Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehetséges-e, hogy a jóindulatú emlődaganatot kemoterápiázni szükséges? fórum

Lehetséges-e, hogy a jóindulatú emlődaganatot kemoterápiázni szükséges? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 6. 16:04

Tündériek vagytok,s épp ezért itt az ideje,hogy tisztába tegyem a dolgokat.

Nem én vagyok a beteg,hanem a sógornőm.

Ő nem szokott netezni,ezért én gondoltam,hogy ezt a fórumot elindítom,amikor vele beszélgettem.Rendszeresen olvassa velem a hozzászólásokat és nagyon hálás a tanácsokért,kedves szavakért!Köszönjük szépen!

5. kati981 (válaszként erre: 2. - Cb4d6e9d49)
2011. dec. 22. 19:18

Én 2 éve estem át hasonló dolgon. Mellrák volt, s a medencecsontomon volt egy áttét. A jobb mellemtől búcsút vettem, s hála az égnek. Az utólagos laborvizsgálatok során ugyanis találtak benne még két kisebb tumort, amiről nem tudtunk és szintén rákosak voltak! A mammográfia nem mutatta ki őket!

Mell ide vagy oda,és haj ide vagy oda, hiszen ÉLETRE megy a játék!

Mellet aztán lehet csinálni...

4. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Xéna79)
2011. dec. 21. 09:19
Szerintem nem árt, ha több orvost is megkérdezel erről. (Interneten is lehet tanácsot kérni tőlük)
2011. dec. 19. 07:49
Hol van áttét? Csak a nyirokcsomókban? Anyukámnak volt rosszindulatú daganata, neki a mellét is le kellett venni. Ennek már 1éve, túlvagyunk a kemón és a sugáron is. Minden rendben:) Nagyon optimistán állj a dolgokhoz, meg kell gyógyulnod!!! Fiatal vagy még!:)
2. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 1. - Pera0322)
2011. dec. 17. 15:49
Voltam ma másik orvosnál.Rosszindulatú,negyedik stádiumos.A kemo azért kell,hogy ne kelljen levenni a mellemet,így talán megmaradhat.De már ez a legkisebb baj,áttétes is.
1. Pera0322 (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2011. dec. 15. 20:39
Sajnos pontosan tisztában vagyok azzal h mivel jár a kemoterápia :( Szerintem is az lesz a legjobb, ha az orvost kérdezed meg, mert ez így nekem is zavaros!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook