Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehetséges, hogy egy asztali számítógépen látok olyan előzményeket (budapesti vagyok), amit egy mobil telefonon Ajkán csináltak?? fórum

Lehetséges, hogy egy asztali számítógépen látok olyan előzményeket (budapesti vagyok), amit egy mobil telefonon Ajkán csináltak?? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 9. 16:02

Nálunk (lakáson belül, wifivel megosztva) volt olyan, hogy amit asztali gépen néztünk filmet, azt a youtube legközelebb telefonon automatikusan felajánlotta az ajánlott videóknál. Minden egyes eszközön más-más személy van regisztrálva googleba.


Nálad valami kapcsolat lehet a lány telefonja és a géped között.

12. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Agibaba40)
2015. febr. 9. 11:18
Igen, pl ha Google Chromot használsz, és be vagy jelentkezve.
11. jstefan (válaszként erre: 1. - Agibaba40)
2015. febr. 8. 20:58
Lehetséges! Mert a google keresőgépei minden internetes tevékenységedről adatokat gyűjtenek. Ha a kb.20 db google által üzemeltetett oldal valamelyikére felcsatlakoztál, vagy használtad , azt megjegyzi és közös kapcsolatokat keres a felhasználók között. Például ha a legnagyobb videomegosztó oldalra felcsatlakozol, gyakran előfordul hogy a rendszer felajánlja a facebookos ismerősöd által korábban megnézett videóklippet még akkor is ha az oldalra be sem jelentkeztél. Még azt is rögzítik hogy merre jártál, és mikor honnan csatlakoztál a netre. Ha egy bizonyos titkosszolgálat a megosztásaid, vagy keresett szavak miatt problémásnak ítélne , akkor a műholdas azonosító rendszer is beindul automatikusan.
2015. febr. 8. 19:39
Az is lehet, hogy a tudtodon kívül egyszer egy segítséghez lett így beállítva. Beszéld meg a pároddal. Nem a párod akarta így ellenőrizni a lányát? - bocsi, csak egy ötlet.
9. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Agibaba40)
2015. febr. 8. 19:36
Ha te valamikor hozzájárultál ahhoz, hogy beléphessen a te gépedre, vagy fordítva, akkor igen.
2015. febr. 8. 19:35
Nincs beállítva a géped külső segítségre?
2015. febr. 8. 19:05
Én az egészet nem értem :D
2015. febr. 8. 18:57

amit én csinálok a mobilomon, azt nem látom itt az előzményekben... nem is értem....

még ha a párom telefonját használta is a lánya, akkor sem értem, hogy van ez, hiszen nem volt itt nyitva sem a fésze, sem a gmailje

2015. febr. 8. 18:53
aha, na most kipróbálom én is, hogy a mobilomról ha valamit csinálok, akkor azt ezek szerint látnom kell a gépen az előzményekben.
2015. febr. 8. 18:51
szóval lehet ugyan azt a böngészöt használjátok? és mindkét helyen be van jelentkezve?
2015. febr. 8. 18:50

pl a google crome, az mutatja azokat az előzményeket amit más gépen használnak, ha be vannak rá jelentkezve.

Mármint ha pl én belépek ezen a gépen a gmailomba, úgy be is lépek a cromba is, és ha nem lépek ki itthon, és a munkahelyen is pl a cromba belépek mondjuk ott is gamailba, akkor itthoni gépen lehet látni az előzményeket, mert mindkét gépbe be vagyok jelentkezve.

2015. febr. 8. 18:47
Mert most beléptem az előzményekbe, és egyeztettem a párom lányával, amiket én itt bp-en látok, azokat ő csinálta a mobilján Ajkán ma délután. Hogyan lehetséges ez?
2015. febr. 8. 18:47
Lehetséges, hogy egy asztali számítógépen látok olyan előzményeket (budapesti vagyok), amit egy mobil telefonon Ajkán csináltak??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook