Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehetséges, hogy valami gond van a szívemmel? fórum

Lehetséges, hogy valami gond van a szívemmel? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 9. 13:02
De a Pf**rrel oltottak csoportjában is sokan beszámolnak magas pulzusról.
2022. febr. 9. 13:01

A biztonság kedvéért jó lenne egy kardiológiai vizsgálat.


Én is hasonlóan voltam nemrég; jártam kardiológusnál, EKG, szívultrahang mindent rendben talált, csak magas volt a pulzusom. A laborértékek enyhe gyulladást mutattak (gyomorhurutszerűség után voltam), a kardiológus szerint ez válthatta ki.

17. liliom10 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 9. 12:00

Mellékhatások hónapok múlva is, és évek múlva is lehetnek !

Hogy vagy ?

2022. febr. 8. 23:07
Lement 96-ra lehet már lenyugszik végre.
2022. febr. 8. 23:00
Mostanra lement a melegség érzet de most hidegrázásaim vannak, elaludtam így lehet ez segített de szerintem még mindig magas
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Liliom10)
2022. febr. 8. 22:52

Lehet oltás mellékhatása is..

hát az fura lenne így több hónapra rá a semmiből.nem hinném hogy az, mondom hogy az bőven több hónapja történt.

de most estére lement 103ra és most már 100. de ilyen sokáig nem szabadna ennyinek lennie igaz?

13. liliom10 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 15:15

Lehet oltás mellékhatása is !

Ne várj, fordulj orvoshoz azonnal ! Ez nagyon kimerítő a szívnek. Gondolj bele, 60 másodperc alatt majdnem 2-t kell vernie másodpercenként ! Utánozhatod a kezeddel, hamar rájössz , ez a tempó milyen fárasztó.

12. Winter (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 15:09
Nálam már elég fiatalon előjött anno a tachycardia, vagyis a magas pulzus. Kb. annyi volt, mint Neked. Rossz alvó voltam, sokat idegeskedtem. Azóta napi 1 tablettát szedek rá.
2022. febr. 8. 15:07
Egy fórumon annyi esély van eltalálni mi történik veled, mint megnyerni a lottó főnyereményt. Azonnal orvoshoz kell menni! Vérnyomást mér, ÉKG-t csinál, ezt háziorvos tudja, aztán beküld szív ultrahangra, vagy amit ő jónak lát vizsgálat után.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Winter)
2022. febr. 8. 15:03
Nem...a harmadik oltásom is már rég volt. Ezt ma a semmiből kezdtem érezni.
9. Winter (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 15:02
Az első oltás előtt is érezted már a tüneteket?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Libikóka)
2022. febr. 8. 14:57
Az lesz.
7. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 14:56
Hívd fel az orvost,,ha nem megy akkor este bemehetsz az ügyeletre is.Lehet hogy a vérnyomásod is magas nem csak a pulzus.Ne találgassunk ,,orvos:))
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Winter)
2022. febr. 8. 14:55

Oltva vagyok 3x, nem hinném hogy covid.

ÁLtalában az vagyok de mondom ma tökre nyugodt vagyok és eleve így keltem..

2022. febr. 8. 14:52

Oltattad magad? Ha igen, mikor?

Nem vagy stresszesebb, aggódóbb az átlagnál?

2022. febr. 8. 14:47
Megmértem most is és ugyanúgy 110 a pulzus és a kis szív jelzéske ami villog nem tudom nyugalmi állapotban milyen de a szíven van ez az heart beat sign (magyarul nem tuodm értelmezni) vonal vagy mi nem csak sima szívet mutat ha ez gond lenne.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Greeneyed)
2022. febr. 8. 14:42
Nem voltam egyszer sem. ma felhívom mindenképp mert nagyon nem úgy néz ki hogy jobban lennék..:( Háziorvos igen elérhető, vagyis remélem felveszi mert néha elérhetetlen.
2022. febr. 8. 14:35

Nem voltál vagy esetleg vagy covidos?

A szorító érzés, fájdalom nem hangzik jól, én a helyedben orvoshoz mennék, amint lehet. A háziorvosod elérhető telefonon?

2022. febr. 8. 14:20

Sziasztok.

Ma reggeltől rosszul érzem magam. Úgy ébredtem, hogy folyamatosan fülemben hallottam a szívem dobogását. Egész idáig nagyon melegnek érzem magam és korábban nem volt még csak hőemelkedésem se de most ahogy mértem 37.0. volt ami nekem magas mert 36.1-04 szokott a normál lenni. Próbáltam kicsit sétálni de lassan ment és olyan volt mintha mindjárt összeesnék. Nagyon érezni hogy gyorsan ver a szívem. 2x mértem és 11 fele olyan 111 volt a pulzusom, később olyan háromnegyed óra múlva 1-et ment csak le 110-re. Kérdezték hogy pánikolok e vagy stresszelek de esküszöm magamnak is hogy nyugodt vagyok csak ahogy érzem a szívdobogást és a remegést nyilván ettől leszek inkább ideges. Korábban semmi probléma nem volt, csak annyi hogy pár hete is mértük ott 95 volt a pulzus amit rokonom magasnak talált. Reggel óta remegek, és néha szorító érzést érzek a szívem körül vagy a szívem fájdul meg. Orvost még nem hívtak direkt, mert egyből nem gondoltam hogy a szívemmel lehet a baj, mostanában erős szelek voltak ugye ez is lehet ok nem? Bár ilyen magas pulzusom sosem volt...24 éves vagyok, ma egész nap itthon voltam. Nem sportolok, neteztem inkább és feküdtem. Energia italt nagyon rég ittam. De máskor nem volt ilyen hogy egyből ébredésnél ilyen legyen. ha estére nem megy le a pulzus akkor baj van? Háziorvos foglalkozik ilyennel? Van amikor egészen jól vagyok ma így fura.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook