Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leukémia tünetei lehetnek? fórum

Leukémia tünetei lehetnek? (beszélgetős fórum)


2022. máj. 16. 08:31
Köszönöm nektek!Kicsit megnyugodtam.De a hematológust megpróbálom,legalábbis utánanézek. :) Szép napot nektek!!
8. Charlize (válaszként erre: 6. - Alinka01)
2022. máj. 16. 07:30
Ha a szülőnek van ügyfélkapuja, kormányablakban kérheti a hozzáférést a gyerek adataihoz is.
7. alinka01 (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2022. máj. 15. 23:17
A haematológus jó ötlet! Én is ezt javaslom elsődlegesen!
6. alinka01 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 15. 23:15
Minden leletet meg kell kapnotok valamilyen formában. A laboreredmémyeket vagy belefoglalják a zárójelentésbe vagy mellékelik. De a leggyorsabb, ha az eeszt-n meg lehet nézni. Igaz, azt nem tudom, egy kisgyermeknél ez a hozzáférés hogyan működik.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 15. 15:29
Ha ez régóta elő elő jön tuti nem leukémia. Azt nem hiszem hogy évekig ennyire egyèb tünetmentes lenne. Főleg így hogy neki rendszeresen van vérvétel. Hogy mitől lehet esteleg kérdezz meg más orvost. Bőrgyógyászt, haematologust, ilyesmi.
2022. máj. 15. 12:24
Köszönöm szépen!Én is erre gondolok,de néha előjön bennem ez a dolog,amikor meglátom a foltokat,amiket senki nem magyaráz meg.Nagyon rossz érzés.Nem akarok laborra sem küldeni,nemrég volt,mivel nálunk folyamatosan hörghurut betegsége van,ha beteg és nemrég az volt,akkoris kértek neki.Nem is tudom,hogy ezeket megkapjuk-e vagy csak a zárójelentés,amin nincsenek rajta.
2022. máj. 15. 12:16
Sajnos akármilyen tünetre keresel, a net már sorolja is a rákos megbetegedéseket. Egyetértek a háziorvossal: a kisfiad fejlődését folyamatosan figyelemmel kísérték, nem valószínű, hogy elnéztek valamit. Egy rutin labor talán megnyugtatna kicsit. Minden rendben lesz, ne aggódj! :)
2022. máj. 15. 11:57

Egy leukémiás betegnél nagyon alacsony vagy magas a fehérvérsejtszám. A vérvétellel megnyugodhatnátok. Ha gyanús a vérvétel, akkor érdemes további vizsgálatokat végezni. De nem lesz semmi baj! Az interneten szinte minden tünethez rákot társítanak.

A lábam nekem is sokszor kék, lila. Lehet, hogy csak érzékenyebb a bőre.

2022. máj. 15. 11:27

Sziasztok!


8 éves kisfiam lábszárán születése óta időközönként megjelennek lila-barnás foltok.Ez mindig is aggasztott,azóta,hogy először észrevettem,hogy ezek nem beütés foltjai.Nagyon ritkák,de néha feltűnnek.Van,hogy évekig nem,aztán meg csak úgy előjönnek-eltűnnek.Rákerestem természetesen ilyen foltokra és az internet ezt a betegséget adta ki.Nyilván ez nem diagnózis,de azért most megijedtem.A fiam szívbetegen született,megműtötték és azóta egészséges.De a nyakán az egyik hátsó nyirokcsomója meg van duzzadva mindig.Születése óta.Ugyanaz,ami nálam is.Én mégsem vagyok leukémiás.Csak ezek a foltok... a háziorvos azt mondta,ilyen foltok miatt nem kell aggódnom.És mivel sokszor voltunk kórházban,a vérképeken feltűnt volna,ha baj van,ugye?Én pedig nem akarom az én hülyeségeim miatt fájdalmas vizsgálatoknak alávetni.... De most nagyon megijedtem. :( Van róla fotóm is,csak nem enged ide linket tenni....

Milyen fájdalommentes,magánorvosi vizsgálatot kérhetnék,ami kizárhatja vagy megerősítheti?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook