Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelkizés - társ a magányban fórum

Lelkizés - társ a magányban (beszélgetős fórum)


5. ca43169457 (válaszként erre: 3. - Zita..59)
2014. dec. 17. 07:36
Jó reggelt Mindnekinek. Zita! Nálunk a karácsonyi menü: 24-én rántott hal,, majonézes burgonya és francia saláta, 25-én aszaltszivás bableves, 26-án töltött káposzta.
2014. dec. 16. 14:12

Szerintem, hogy aki egyedül van, hogyan ünnepel vagy éppen nem ünnepel, az sok mindentől függ. Elsősorban attól, hogy felteszi a kérdést, miért is van egyedül?

És mit tett, mit tehetett volna, de nem tett azért, annak érdekében, hogy ez ne így legyen.

Ha valaki úgy gondolja, tehetett volna, vagy éppen tehetne azért valamit, hogy másként alakuljon, hát tegye meg! Sohasem késő!!!

Ha pedig már "végleg elment a kedves", ... akkor is van lehetőség egy kis szépséget, örömöt becsempészni az ünnepbe... csak szét kell nézni, mert bizony egyre több az egyedül karácsonyozó... össze kell fogni, és ha akár csak 1-2 órára is lesz/lesznek együtt másokkal, abba is lehet szép perceket belecsempészni, és lehet ezekből az emlékekből a következő napokban táplálkozni...

2014. dec. 16. 13:44

Sokan vannak, akik egyedül vannak. Jönnek az ünnepek, hogyan ünnepeltek?

Mit főztök, hová mentek, mit csináltok? Irjatok!

2014. dec. 16. 08:27
Szia! Mi gond? Mi bánt? Írj nyugodtan priviben is...
2014. dec. 16. 08:21
Sziasztok! Ha van itt valaki aki magányosnak érzi magát és lelkizni akar mert úgy érzi hogy nem jól mennek a dolgai és valakivel meg szeretné beszélni ezt vagy egyszerűen csak lelki támaszt akarna nyújtani nekem, az jelentkezzen privátban. köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook