Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet valakije rajtam kívül? fórum

Lehet valakije rajtam kívül? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
4. 81d39c3426 (válaszként erre: 2. - Susika2009)
2013. jún. 2. 18:19
Alig beszélgetünk, Kijelentette, hogy járunk, de nem érdeklődik irántam...
2013. jún. 2. 18:19

Én is mondtam már ilyet a pasimnak. Annyit jelentett, hogy elmondtam otthon, hogy járok valakivel, de még nem mondtam meg, ki az. Meg esetleg azért sem, mert úgysem tudják kiről van szó.

Szerintem ez nem jelent semmit. De ha már most nem bízol meg benne, gondold át, hogy ő e a megfelelő pasi a számodra!

2013. jún. 2. 18:18
Szerintem,rólad gondolta ,hogy van valakije,ezalatt téged értett,csak lehet egy hónap után,még nem ugy érez mint ahogy szeretnéd,bizz benne,az idő sok mindent elárul :-)
2013. jún. 2. 18:13

Sziasztok


Tapasztaltabb nőtársaimtól szeretnék tanácsot, véleményt.


Lassan egy hónapja vagyok együtt a párommal. Tegnap beszélgettünk arról, hogy a szüleink tudnak e rólunk. Mármint, hogy együtt vagyunk. Ő azt válaszolta, hogy idézem „tudnak róla, hogy van valakim.” Ezzel annyi lenne a bökkenő, hogy velem alig beszélget, alig találkozunk. Ha rám gondolt volna, akkor úgy válaszol erre, hogy tudnak róla, hogy én vagyok neki, és nem azt mondja, hogy tudnak róla, hogy van valakije. Ti mit gondoltok? Ismerkedhet más lánnyal a hátam mögött, volt már valakivel ilyen?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook