
2008. máj. 7. 11:14
Természetesen ez a nappali monokinizés azóta van csak mióta külön lakunk a párommal
7. **Rita** (válaszként erre: 6. - Mutiema)
2008. máj. 7. 11:12
Nyáron, ha nagyon meleg van rajtam sincs poló, sőt éjszaka függetlenül attól hogy tél vagy nyár van semmi sincs rajtam
6. mutiema (válaszként erre: 4. - **Rita**)
2008. máj. 7. 11:10
Dehogy, nem úgy értem.Csak kicsit meglepett hogy valaki csak úgy végzi a napi teendőit a meleg miatt.Csak kérdezem hogy ki hogy van vele mert lehet hogy én vagyok nagyon lemardva.
2008. máj. 7. 11:09
mutiema:Te úgy gondolod hogy izléstelen és erkölcstelen otthon( ahol csak a párod lát) egyszál semmibe lenni ?
4. **Rita** (válaszként erre: 1. - Mutiema)
2008. máj. 7. 11:02
a "meztelen kebleit" úgy írod mintha az valami undorító valami lenne, amiből pl.szőr potyoghatna a kajába vagy mittomén :)
2008. máj. 7. 10:37
én is mindig pólót húzok,bár,ez nem csoda,hisz nem szeretném magam mutogatni apukám előtt.De amugy is,egy lenge kis topba sincs melegebb mint mpucéran:Dszerintem:D
2008. máj. 7. 10:32
Én mindig hosszú pólóban vagyok, télen, nyáron
2008. máj. 7. 10:24

ziasztok.

A kérdésem az hogy ti miben szoktatok otthon flangálni,tevékenykedni otthon ha nagy a hőség ha egyedül vagy csak a férjetek van otthon.

Van egy fiatal szomszédaszonyom aki csak egy tangában van, meztelen melleivel.

A férjemnek teszik az ötlet és ő azt kéri hogy ha melegem van miért nem vetem le a bikinifelsőmet és legyek monokiniben otthon hisz neki természetes.

Van egy koléganőm aki otthon ha nagyon meleg van a lakásban nyáron ő is monokiniben (meztelen kebleivel)tevékenykedik a lakásban .Elmondta hogy kényelmeseb így.

Ti miben vagytok otthon ha nagy a meleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook