Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leszívattam a hajamat, világosabb lett a vártnál. Ráfestettem barnával, de túl sötét lett. Mit csináljak? fórum

Leszívattam a hajamat, világosabb lett a vártnál. Ráfestettem barnával, de túl sötét lett. Mit csináljak? (tudásbázis kérdés)


17. 6342d2631c (válaszként erre: 9. - Dudka)
2009. febr. 21. 16:41
neked irtam,csak nem nyomtam rá
2009. febr. 21. 16:40
Az hogy miből mennyit raksz nem oszt nem szoroz a sötétségén!A hidrogén erősségétől függ hogy mennyire lesz világos.A 3%-os csak fed,nem világosít!A 6%-os 1 árnyalatot világosít.A 9%-os 2-3 árnyalatot,a 12%-os 4 árnyalatot világosit.Látatlanba nehéz konkrétat mondani,de a leirtak alapján sötétszőkét kell rárakni akkor világos barna lesz (de semmiféle képp ne bolti festéket használj mert azok befeketednek,hanem rendes fodrász festéket)!Ha bármi kérdésed van irj privátban üzenetet,üdv: viki fodrász
15. 1207andi (válaszként erre: 9. - Dudka)
2009. febr. 14. 13:35
Barna festéket rá ne kend,mert fekete lessz a kiszívatott,roncsolt hajad.Egyébként középszőke festék is elég a normál hajhoz és barna lessz,a tied nem normál már.Az oxi (színelőhívót) hiába raksz kevesebbet,nem lessz jobb.Bízd fodrászra,de jobb ha lenöveszted szerintem.
2009. febr. 14. 11:44
Semmit ne csinalj, mostmar vard meg mig kinöl az eredeti es aztan fogjal ujra hozza.
2008. aug. 10. 22:02

rá ne kend a hajadra !!!!!! vissza fog sötétedni

inkább menj fodrászhoz

12. 14775640c4 (válaszként erre: 11. - Dudka)
2008. aug. 7. 12:19
igen mert ált. sok esetben azért jobban értenek hozzá.
11. dudka
2008. aug. 7. 12:16
Köszi,akkor inkább tényleg megyek fodrászhoz:)
10. 14775640c4 (válaszként erre: 9. - Dudka)
2008. aug. 7. 12:08

szia!nem tudom

ennyire nem értek hozzá. de javaslom érdemes egy fodrászt megkeresni, és mivel hozott anyagból dolgozik ezért olcsóbban megcsinálja

2008. aug. 7. 11:54

Nah,szóval rosszul írta be a barátnőm...:)))

Leszivattam a hajam,világos vörös lett.A barna festéket megvettem,de még nem festettem vele a hajam,mert túl sötétnek találom a színt.A kérdésem az lenne,h ha a színelőhívó folyadékba csak a fél tubus festéket rakom bele,akkor abból világosbarna lesz szerintetek?:)))

2008. aug. 6. 08:33

mivel leszivattad a hajad és ugy festttél rá barnával, ezért egy idő után le fogja dobni a kiszívatott hajad a barna festéket. tehát magyarul a sok mosás után mindig egyre világosabb lesz. ugyhogy várnék pár hónapot.

nekem mindig szőke volt. méghozzá ultravilágos.

egyszer meguntam és azt mondtam fessük be barnára, és hadd nőjön le.pár hó múlva már megint majdnem szőke lettem, mert addigra a barnát teljesen ledobta a szőke. ugyhogy szerintem hagyd inkább moss sokat hajat, és ha ennek ellenére sem világosodik akkor menj fodrászhoz

2008. aug. 6. 07:51

A ráfestést ,minél világosabb festékkel kell elvégezni, mert egyékbént visszasötétedik..


Magyarul kezdheted elölről.....a fodrász pedig minimum 2-3 hetet fog javasolni hogy újrakezd....

2008. aug. 5. 21:20

szerintem most várj a fodrásszal is legalább egy hónapot, mert kicsit sok lesz ez a hajadnak: leszívás, festés... ráadásul otthoni módszerrel, szóval még az is lehet, hogy a kelleténél több kemikália került a hajadra...

kicsit pihentesd, szokd az új színt (ha már ilyet csináltál magadnak), aztán egy hónap múlva menj el egy jó fodrászhoz.

2008. aug. 5. 21:18
Nekem is volt ilyen, jóhiába lett tök világos, utána "visszakapta" sötétre, a fodrászt javasolom én is.
4. dudka (válaszként erre: 3. - Gyöngyi)
2008. aug. 5. 15:29
Ok,köszi.
2008. aug. 5. 08:05
Irány a fodrász ne kísérletezz, mert kihullik!
2008. aug. 5. 07:34
MEnj el fodrászhoz... majd helyrehozza amit elbaltáztál :-)
2008. aug. 5. 07:29
Leszivattam ahajamat, és sokkal világosabb lett a vártnál.Sajna megvettem a barna festéket is, amivel be akartam utána festeni, de túl sötét le

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook