Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikus lányok :-P fórum

Leszbikus lányok :-P (beszélgetős fórum)


2010. aug. 2. 17:16
Hát igen valóban vágynék rá bár picit ugye félek tőle bár szerintem ez természetes! De ugye ő már tapasztalt lány én meg egyátalán nem.. S azt se tudom h mit h kell csinálni v vmi nem tudom mi lesz...
150. c95c921ae7 (válaszként erre: 149. - Banánka)
2010. aug. 2. 16:39
Ha még lánnyal nem is voltál..nem tudhatod jobb lesz e. De ezek szerint arra vágysz is..a fiúkra nem igazán.
2010. aug. 2. 16:29
Hát nem tudom, hogy jobb e mivel még nem voltam úgy együtt a bnőmmel... De remélem a héten sor kerül rál:$ Mert elvileg a héten találkozunk remélem h nem mondja le! Majd kiderül me egyébként nem is tuodm, hogy hogy lehetett volna nagy szám a fiúval ha nem voltam belé szerelmes szóval.... Meg most igazából van 1-2 fiú aki akar velem találkozni de valahogy én nem velük mindenesetre egy próbát megér, de ha már így állok hozzá a dologhoz akkor mit várhatok!
148. c95c921ae7 (válaszként erre: 147. - D5cc21be8a)
2010. aug. 2. 16:24

Hát igen..sokszor előfordul, hogy nem nagy szám egy fiúval/férfival lefeküdni. De ez még mindig nem jelent semmit. Lehet, hogy 10 pasiból csak egy lesz nagy szám, de az az egy megéri a keresgélést.


És a lánnyal jobb?


(ja..ezt Banánkától kérdezem)

2010. aug. 2. 16:05
Az nem! Írod hogy lefeküdtél egy fiúval és az nemvolt nagyszám. Tudod 18-évesen vagy előtte szerintem senkinek "nem nagy szám" csak próbálkozás. Az egész egy felfutási folyamat, és biztos hogy, egy időután ( persze egy kapcsolatról beszélek)aztérzed hogy Vaáááá...
146. Banánka (válaszként erre: 145. - D5cc21be8a)
2010. aug. 2. 15:54
Szia! Köszi az a helyzet, hogy már próbálkoztam fiúval de valahogy nem fogott meg pedig egész sokkal próblákoztam és valahogy nem fogott meg egyik sem! :-(! Sőt egyszer le is feküdtem egy fiúval de igazából nem votl annyira nagy szám.. Szóval most úg y vagyok, hogy nyitott szemmel járok a világban s meglátjuk... Ugyan itt van Orsi, de ez így nem mondható kapcsolatnak nagyon h kéthavonta 1x találkozunk meg ilyesmi nem ondom h megcsalom mert azt nem fogom, de azért nyitot szemmel járok az utcán... Talán az még nem számít megcsalásnak nem? Vagy de?
2010. aug. 2. 15:49

Szia Banánka!

Szerintem neked csak egyvalami kell. Ismerkegy meg egy srácal, és már is elmúlik az identitászavarod! Ja,de egy igazi tökösfiú legyen,nem valami kigyúrt pali,mert a potenciára ártalmas az anyagok amit szednek!

144. Banánka (válaszként erre: 142. - C95c921ae7)
2010. aug. 2. 15:38

Hát igen egyébként már én is sokat gondolkodtam, azon , hogy az edzőm nekem csak példaképem volt akire mindig felnéztem, mert ő régen nagyon kövér volt és most fitnesz versenyeken indul s általában ő az első! S nekem is az a célom, hogy jó akalom legyen s lehet, hogy ezért is ő volt aki megfogott nem tudom! De annyira hiányzott s ha nem lépett be iwiwre vagy nem válaszolt teljesen ki voltam bukva!

Egyébként pedig én jártam pszichológushoz meg ilyesmi, de ők nem nagyon folglakoztak ezzel a dologgal :(. Azt mondták, hogy majd elmúlik... Pedig többnél is voltam, de valószínűleg nem a megfelelő embereknél!

Érdekesek ezek ez érzelmek egyébként! S minden ember más és más... Ezt pedig el kell fogadnunk nekünk embereknek h nem vagyunk egyformák! S szerintem egyébként 1 párkapcsolatban az a legfontosabb, hogy a két fél őszinte legyen egymással mindig és mindig! És sokat kell beszélgetni egymással! Mert akkor nem lehet baj! De általában az emberek nem mernek mindig őszinték lenni vagy azért mert félnek attól, hogyha őszinték akkor elveszítik a párjukat vagy pedig azért mert nem akarják megbántani a másikat!

2010. aug. 2. 15:31

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek aki hozzászólt ahhoz amit kérdeztem illetve írtam! Kedvesek vagytok! És valahol mindenkinek igaza van! Én most egyenlőre általában úgy vagyok vele, hogy az idő eldönt mindent nem kell sürgetni!! Lesz ami lesz! De remélem minél hamarabb rájövök, hogy milyen nem iránt vonzódom meg ilyesmi! Viszont azt nehéz elfogadni, hogy az emberek szeretnek másnak a dolgaival foglalkozn ia sajátjuk helyett.. Így engem sem kerülne el ez a veszély, hogy az emberek miket mondanának rólam. Bár én úgy gondolom, hogyha igazán szerelmes vagyok most pl ebbe a lányba akkor nem hiszem h nagyon érdekelne, hogy ki mit gondol, ha boldogok vagyunk egymással! Mindenesetre majd meglátjuk! Szerintem egyébént nálam a legnagyobb baj az, hogy nem tudom ,hoy ki vagyok szóval nem találom önmagamat s ezt szerintem minden embernek nehéz megválaszolni ezt a kérdést, hogy ki is ő valójában... Meg ugye ami nálam elég nagy probléma az önbizalom hiány! :( Egyébként tudod egy nagyon jó és nagyon tanulságos idézetet be is másolom vagy is kettőt szerintem mindkettő igazán bölcs:

Az egyik így szól:


"Azt mondod, jó ember vagyok. Köszönöm a bizalmat. De ne mond, mert nem ismersz. Hogy is ismerhetnél!? Hisz csak az egyik arcomat látod nap, mint nap. A többivel még nem találkoztál. Gondolom nem is fogsz. Ha évekig mindenhova követnél, mindent éreznél, amit én, mindent hallanál, amit én, és minden gondolatomat látnád, akkor talán megismernél. De ez lehetetlen. Tehát ne mondd, hogy jó ember vagyok. Ki a jó ember? Olyan nincs is. Vagy te már találkoztál egyáltalán olyannal? Igen? Meséld el milyen volt... Na látod, hogy nem megy. Mert mindenkinek csak egy arcát ismerheted, azt, amit feléd mutat. A többi rejtve van előtted. Csak egy embert ismerhetsz igazán: önmagadat. Még azt sem teljesen. És ha önmagadat is alig ismered, hogy állíthatod valakiről, hogy jó ember? Mért nem azt mondod: jó az az arc, amit felém mutat. De nem tudom milyen a többi.?



A másik pedig így:


“Ne ijeszd el magad az élettől azzal, hogy csupán a gondokról s a bajokról képzelegsz. Ne vetítsd előre még nem létező, se ne éleszd újra letűnt bajaidat. Amikor gondok kínozzák sorsod, tedd fel a kérdést: mi az, ami most elviselhetetlen? A választ magad előtt is szégyellni fogod – sem a jövő, sem a múlt nem nehezedik rád, mindig csak a jelen. Az előbbi talán be sem következik, az utóbbi pedig már régen elmúlt. A jelen súlya a kisebbik, ha körülhatárolod. Milyen ember az, aki még a jelent sem képes önmagában elviselni? – Ha félreteszed, ami bánt, máris a legnagyobb biztonságban érezheted magad.

Vajon ér-e annyit bármilyen dolog, hogy lelked rosszul érezze magát miatta? Találsz-e valamit, ami miatt érdemes a bánkódáshoz lealacsonyodnod; sóvárgó, magába süppedő arccal csüggedned valami mulandó felett?

Emberrel nem történhet meg, ami nem emberi; ahogyan ökörrel, szőlővel, kővel nem eshet meg olyasmi, ami ökörhöz, szőlőhöz, kőhöz nem illik. Isten nem sújt olyannal, ami elviselhetetlen.

Ha egy külső jelenség bánt, tulajdonképpen nem maga a jelenség nyugtalanít, hanem a róla alkotott elképzelésed. Márpedig csak tőled függ, hogy ezt megszüntesd. Ha a rossz érzés oka a lelkedben rejlik – tulajdonoddá, elválaszthatatlan részeddé lett -, ugyan ki akadályozhatná meg hogy hibás felfogásodat magad orvosold? Amikor nem teheted meg, amit helyesnek tartasz, nem okosabb-e megújult erővel tevékenykedni, mint felette bánkódni?

Ha megtetted, amit tenned kell, az eredménytelenség oka nem benned rejlik. A dolgokat elfogadni tudni annyi, mint helyesen értelmezni. Ha ezt megértetted, semmi felett nem kell bánkódnod: az út a te utad, a természet mérte rád – neked csak járnod kell rajta.”


1ébként néha úgy érzem, hogy én már túl felnőtt vagyok 18 éves létemre túl komolyan veszek mindent, de néha pedig nem érzem magam 15nél többnek..

Tényleg köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

142. c95c921ae7 (válaszként erre: 133. - Banánka)
2010. aug. 2. 15:14

Nem biztos, hogy leszbikus vagy. Menj el egy nagyon jó pszichológushoz. A te korodban előfordul ilyen identitás zavar, ami még nem jelent semmit. Az érzelem, amit leírtál egy nagyon erős vonzódás, de nem biztos, hogy szerelem volt. Lehet, hogy csak példaképet, támaszt kerestél. Egy jó szakember sokat segítene..


Nem..két emberbe nem lehet szerelmes igazán az ember..csak kedvelhet mást is-én ebben biztos vagyok, de ez csak az én véleményem:)

141. Bosziii (válaszként erre: 134. - Banánka)
2010. aug. 2. 14:50
Igen, lehet! Az érzelmeknek rengeteg "arca" van!
140. Bosziii (válaszként erre: 133. - Banánka)
2010. aug. 2. 14:50
Talán furcsa, hogy ezt írom, de kevesebb érzelem! Az érzelmek olykor veszélyesek. Nálad is. Fiatal vagy, éld ki a vágyaidat, ne keress még mindenre választ. Azokat az élet úgyis hozza magával. Próbálj meg ne emberekhez kötődni, inkább "dolgokhoz" amit szeretsz. Pl. az edzés remek figyelemelterelés. Nem biztos, hogy most érted meg amit írtam, az ember sosem azt a választ kapja, amire számít. ;-)
139. Bosziii (válaszként erre: 132. - 0cf7697564)
2010. aug. 2. 14:36
ja-ja... :-DDDDD
138. Bosziii (válaszként erre: 131. - 14dcbacd58)
2010. aug. 2. 14:36
Szerintem mindenki csinálja azt, amit csak akar, és ami jó neki. Minden más, és mindenki más le van szarva, tőlem azt gondol, amit akar. :-) Ahány ember, annyi történet...
137. Bosziii (válaszként erre: 130. - Zsazsa18)
2010. aug. 2. 14:34
meg hát... izé... be hát :-);-)
136. Bosziii (válaszként erre: 129. - Rita92)
2010. aug. 2. 14:33
kb olyan mélyről mint a forrásvíz :-D ;-)
135. Bosziii
2010. aug. 2. 14:32
Jééé... életre kelt a fórum... :-)
2010. aug. 2. 11:34
S Még annyit, hogy lehet egyszerre két emberbe szerelmesnek lenni?
2010. aug. 2. 11:29

Sziasztok! Én ma regisztráltam! S láttam ezt a fórumot! Igazából én most elmondom a magam törénetét! Sok szempontból nehéz esetű lány vagyok! Most jelenleg 18 éves. S az a helyzet, hogy nem tudom, hogy melyik nap iránt vonzódom! Mert ami azt illeti még sosem volt barátom! S fogalmam sincs milyen érzés szerelmesnek lenni! De az a helyzet, hogy én mindennap járok konditerembe edzeni s régebben arobicra jártam! És akkor megismerkedtem egy lánnyal az edzőmmel s nagyon szimpatikus volt elkezdtem vele levelezni s levélben mindent elmndtam neki magamról stb.. De viszont ha szeméylesen találkoztunk nem mertem hozzászólni, de ezt ő is tudta. És ez a lány 30 éves s a végére már annyira hiányzott, hogy állandóan sírtam miatta, hogy ha nem írt ha láttam őt azért volt rossz, de nem tudom megmondani h miért ha nem láttam akkor meg azért mert hiányzott ! S tulajdonképpen elég furcsa kapcsolatban vagyunk, mert nem vagyunk bnők meg semmi csak, hogy is mondjam amolyan lelki társam nekem ő! Ő mindenben segít nekem ha tud viszont ő nem ír, ha én nem keresem! És ismét mondom, hogy csak levelezünk, mert rájöttem, hogy ha látom őt utána csak rosszabb, most már próbálok tőle eltávolodni, de még mindig nagyon sokat gondolok rá! :-(! Nagyon sok mindent adtam neki én a 4 év alatt! Először is azt szeretném kérdezni tőletek, hogy szerintetek lehet, hogy ő lehetett életem első szerelme vagy milyen érzés szerelmesnek lenni? A szerelem azonos a ragaszkodással és a kötődéssel nem ugye? Ami még ehhez a történethez hozzá tartozik az az, hogy én a lány miatt tettem egy öngyilkossági kísérletet ami nem sikerült szerencsére, de úgy h mielőtt megtettem írtam neki egy amolyan búcsú smst! De szerncsére nagy mázlim volt s túléltem! De én attól tartok, hogy én nem voltam belé szerelmes csak nagyon sokat törődött velem és próbált segíteni s olyan volt nekem mint nem is tudom mim.. És így akartam magamhoz közelebb hozni, hogy törődjön velem mégjobban tudom már h hülyeség volt, de ezt vajon csak szerelem miatt tettem meg vagy pedig más is kiválthat ilyen erőteljes érzést, hogy képes vagyok érte akár az életemet is kockára tenni?


Egyébként most pedig van egy barátnőm, de elég bonyolult a helyzet mert én ugye 18 éves lány vagyok a lány 30 éves és mindemellett legalább 60km-re lakunk 1mástól s kéthavonta látjuk egymást! :( S igazából én nem is biztos, hogy leszbi vagyok 1szerűen teljesen össze vagyok zavarodva...Miből lehet rájönni, hogy valaki leszbi-e vagy sem? Ez a kapcsolat egyéként elég furcsa, mert én nagyon nagyon sokat gondolok rá mindennap írok neki smst, keresem hívom de ő sose jelentkezik magától néha ha hívom nagyon hamar leráz...Ugyanakkor tudni kell, hogy ennek a lánynak az életben rengeteg problémjáa van s kezelik is őt pszichológusok s mindig ezzel magyarázza amit én megértek csak néha kicsit bennem van a félsz, hogy mi csan ha csak átver.. De nem tudom képtelen vagyok őt otthagyni mert szeretem valamiért annyira megfogott, hogy nem lehet elmondani.. Ez tipikusan annak az esete, hogy a szívem teljesen mást diktál mint az eszem! Szerintetek idővel helyrejön a kapcsolatunk a korkülönbségről ti mit gondoltok?

S még1x miből lehet rájönni, hogy az ember szerelmes e vagy sem? Illetve, hogy milyen neműek iránt vonzódik?

Húha így elsőre leírtam röviden az fél életemet! Remélem hogy tudtok nekem segíteni s nagyjából érthető voltam! Mert tejesen tanácstalan vagyok! Előre is köszönöm!

132. 0cf7697564 (válaszként erre: 126. - Bosziii)
2010. júl. 31. 20:26
Azé az nem semmi:)
2010. júl. 31. 20:05
Sziasztok! Én is új vagyok a fórumon, és érdekel a téma, mint kívülállót. Kiben és hogyan alakult ki a helyzet, hogyan jött rá és hogyan sikerült így önmagát elfogadnia, illetve hogyan birkózott meg vele környezete, család, barátok, ismerősök? Be mertétek-e vállalni, illetve fel mertétek/meritek-e vállalni énetek ezen oldalát?
2010. júl. 31. 18:33
Sziasztok. Én még új vagyok a fórumon de a témában nem..:) Remélem "befogadtok":)
129. Rita92 (válaszként erre: 123. - Kiddy)
2010. júl. 27. 21:28
Nem attól lesz leszbikus vki, h megutálja a pasikat.. ez sokkal mélyebbről fakad.. :) Bár, van olyan ismerősöm, h volt 1 rossz szexuális élménye pasival..az más.. De olyantól nem lesz leszbi vki, h a pasija megcsalta vagy vmi..:)
128. Bosziii (válaszként erre: 127. - Kiddy)
2010. júl. 25. 11:53
Senki sincs biztonságban, aki egy kicsit is jól néz ki, és van elég sütnivalója... mondjuk hal! :-D
127. kiddy (válaszként erre: 126. - Bosziii)
2010. júl. 20. 22:47
komolyan???meselj,ki a szerencses aldozat?:-)
126. Bosziii (válaszként erre: 125. - Akymo)
2010. júl. 20. 20:15
Azé'mer' minden leszbikus lány Balatonon van! :-D Én nem, de én meg közbe hetero lettem :-D
125. Akymo
2010. júl. 20. 16:48
Ellaposodott a fórum :-(
124. Bosziii (válaszként erre: 123. - Kiddy)
2010. jún. 9. 19:39
Ami késik,nem siet ;-)
123. kiddy
2010. jún. 8. 09:14
szia:)nem,MEG:)meg nincs ki annyira a tokom a pasikkal:):):)
122. Bosziii (válaszként erre: 121. - Kiddy)
2010. jún. 8. 04:35
Szia. Kitty,és te hogy vagy? :-DDD Te is rájöttél? :-D

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook