Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetséges Hsg után 2 nappal a teherbeesés úgy, hogy pont a peteérés napján volt a beavatkozás? fórum

Lehetséges Hsg után 2 nappal a teherbeesés úgy, hogy pont a peteérés napján volt a beavatkozás? (beszélgetős fórum)


11. pinkee (válaszként erre: 9. - Misz)
2009. nov. 6. 08:24

Hát igen!

köszönöm a választ :))

azóta sajnos megjött,de nem baj jön az újabb hónap!!!

10. misz (válaszként erre: 2. - Szamy36)
2009. okt. 31. 19:44

Van egy fórum erről: HSG tapasztalatok


Szorítunk, hogy minden rendben legyen. :)

9. misz (válaszként erre: 1. - Pinkee)
2009. okt. 31. 19:40

Szerintem, ha a Jóisten úgy akarja bármikor lehet. :)

Nekem 2004. márciusában volt Hsg-m, amin kiderült a jobb petevezetékem 100%-ban záródott, és a bal is eléggé be van szűkülve. Áprilisban lapar. műtétem volta a ciklusom 7. napján. Gondolható, hogy egyhamar nem az összebújáson járt az eszem. :DD valamikor a 25. nap körül lehettünk együtt és teherbe estem. Úgy, hogy előtte már kivizsgálták, hogy 28 napos ciklus 14. napján van peteérésem + a lapar után közölték, nem tudták rendbe hozni a bal oldali petevezetéket sem teljesen és természetes úton nem valószínű, hogy sikerül a baba.


Ezek után bármi sikerülhet, nem? :)

8. vvicus (válaszként erre: 7. - Pinkee)
2009. okt. 29. 09:52
Köszi szépen! :-D
7. pinkee (válaszként erre: 6. - Vvicus)
2009. okt. 29. 09:46

szia

petevezető átjárhatósági vizsgálat

2009. okt. 29. 09:42
Elmondaná nekem valaki, mi az a HSG? Annyi helyen olvastam már, és lövésem nincs róla!
5. pinkee (válaszként erre: 4. - Szamy36)
2009. okt. 29. 09:31
Biztosan!! Szorítok nektek!!
4. Szamy36 (válaszként erre: 3. - Pinkee)
2009. okt. 29. 09:27
Köszönöm! Nekem már van egy nagy fiam. 15 éves, de a tesó valahogy nem akar érkezni. 1 éve próbálkozunk, de semmi. Hát remélem sikerül majd.
3. pinkee (válaszként erre: 2. - Szamy36)
2009. okt. 29. 09:23

Szia!

hááát, kellemetlen.

Ki lehet bírni. A katéter felhelyezése volt a csúcspont nálam. Bár nekem alapból fájt a hasam a peteérés miatt.

volt aki azt írta,hogy egyáltalán nem fájt.Szerintem ez mindenkinél más.

Ne izgulj,a beavatkozás után 1 órával már el is felejted.Nekem még napok múlva is görcsölt a hasam,de nem volt olyan vészes.Én a sógornőm kisfiára és a mi babánkra gondoltam és ez adott némi erőt!

Írd majd meg,hogy milyen volt!

2009. okt. 29. 09:15
Szia! Én most megyek HSG-re! Nagyon félek. Megírnád milyen volt a vizsgálat!!??
2009. okt. 29. 09:03
ha volt valakinek hasonló tapasztalata megköszönném a válaszokat :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook