Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik végleges hajegyenesítés? fórum

Létezik végleges hajegyenesítés? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. júl. 14. 08:29
Ja és tű egyenes!
2009. júl. 14. 08:28
Én megcsináltattam és imádom! :) Sokkal szebb és simább lett a hajam azóta! Kicsit kivilágosodott! És olyan sima lett! IMÁDOM!!!!
2009. júl. 13. 13:46
4-5órán át rajta kell lennie? nem sok az egy kicsit? viszont a többivel amit írtál egyet értek....
48. moncii
2009. júl. 12. 13:43

Sziasztok.

én is szenvedek nap mint nap a göndör hajammal, már elég régóta elhatároztam, hogy megcsináltatom, és sztem kérek is jövőhétre egy időpontot a fodrászomtól.

az a baj, hogy elég rossz minőségű a hajam, mert eddig is sokat vasaltam.

meg picit be vagyok ilyedve, hogy milyen lesz a végeredmény. na nembaj.:)


a fodrászom mondta, hogy ezt elvileg úgy csinálják, hogy rákennek vmi izét a hajra, és annak 4-5 óráig rajta kell maradnia, és nem igazán lehet mozgatni a fejet, egyenesen kell tartani. és ez a valami a hajon, átalakítja a haj szerkezetét.

és aztán megmossa a hajunkat a fodrász, és megszárítja, és utánna elvileg addig sima marad a haj, amíg le nem nő.

ja, meg azt is mondta, hogy ha vkinek nagyon göndör a haja, akkor nem lesz tű egynes, de viszont enyhén lesz csak hullámos.

és lehet, hogy egészségtelen ez a kiegyenesítés, de sztem hosszútávon jobb, mint hogy nap mint nap égessük a hajvasalóval.

2009. jún. 29. 11:55
No kedden csak egy tincset nézük meg, nem merem azonnal megcsináltatni az egészet... :) Biztos ami biztos!
2009. jún. 28. 19:05
Na jó csajok én feladtam, keddre bejelentkeztem X TENSO-ra!!! :) Ettől a párától szabályosan begöngörödött a hajam. Én nem simiítgatom tovább reggeltől estig. Persze hogy a fodrászok nem kalkulálják bele a göndörséget a frizuba ezért, kb katasztrófálisan is néz ki szegény. Valami iszonyat!!!
2009. jún. 27. 19:06

nekem is benne marad a vasalás egésznap sőt még másnap is jó, ha nem éri víz vagy pára...

Csak ezzel az a baj, hogy ennek az egésznek pont az a lényege h ne kelljen vasalni...szóval szerintem nem a legjobb...de amúgy igen a fodrásznak tudnia kellett volna.. de ő azt állította, hogy de olyan lesz..hát egy próbát megért szerintem.

2009. jún. 23. 20:52

Köszönöm szépen Syl! :)

És Lindának is! Eddig csak jókat hallottam erről az X Tensoról! Nagyon megtetszett a dolog! Kicsit spórolnom kell rá, de megéri! Ha megcsináltattam, beszámolok!!!


Én most a Gliss kurnak az asia glatt (lila) termék családját használom, meg vagyok vele elégedve, de rá kel száritani + a párás idöben felejtős, pillanatok alatt összeugrik.


A niveának a Steight & Easy-ja nem jött be... Iszonyat ragacs lett tökle a hajam le is mostam azonnal!!! Borzasztó rossz érzés volt!


[link]


A L'oréal-nak van egy olyan terméke (Liss extreme), ami még a PÁRÁNAK is ellen áll! De bizos nem lehet túl olcsó, ezért inkább az X Tensot választom! :) Már nagyon várom!!!!!!!!


Ezaz:


[link]

2009. jún. 23. 10:41

diáccska neked már írtam üzit,de am nem tette tönkre a hajam...nem tudom ti hol és milyen kezelésen voltatok,de nekem nagyon jól sikerült,olyan egyenes sose volt a hajam,kivasaltam reggel és egésznap tartott,tök boldog voltam:D

Jennyke: azt írod,h.nagyon göndör hajad van,hát az én fodrászom azt mondta,h.akinek nagyon göndör haja van,anak a kezelés után nem lehet szögegyenes haja,max hullámoska,bár ezzel tisztában kellett volna lennie a te fodrászodnak is.

42. mentos001 (válaszként erre: 40. - Jennyke=))
2009. jún. 22. 11:32
egyetértek Jennykével,én is igy jártam.Véleményem szerint nem mindegy,hogy valami 50000, vagy 5000 ft-ba kerül.A dauerviz tönkretette amugy sem egészséges hajam.A Yukon módszer részletesen leirja,mit,hogy csinálnak,több órás,a fodrász meg csak egy dauervizes kencét ken fel.Szóval nekem nem jött be.A másik biztos bejönne,de arra meg pénzem nincs.
2009. jún. 13. 22:23

Létezik. Arannyal csinálják de elég drága. Minimum 60 000 ft. Viszont ez nem károsít, bármilyen állapotú hajon alkalmazható, akár szőkítetten is és nem megy ki a hajból csak lenő. itt megnézheted


[link]

2009. jún. 13. 22:20

Sziasztok.

én már voltam ilyen 3hónapos egynesítésen...

de az élményeim nem túl pozitívak.

A fodrász csaj azt mondta hogy a NAGYON göndör hajamból szögegyenes lesz...az első héten vasaljak rá egy kicsit hogy tényleg szögegyenes legyen..1 hétig vasaltam mindennap aztán kétnaponta...de hajmosás után mégsem lett szögegynes... sőt még egyenesnek se mondható...inkább hullámos..

ezvolt kb 2hónapja.. és a szép göndör hajam most hajmosás után egyszerű kusza hullámos..de semmiképp sem egyenes... azóta is vasalom mindennap...

de annyi jó benne hogy jobban megmarad benne a vasalás


nem tudom hogy az én fodrászom volt béna vagy ez az egész módszer szar..:D

2009. jún. 13. 01:43

Szia Syl90!


És mennyibe került? Nem tette tönkre a hajad?

2009. jún. 12. 22:43
Nem is írtam meg,h.én is voltam?:D Hát már kb fél éve voltam,és 3hónapig tartott,3órás kezelés volt,és tök megvoltam elégedve:)
2009. ápr. 14. 19:57

Sziasztok!


Én most voltam Loreal X-Tenso hajegyenesítésen.

Nagyon jó lett, egyáltalán nem töredezett tőle a hajam, sőt, olyan jó selymes lett tőle.

Kb. 1.5 óra volt.

2008. okt. 23. 11:42
Huh,most olvastam át tüzetesebben a fórumot,valaki azt írja,h.káros más meg azt,h.tök jó...kezdek aggódni:s Am nemtom már ki írta,h.15perces dolog az egész...én ahová megyek ott 3 vagy 3,5óra a kezelés...azért 15perc alatt nagyon összecsapnák,nem?
2008. okt. 23. 11:19
Áh,már látom Nyíregyi vagy:)
2008. okt. 23. 11:18

Hello!


A cím ez lenne: Nyíregyháza,Dohány út 19,4400! Én a sráccal,(gondolom a fodrász ő)emaileztem,és ő írta,hogy annyi a hátránya,h.egy kicsit világosabb lesz tőle a haj,illetve az elején lelapul...Jah és festett hajnak nem ajánlott...Félhosszú haj kb 5000ft én úgy tudom..én már beiratkoztam,de anya meg most nagyon ellene van...:S Te hová valósi vagy? Bocsi,h.későn írtam,de nem gyakran nézem az oldalt...mostmár fogom:)

2008. okt. 20. 07:17
Bocsi elirtam a neved:) Syl::)
32. d.lara23 (válaszként erre: 31. - 9a42fa681e)
2008. okt. 20. 07:16

Sziasztok!

Kedves Style,ezt a Nyhi cimet megtudnád adni,nagyon érdekelne!!!Árat tudsz,hogy mennyiért csinálják?Előre is köszi

2008. okt. 8. 09:53
Nah,már megtaláltam Nyíregyen van tartós hajegyenesítés,el sem hiszem:)
2008. okt. 6. 20:20
Egyébként én hallottam,h.van Szolnokon is!Egyik ismim csinálta és neki is bevált,de ez féléves!Tartósról is hallottam már,de az Pesten van csak! Még1x lécci,aki tud arról,h.van e Debrecenben az írjon,mert még az őszi szünetben szeretnék elmenni!!!!!!Utálom a hajam!:(
2008. okt. 6. 20:14
Engem érdekelne,h.Debrecenben van e ilyen,és ha van,akkor hol?Vagy esetleg Nyíregyen?Aki tudja írjon egy címet pls!
2008. jún. 1. 15:11

Aki tud Miskolcon oan fodrászatról ahol lehetséges a végleges hajkiegyenesítés az kérem jelezzen!!Köszi

E-mail:j2heni12@citromail.hu

Msn: sz.heno@hotmail.com

2008. jún. 1. 15:09

Szijasztok én is szeretnék több dolgot megtudni erről a végleges kiegyenesítés dologról.Ténleg kócosabbá és szálkásabbá válik tőle a hajam?

Hol lehet ezt megoldani?

Mik a tapasztalatok aki tud sehíteni a témával kapcsolatban annak hagynék msn címet és kérném arra h segítsen!!!köszi Puszó

sz.heno@hotmail.com

2008. máj. 19. 09:15
Nekem születésem óta egyenes a hajam és hidd el nem olyan "király".A hajtípusom elég erős és ha hullámokat csinálok bele nem tart meg 2 óránál tovább. Inkább szeretnék göndör lenni:)
2008. máj. 9. 16:49
Mint a dauer,csak egyenesitésben olyan létezik,nálunk csinálják is,és azt nagyon tudom ajánlani mert az elég jól megcsinálja,aztán ha kijön belőle ez a szer(elég jól birja)akkor ujra,de ennek is fentáll a veszélye h roncsol sajna:(
2008. máj. 8. 21:02

Végleges hajegyenesitésről nem hallottam, de Londonban a Go-StraightLtd 3-4 hónapos hajegyenesitést készit, olyan szerrel, amely nem égeti le a hajadat, és kifejlesztett egy olyan titánium bevonatú hajvasalót, mely napi használatával sem égeti el a hajadat, tekintsd meg honlapjukat,melyen a Magyarországon kapható hajvasalót is megismerheted /csodálatos/.

www.go-straight.uk.com

2008. ápr. 20. 09:27
Van végleges hajegyenesítés! Az egyik ismerősöm megcsináltatta, évekkel ezelőtt, és azóta is egyenes! Én is ezzel a problémával küzdök! A kezelés kb. fél évig tart, krémeket kennek a hajra, de magadnak is meg tudod csinálni! Annyi, hogy a hajtőre nem kerülhet! Én is belevágok! Nekem megéri! A csajnak viszont gyönyörű haja van azóta is, és kibírja a kezelést!
22. VIKI01
2008. ápr. 7. 22:00
én már hallottamróla,de már nem emlékszem hol!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook