Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikus lányok :-P fórum

Leszbikus lányok :-P (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2010. aug. 12. 16:02
Bár tudnám mit érezhet...annyit tudok hogy ő mondta hogy vannak eféle hajlamai, de semmi több. Ráadásúl összetett egy egyéniség. Egy barátnőmet sem kedveli...szóval nem az zavarja hogy őt nem hívom mert nem is jönne. Nem tudom mit gondoljak...de azért köszönöm a segítséged :)
180. Banánka (válaszként erre: 179. - Egybarátnő00)
2010. aug. 12. 15:36
Szija! Ez igazából elég sok mindent jelenthet! 1. Pl. néha nálam is van ilyen, hogy megsértődöm a barátnőmre m-m nem úgy a bnőm h a szerelmem hanem sima bnőmre, hogy elmegy másik bnőjével valahova s engem nem hív stb.. Szóval ez még nem feltétlen jelenti azt, hogy szerelmes beléd...De egyébként nekem nem derült ki, hogy ez a bnőd milyen neműekhez vonzódik? Tudsz róla valamit, hogy esetleg a lányok vonzanák őt? Egyébként szerintem a legjobb megoldás az lenne ha megkérdeznéd, hogy mit gondol ti milyen kapcsolatban vagytok egymással? Persze tudom nagyon nehéz, de mások érzéseit nem nagyon lehet így kitalálni szerintem jelekből... Mert van amikor még ő sem tudja h mit érez valójában szóval érted... Nem tudom h segítettem e de nekem ez a véleményem!
2010. aug. 11. 23:02
Sziasztok! Azért írok ide, hátha tud nekem valaki segíteni. Szóval az a nagy helyzet, hogy van egy barátnőm...én nem érzem hogy a lányokhoz vonzódnék, de benne van valami furcsa. Szeretném elmondani a tapasztalataimat és kíváncsi vagyok hogy Ti mit gondoltok. Mi 3 éve formán vagyunk barátok. Elég sűrűn vitáztunk és vitázunk, azon hogy nekem vannak más barátnőim is és ő féltékenységi rohamokat csinál minden barátnőmmel való találkozás után. Néha tesz két értelmű megjegyzéseket, amit nem tudok mire vélni. Pl minap ültünk egy clubban és mondom h a srác tök helyes felvihetnénk hozzá...persze viccnek szántam erre ő...nem osztozzik...rövid csend...RAJTAM. Meg néha olyan furcsán néz rám...olyan kihívóan mintha megszeretne csókolni vagy nem is tudom...az a pláne az egészben, hogy lehet hogy hajlanék a dolog felé, de engem a kíváncsiság hajt nem pedig az érzelem. Hogyan tudhatnám meg hogy ő mit érezhet vagy egyáltalán nem e félre értem a jeleket. Őszintén nem merek rákérdezni, mert az annyira gáz lenne. Segítsetek! Köszike
2010. aug. 10. 21:57

Köszi, hogy válaszoltatok de az a helyzet hogy anyum elött igazából bebuktunk..még pár hónappal ezelött. Kiszívta a nyakam és anyum meglátta..hiába tagadtam tudta hogy ő volt. Elmondtam neki mindent az elejétől a végéig az okokat és mindent. Pánikba esett és azt hajtogatta hogy csalódodt bennem meg stb. Mondta hogy próbáljak meg uralkodni az érzelmeimen akármilyen nehéz..én prbáltam de nem ment..mivel nagyon nem is akartam! Boldog voltam és vagyok is Vele.

Egy hónapig nem jöhetett hozzánk tagadtam itthon hogy találkozom vele. Azóta már fordult a kocka Az Ő szülei tudják hogy mivan és engem is és a szitut is elfogadták:):$:$ Viszont anyum nemtudom hogy tudja e vagy csak sejti vagy hogy van vele...sokan vannak így akörnyezetemben akik sejtenek vmit de nem mernek rákérdezni..Biztos félnek a válsztól...

2010. aug. 10. 16:07
Annyi bajom van a melegekkel, leszbikusokkal, hogy polgár pukkasztásként már csak azért is nyíltan smárolnak, fogják egymás kezét még józanul is. A kapcsolatunk elején se csináltunk ilyet a párommal, akár mekkora volt a szerelem, egy csók is elég intim ahhoz, hogy kettős magányban tegyék. A kézfogást azért ellenzem,mert nem természetes és a gyerekeim ne vegyék természetesnek azt, hogy két néni és két bácsi egymás kezét fogja. Tiszteletben tartom az érzéseiket,aki nem divatból leszbikus, csak annak, de nem ez a teljesen természetes és igen is otthon bújjanak össze. Sőt,ha leszbikus lennék se élnék együtt nővel a lányaim miatt,majd csak akkor, ha elég nagyok lesznek ahhoz, megértsék, hogy mi az.
176. 0cf7697564 (válaszként erre: 170. - Zsazsa18)
2010. aug. 10. 15:59
Szerintem is mond el meg fogsz könnyebülni még ha nehezen is fogadják elősször.
175. 0cf7697564 (válaszként erre: 173. - Banánka)
2010. aug. 10. 15:56

Biztos hogy te is ugyanúgy kellesz neki mint ahogy ő neked???

Jó lenne ha kiderítenéd és tiszta vizet öntenél a pohárba ne epekedj hiába. Nehéz felejteni ha szerelmes az ember de menni fog hidd el!!!!!!!:)

174. 0cf7697564 (válaszként erre: 171. - 313b960640)
2010. aug. 10. 15:54
Na így vagyok én is de még nemsikerült kidertenem:)
173. Banánka (válaszként erre: 170. - Zsazsa18)
2010. aug. 10. 15:48
Szia! Szerintem ezt így ahogy leírtad meséld el a szüleidnek és az ismerőseidnek nehéz lesz elfogadniuk de időval talán menni fog.. Nem tudom h a szüleid illetve a barátaid mennyire megértőek stb.. De én így gondolom. Egyébként nemsokára lehet, hogy én is elmondom itthon, hogy én a lányokat szeretem... csak még a bnőmmel meg kell beszélni, hogy mit szól hozzá! Feltéve ha beszélünk :((( Iszonyatosan hiányzik... már 4 hete nem láttam nem ír semmi ha én keresem akkor jó de ő magától sosem. S most kiderült, hogy lehet h nem fog tudni lábra állni meg elvszíti az egyensúlyát.. ÁÁÁÁÁ most is khban van nem tudom h mi lesz velünk.. de ez így nem jóó
172. Banánka (válaszként erre: 171. - 313b960640)
2010. aug. 10. 15:45
Arra nem gondoltál h biszex vagy, mert előfordulhat :)
2010. aug. 10. 13:45
Én tudom, hogy nem vagyok lezbikus,mert a pasikat szeretem, de mégis vonzónak találok egy szép nőt. És az izgatóbb számomra, ha két lányt látok együtt, mint egy fiú, lány felálást. De miért van ez? Hajt a kíváncsiság is, hogy milyen lehet egy másik nővel együtt lenni..
2010. aug. 10. 13:25

Sziasztok!


A Segítségetek szertném kérni, hogy hogy tudnám elfogadtatni a családommal, a barátaimmal az ismerőseimmel azt hogy én a lányokat is szeretem.?

Amikor rájöttem arra hogy ez és ez van sokáig gyötört az a kérdés hogy "MIÉRT"? De engem ez már nem érdekel egyrészt azért mert fülig szerelmes vagyok másrészt megrádöbbentem arra hogy ez mitől lehet...Én nem érzem magam másnak, nem visselkedem másképp mindenkivel olyan viszonyt folytatok mint azelött. Ezt én nem érzem hibának se bajnak. Vagy mégis az? Megtaláltam önmagam!!

169. Zsazsa18 (válaszként erre: 137. - Bosziii)
2010. aug. 10. 13:18
Hmmm..:P Látom a hangulat itt is megvan:) És ahogy látom Bosziii ez neked köszönhető:)
2010. aug. 5. 21:38
Értem!! Fura érzés és nehéz tőle szabadulni de valahol jó is szeret az ember szenvedni így van összerakva:)
2010. aug. 5. 12:36
Hát igen de az a baj, hogy akkor is rá gondolok! Próbálok ismerkedni mindennap járok edzeni 2 órát akkor nem mindig gondolok rá, de valamiért fura mert én valahol gondolni akarok rá, de úgy h ne fájjon és ne hiányozzon hanem csak boldog legyek h van nekem. vagy nem tudom! Szóval értitek mire gondolok?
2010. aug. 4. 15:23
Jajj ne őrülj bele azt akartam írni:):)
2010. aug. 4. 15:22
Sajnos csak azt tudod tenni hogy elmész szórakozni kikapcsolódni a barátaiddal és akkor talán nem mindig őrajta jár az eszed. Nehéz biztos de őrülj bele inkább ismerkedj.
2010. aug. 4. 14:16
Igazad van! A héten valószínűleg nem találkozunk majd 1x máskor de nekem annyira hiányzik h beleőrülök ezzel lehet vmit kezdeni?
163. 0cf7697564 (válaszként erre: 162. - Banánka)
2010. aug. 3. 21:06

Hát azért azt meg lehet különböztetni mert ,máshogy vonzódik az ember az anyjához mint egy másik nőhöz.

Szerintem azt meg tudod különböztetni.

2010. aug. 3. 15:31
De egyébként érdekes mert engem mindig a sokkal idősebb lányok fognak meg az ilyen 25-35ig... Én már azon gondolkodtam, hogy csak úgymod a törődést keresem bennük.. anyai ösztön talán mert ők úgymond gyereknek tartanak s így törődnek velem s itthon ezt annyira úgy érzem h nem kaptam meg s lehet, hogy csak úgymond anyát keresek bennük és nem is szerelem az egész...
161. Banánka (válaszként erre: 160. - Szabi25)
2010. aug. 3. 15:28
Köszönöm nagyon aranyos vagy, de én esztergomi vagyok és hát egyedül nem igazán mernék elmenni! Én ehhez túl félős vagyok! Szóval köszönöm egyenlőre még köszönöm nem, de azért gondolkodom rajta! Igazából most ma beszéltem a bnőmmel meg tegnap is telefonon, de hát nagyon hiányzik s ezzel az érzéssel nem tudok mit kezdeni :(( Egyátalán a hiánnyal lehet valamit csinálni, hogy enyhülön?
160. szabi25 (válaszként erre: 159. - Banánka)
2010. aug. 3. 13:22

Talán bár énis nagyon kételkedem az internetes ismerkedésben azért azt hozzá teszem nekem már sikerült.

Vannak kifejezetten leszbikus&biszex társkereső oldalak illetve vannak olyan bulik ahol csak ilyen lányok vannak azt hiszem havi egyszer.Ha gondolod utána nézek neked szivessen:)

2010. aug. 3. 12:30
Hát igen biztos igazad van, de hol találok én biszex vagy leszbikus embereket? Interneten meg hülyeség ismerkedni?
158. szabi25 (válaszként erre: 156. - Banánka)
2010. aug. 3. 10:33
hát én ezzel ugy vagyok hogy olyan szekér után nem futok ameik nem vesz föl.Rengeteg hozzád hassonlo szép lány rohangál!!!Nehéz lesz tul lépned rajta de lesz olyan aki majd megis becsül.
157. 0cf7697564 (válaszként erre: 156. - Banánka)
2010. aug. 3. 07:31

Hát kiváncsi vagyok találkoztok-e és lesz-e belőle valami?

Valószinű ha ennyire rakaszkodsz hozzá akkor kicsit csak szerelmes vagy bele.

Járj nyitott szemmel biztos találsz valakit aki jobban figyel rád!!! Fiatal vagy ne aggódj eljön az igazi!!!!!:)

2010. aug. 2. 20:46
Hát igen! Én nem tudom, hogy mit csinájak most is hívtam a bnőmet azt mondtam h majd visszacsörget azóta is csörget... Ésszel tudom, hogy ottkéne őt hagyni de hiába az eszem ha szeretem őt :( még így is ha alig tőrödik velem mert megértem őt! ÁÁÁ nem tudok vele szakítani mert a remény még ott van..! :(:(
155. szabi25
2010. aug. 2. 20:08

Sokan keverik a leszbikust a biszexel!

Az a tapasztalatom ma sokkal többen valják magukat leszbikusnak mint aki ténleg az.

Nekem semmi gondom nincs velük énis a biszexek csoportjába tartozom,volt részem szerencsére nem egyszer kiprobálni a lányos örömöket és bármikor vevő vagyok rá:)

Szerintem egy férfi lehet akármien gyöngéd sose fog tudni ugy hozzá nyulni egy nőhőz mint egy másik nő.

154. Banánka (válaszként erre: 152. - 0cf7697564)
2010. aug. 2. 18:54
Igen ez a lány egyértelműen leszbi! És hát végülis tudja hogy nem vagyok tisztába azzal, hogy kihez is vonzódom, de azt tudja, hogy őt szeretem csak kérdés h valódi szerelem ez vagy ez is csak annak köszönhető h sokat segített nekem meg ilyesmi... Nem tudom annyira össze vagyok zavarodva minden téren... :(
153. goababa
2010. aug. 2. 18:17
én már voltam lánnyal és nagyon jó volt,és ha lesz rá alkalom nem hagyom ki!és ha valakinek kedve támad egy kis játékra azt szerettel várjuk párommal.:)
152. 0cf7697564 (válaszként erre: 151. - Banánka)
2010. aug. 2. 18:00

Az a lány leszbi?? Tudja azt, hogy te mit érzel és hogy nem vagy tisztába magaddal??

18 évesen nagyon nehéz ezt még tudni de h jobban vonzódsz egy lányhoz mint eg fiúhoz az már jelent valamit.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook