Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik végleges szemöldök szedés? fórum

Létezik végleges szemöldök szedés? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 2. 18:01
Nagyon dús a szemöldököm és alul, felül stb. mindenhol szedni kell, arról nem beszélve hogy alig találok egy jó kozmetikust aki EGYFORMÁRA szedi, ráadásul gyorsan is nő, már nagyon unom :/ de azt szeretném, hogy természetes maradjon
6. shat
2013. jan. 2. 17:56
Te adod meg a formát vagy is megrajzoljátok .. és ami fölösleg azt távolítsák el
2013. jan. 2. 17:56
A lézeres (végleges) szőrtelenítés miatt a barátnőm szemöldöke teljesen felemás - az egyik sokkal rövidebb és vékonyabb - lett. Addig nem kellett, de azóta festenie kell.... Az már nem fog visszanőni. Talán jobb a természetes!
2013. jan. 2. 17:54
A lézeres szőrtelenítéssel ugynolyan szépen ki lehet szedni? Én nem csak arra gondolok, hogy középen kiszedem és kész, hanem olyanra mint egy rendes szemöldökszedés, formálás mint a kozmetikusnál, csak véglegesen
3. shat
2013. jan. 2. 17:52
Létezik . Lézeres szőrtelenítés fájdalom mentes és hosszú távon nagyon is jól működik.
2. macika1957 (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2013. jan. 2. 17:50
Szerintem az epilálás lenne jó...(nyilván csak azon a részen ahol szeretnéd)
2013. jan. 2. 17:48
Arra vagyok kíváncsi, hogy létezik-e végleges szemöldök szedés? Ha igen mennyire hatásosak ezek hosszú távon és mennyire fájdalmasak? Nem az egész szemöldök kiszedésére gondolok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook